| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 5 | 0 | 0.42 | 6.432 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 0.42 | 15 | 0.63 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 10 | 0 | 3.434 | 15.1151 | 0.77 | 1.818 | 38.938.9 | 0.55 | 2.121 | 23.823.8 | 0.55 | 0.66 | 83.383.3 | 1.919 | 0.99 | 2.828 | 0.88 | 1.616 | 1.212 | 0.99 | 1.313 | 0.11 | 0.11 | 4.949 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 24 | 1326 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 0.51 | 12 | 1.53 | 12 | 0.51 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 12 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 5 | 0 | 0.42 | 6.432 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 0.42 | 15 | 0.63 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | ||||
| 2 szezon |
|
DEAC | 12 | 0 | 2.738 | 14.1177 | 0.47 | 1.420 | 2535 | 0.56 | 3.129 | 16.420.7 | 0.56 | 0.88 | 62.575 | 1.220 | 0.710 | 1.930 | 1.211 | 1.318 | 0.913 | 111 | 1.215 | 0.32 | 0.11 | 351 | ||||
| Összesítés | 17 | 0 | 1.940 | 11.5209 | 0.38 | 1.224 | 2533.3 | 0.36 | 2.130 | 15.920 | 0.36 | 0.58 | 62.575 | 1.124 | 0.612 | 1.736 | 0.913 | 1.223 | 0.816 | 0.712 | 0.815 | 0.22 | 01 | 2.153 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 1 | 2.417 | 13.192 | 0.75 | 2.316 | 31.231.2 | 0.32 | 2.316 | 12.512.5 | 0.11 | 0.75 | 2020 | 2.417 | 0.75 | 3.122 | 1.712 | 1.712 | 17 | 0.32 | 0.96 | 0.75 | 00 | 3.323 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 7 | 1 | 2.417 | 13.192 | 0.75 | 2.316 | 31.231.2 | 0.32 | 2.316 | 12.512.5 | 0.11 | 0.75 | 2020 | 2.417 | 0.75 | 3.122 | 1.712 | 1.712 | 17 | 0.32 | 0.96 | 0.75 | 00 | 3.323 | ||||
| Összesítés | 7 | 1 | 2.417 | 13.192 | 0.75 | 2.316 | 31.231.2 | 0.32 | 2.316 | 12.512.5 | 0.11 | 0.75 | 2020 | 2.417 | 0.75 | 3.122 | 1.712 | 1.712 | 17 | 0.32 | 0.96 | 0.75 | 00 | 3.323 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1111 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 1 | 0 | 00 | 1111 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | -2-2 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 1111 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | -2-2 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 5 | 0 | 0.42 | 6.432 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 0.42 | 15 | 0.63 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 1 | 2.851 | 14.1254 | 0.712 | 236 | 33.333.3 | 0.47 | 2.138 | 18.418.4 | 0.36 | 0.611 | 54.654.6 | 2.137 | 0.814 | 2.851 | 1.120 | 1.730 | 1.119 | 0.611 | 1.221 | 0.36 | 0.11 | 3.970 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 24 | 1326 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 0.51 | 12 | 1.53 | 12 | 0.51 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 12 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 5 | 0 | 0.42 | 6.432 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 0.42 | 15 | 0.63 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | ||||
| 2 szezon |
|
DEAC | 20 | 1 | 2.455 | 13.6280 | 0.312 | 1.538 | 22.231.6 | 0.48 | 3.146 | 14.517.4 | 0.47 | 0.813 | 51.753.9 | 1.338 | 0.615 | 1.953 | 1.323 | 1.332 | 0.820 | 0.813 | 1.123 | 0.47 | 01 | 2.472 | ||||
| Összesítés | 25 | 1 | 1.757 | 11.2312 | 0.313 | 1.342 | 22.830.9 | 0.38 | 2.147 | 14.117 | 0.37 | 0.513 | 51.753.9 | 1.142 | 0.617 | 1.759 | 125 | 1.237 | 0.723 | 0.614 | 0.723 | 0.37 | 01 | 1.874 | ||||||