| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 3 | 16 | 1 | 4 | 25 | 0 | 6 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 3 | 16 | 1 | 4 | 25 | 0 | 6 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 7.5 | 40 | 2.5 | 10 | 25 | 0 | 15 | 0 | 2.5 | 5 | 50 | 5 | 2.5 | 7.5 | 5 | 2.5 | 5 | 5 | 2.5 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 9 | 0 | 0.22 | 6.861 | 0.11 | 0.76 | 16.616.6 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.11 | 0.44 | 0.33 | 1.211 | 0.76 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | -0.8-7 | |||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 10 | 0 | 0.66 | 14.4144 | 0.33 | 0.99 | 33.333.3 | 00 | 0.77 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.515 | 0.66 | 2.121 | 0.55 | 1.414 | 2.121 | 0.11 | 0.55 | 00 | 00 | 1.111 | |||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Fehér | 13 | 0 | 3.850 | 17.9233 | 0.811 | 2.127 | 40.740.7 | 0.68 | 1.925 | 3232 | 0.34 | 0.45 | 8080 | 1.520 | 0.79 | 2.229 | 113 | 1.520 | 1.722 | 0.56 | 0.811 | 0.23 | 00 | 4.558 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 1 | 1.35 | 12.851 | 0.31 | 14 | 2525 | 0.31 | 28 | 12.512.5 | 00 | 00 | 00 | 14 | 0.52 | 1.56 | 00 | 0.52 | 1.87 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 1 | 1.35 | 18.574 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 0.31 | 1.87 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 14 | 1.87 | 2.811 | 1.87 | 28 | 3.514 | 0.31 | 0.52 | 00 | 0.31 | 1.87 | |||
| 5 szezon |
|
Kecskeméti KC | 40 | 2 | 1.468 | 14.1563 | 0.417 | 1.252 | 28.632.7 | 0.210 | 1.347 | 17.521.3 | 0.14 | 0.15 | 8080 | 1.146 | 0.725 | 1.871 | 0.728 | 1.355 | 1.970 | 0.28 | 0.419 | 03 | 0.12 | 1.369 | ||||
| Összesítés | 40 | 2 | 1.468 | 14.1563 | 0.417 | 1.252 | 28.632.7 | 0.210 | 1.347 | 17.521.3 | 0.14 | 0.15 | 8080 | 1.146 | 0.725 | 1.871 | 0.728 | 1.355 | 1.970 | 0.28 | 0.419 | 03 | 0.12 | 1.369 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 3 | 0 | 2.78 | 1648 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 0.31 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 13 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 3 | 0 | 2.78 | 1648 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 0.31 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 13 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 2.78 | 1648 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 0.31 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 13 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1313 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 00 | 10.521 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 1.53 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | |||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 2828 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | 11 | 66 | 00 | 66 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1515 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 33 | 1616 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 66 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 11 | 33 | 22 | 11 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | |||
| 5 szezon |
|
Kecskeméti KC | 6 | 2 | 15 | 16.593 | 0.42 | 1.79 | 23.522.2 | 00 | 211 | 00 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 2.112 | 0.42 | 2.514 | 1.28 | 1.68 | 1.910 | 0.63 | 0.42 | 00 | 00 | 0.65 | ||||
| Összesítés | 6 | 2 | 15 | 16.593 | 0.42 | 1.79 | 23.522.2 | 00 | 211 | 00 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 2.112 | 0.42 | 2.514 | 1.28 | 1.68 | 1.910 | 0.63 | 0.42 | 00 | 00 | 0.65 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 10 | 0 | 0.22 | 7.474 | 0.11 | 0.66 | 16.616.6 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.11 | 0.44 | 0.33 | 1.212 | 0.77 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | -0.7-7 | |||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 12 | 0 | 0.56 | 13.8165 | 0.33 | 0.810 | 3030 | 00 | 0.89 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.518 | 0.56 | 224 | 0.89 | 1.214 | 1.822 | 0.11 | 0.45 | 00 | 00 | 1.315 | |||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 17 | 1 | 3.560 | 18.2309 | 0.813 | 2.136 | 36.136.1 | 0.610 | 2.237 | 2727 | 0.24 | 0.35 | 8080 | 1.830 | 0.712 | 2.542 | 0.814 | 1.526 | 1.627 | 0.47 | 0.611 | 0.23 | 0.11 | 3.560 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 1 | 15 | 13.266 | 0.21 | 15 | 2020 | 0.21 | 1.89 | 11.111.1 | 00 | 00 | 00 | 1.26 | 0.42 | 1.68 | 0.42 | 0.42 | 2.211 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.42 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 2 | 1.68 | 1890 | 0.42 | 210 | 2020 | 0.21 | 2.613 | 7.77.7 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 1.26 | 1.68 | 2.814 | 1.89 | 1.89 | 3.216 | 0.63 | 0.63 | 00 | 0.21 | 1.47 | |||
| 5 szezon |
|
Kecskeméti KC | 49 | 4 | 1.481 | 14.1704 | 0.320 | 1.367 | 26.229.8 | 0.212 | 1.568 | 13.517.6 | 0.15 | 0.17 | 62.771.4 | 1.263 | 0.729 | 1.992 | 0.837 | 1.263 | 1.983 | 0.211 | 0.421 | 03 | 0.13 | 1.277 | ||||
| Összesítés | 49 | 4 | 1.481 | 14.1704 | 0.320 | 1.367 | 26.229.8 | 0.212 | 1.568 | 13.517.6 | 0.15 | 0.17 | 62.771.4 | 1.263 | 0.729 | 1.992 | 0.837 | 1.263 | 1.983 | 0.211 | 0.421 | 03 | 0.13 | 1.277 | ||||||