| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 2 | 19 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | -3 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 2 | 19 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | -3 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 4.2 | 40 | 2.1 | 12.6 | 16.7 | 0 | 4.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.2 | 0 | 4.2 | 4.2 | 10.5 | 2.1 | 4.2 | 2.1 | 0 | 0 | -6.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 2 | 2.634 | 17.8231 | 0.79 | 3.444 | 20.420.4 | 0.34 | 1.823 | 17.417.4 | 0.34 | 0.56 | 66.766.7 | 2.127 | 0.23 | 2.330 | 0.912 | 3.343 | 1.519 | 0.57 | 0.811 | 0.11 | 0.45 | -0.3-4 | |||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 17 | 4 | 4.272 | 20.9356 | 1.322 | 3.966 | 33.333.3 | 0.47 | 2.542 | 16.716.7 | 0.47 | 0.814 | 5050 | 3.254 | 0.611 | 3.865 | 1.119 | 3.458 | 1.933 | 0.813 | 1.831 | 00 | 0.11 | 3.356 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér | 11 | 8 | 5.965 | 27297 | 222 | 5.561 | 36.136.1 | 0.67 | 3.539 | 17.917.9 | 00 | 0.33 | 00 | 2.730 | 1.517 | 4.347 | 2.730 | 2.426 | 1.415 | 0.44 | 1.314 | 00 | 00 | 5.560 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 9 | 8 | 5.953 | 24.9224 | 2.220 | 7.870 | 28.628.6 | 0.33 | 3.431 | 9.79.7 | 0.44 | 0.98 | 49.949.9 | 3.229 | 1.413 | 4.742 | 1.413 | 3.229 | 0.98 | 0.98 | 1.110 | 00 | 0.11 | 1.715 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 4 | 9.337 | 23.895 | 2.39 | 9.337 | 24.324.3 | 14 | 4.518 | 22.222.2 | 1.87 | 3.514 | 5050 | 416 | 28 | 624 | 3.313 | 2.510 | 1.87 | 2.811 | 28 | 0.31 | 0.31 | 8.835 | |||
| 5 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 54 | 26 | 5.6261 | 22.91203 | 1.782 | 6278 | 28.329.5 | 0.525 | 3.1153 | 17.116.3 | 0.622 | 1.245 | 4948.9 | 3156 | 1.252 | 4.2208 | 1.987 | 3166 | 1.582 | 1.143 | 1.474 | 0.12 | 0.28 | 3.8162 | ||||
| Összesítés | 54 | 26 | 5.6261 | 22.91203 | 1.782 | 6278 | 28.329.5 | 0.525 | 3.1153 | 17.116.3 | 0.622 | 1.245 | 4948.9 | 3156 | 1.252 | 4.2208 | 1.987 | 3166 | 1.582 | 1.143 | 1.474 | 0.12 | 0.28 | 3.8162 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 4 | 1 | 6.827 | 21.586 | 14 | 3.514 | 28.628.6 | 1.35 | 520 | 2525 | 14 | 14 | 100100 | 416 | 0.83 | 4.819 | 1.56 | 3.815 | 0.83 | 14 | 3.313 | 00 | 0.31 | 7.329 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 2 | 1 | 16.533 | 2346 | 5.511 | 10.521 | 52.452.4 | 1.53 | 510 | 3030 | 12 | 36 | 33.333.3 | 48 | 0.51 | 4.59 | 5.511 | 1.53 | 0.51 | 2.55 | 2.55 | 00 | 00 | 19.539 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 6 | 2 | 11.660 | 22.3132 | 3.315 | 735 | 46.442.9 | 1.48 | 530 | 27.526.7 | 16 | 210 | 5060 | 424 | 0.64 | 4.628 | 3.517 | 2.618 | 0.64 | 1.89 | 2.918 | 00 | 0.11 | 13.468 | ||||
| Összesítés | 6 | 2 | 11.660 | 22.3132 | 3.315 | 735 | 46.442.9 | 1.48 | 530 | 27.526.7 | 16 | 210 | 5060 | 424 | 0.64 | 4.628 | 3.517 | 2.618 | 0.64 | 1.89 | 2.918 | 00 | 0.11 | 13.468 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 22 | 1414 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 00 | 44 | 00 | 22 | 00 | 33 | 11 | 00 | 00 | 55 | |||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 66 | 2222 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 11 | 33 | 22 | 55 | 44 | 22 | 22 | 00 | 00 | 88 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 55 | 2828 | 11 | 88 | 12.512.5 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 00 | 44 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | -3-3 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 1919 | 11 | 66 | 16.716.7 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 55 | 11 | 22 | 11 | 00 | 00 | -3-3 | |||
| 4 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 4 | 2 | 3.815 | 20.883 | 14 | 4.819 | 21.121.1 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 2.510 | 0.52 | 312 | 14 | 416 | 1.35 | 28 | 14 | 00 | 00 | 1.87 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 3.815 | 20.883 | 14 | 4.819 | 21.121.1 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 2.510 | 0.52 | 312 | 14 | 416 | 1.35 | 28 | 14 | 00 | 00 | 1.87 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 14 | 2 | 2.636 | 17.5245 | 0.710 | 3.448 | 20.820.8 | 0.34 | 1.623 | 17.417.4 | 0.34 | 0.46 | 66.766.7 | 2.231 | 0.23 | 2.434 | 0.912 | 3.245 | 1.419 | 0.710 | 0.912 | 0.11 | 0.45 | 0.11 | |||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 22 | 5 | 4.8105 | 21.1464 | 1.227 | 3.781 | 33.333.3 | 0.613 | 2.964 | 20.320.3 | 0.512 | 0.920 | 6060 | 3.372 | 0.715 | 487 | 1.227 | 3.578 | 1.840 | 0.919 | 2.146 | 00 | 0.12 | 4.293 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 13 | 9 | 7.598 | 26.4343 | 2.533 | 6.382 | 40.240.2 | 0.810 | 3.849 | 20.420.4 | 0.22 | 0.79 | 22.222.2 | 2.938 | 1.418 | 4.356 | 3.241 | 2.229 | 1.216 | 0.79 | 1.519 | 00 | 00 | 7.699 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 10 | 9 | 5.858 | 25.2252 | 2.121 | 7.878 | 26.926.9 | 0.44 | 3.333 | 12.112.1 | 0.44 | 0.88 | 49.949.9 | 3.131 | 1.414 | 4.545 | 1.313 | 3.333 | 0.88 | 0.99 | 110 | 00 | 0.11 | 1.212 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 5 | 7.839 | 22.8114 | 210 | 8.643 | 23.323.3 | 0.84 | 420 | 2020 | 1.47 | 2.814 | 5050 | 3.618 | 1.68 | 5.226 | 315 | 315 | 1.68 | 2.613 | 1.89 | 0.21 | 0.21 | 6.432 | |||
| 5 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 64 | 30 | 5.7336 | 22.61418 | 1.7101 | 6332 | 28.830.4 | 0.635 | 3.1189 | 18.218.5 | 0.629 | 1.157 | 49.550.9 | 3190 | 1.158 | 4.1248 | 1.9108 | 3.1200 | 1.491 | 1.260 | 1.496 | 0.12 | 0.19 | 3.9237 | ||||
| Összesítés | 64 | 30 | 5.7336 | 22.61418 | 1.7101 | 6332 | 28.830.4 | 0.635 | 3.1189 | 18.218.5 | 0.629 | 1.157 | 49.550.9 | 3190 | 1.158 | 4.1248 | 1.9108 | 3.1200 | 1.491 | 1.260 | 1.496 | 0.12 | 0.19 | 3.9237 | ||||||