| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
MTK-TFSE | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 0 | 2.37 | 6.720 | 13 | 39 | 33.333.3 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.75 | 00 | 1.75 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 13 | 00 | 00 | 0.31 | 2.37 | |||
| 2022/2023 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 15 | 9 | 5.176 | 19.1286 | 1.827 | 6.191 | 29.729.7 | 0.34 | 1.116 | 2525 | 0.710 | 1.320 | 5050 | 1.929 | 0.69 | 2.538 | 0.710 | 2.639 | 2.131 | 1.319 | 0.913 | 0.11 | 0.710 | 2.132 | |||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld | 18 | 7 | 6.7121 | 19.8356 | 2.545 | 4.785 | 52.952.9 | 0.24 | 1.119 | 2121 | 1.119 | 1.730 | 63.363.3 | 2.953 | 0.611 | 3.664 | 1.120 | 2.240 | 2.749 | 1.426 | 0.712 | 0.35 | 0.12 | 7.9142 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Fehér | 16 | 11 | 580 | 20.3324 | 2.235 | 4.978 | 44.944.9 | 0.11 | 0.47 | 14.414.4 | 0.47 | 0.914 | 50.150.1 | 2.641 | 1.828 | 4.369 | 1.829 | 1.422 | 2.336 | 0.813 | 116 | 0.47 | 0.47 | 8.5136 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 10 | 9 | 5.959 | 24.4244 | 1.818 | 5.151 | 35.335.3 | 0.44 | 220 | 2020 | 1.111 | 1.717 | 64.764.7 | 2.626 | 0.99 | 3.535 | 2.323 | 1.717 | 2.727 | 1.111 | 0.77 | 00 | 0.66 | 6.363 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 77 | 1414 | 33 | 55 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 100100 | 33 | 00 | 33 | 22 | 22 | 22 | 22 | 11 | 11 | 11 | 1212 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 2 | 7.322 | 1854 | 2.78 | 4.714 | 57.157.1 | 0.72 | 39 | 22.222.2 | 00 | 00 | 00 | 3.711 | 0.72 | 4.313 | 3.310 | 26 | 1.34 | 00 | 13 | 0.72 | 00 | 10.331 | |||
| 1 szezon |
|
MTK-TFSE | 3 | 0 | 2.37 | 6.720 | 13 | 39 | 33.333.3 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.75 | 00 | 1.75 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 13 | 00 | 00 | 0.31 | 2.37 | ||||
| 6 szezon |
|
TFSE II. | 63 | 38 | 6.2365 | 19.21278 | 2.3136 | 5.1324 | 45.942 | 0.315 | 1.371 | 21.421.1 | 0.748 | 1.182 | 64.858.6 | 2.8163 | 0.859 | 3.5222 | 1.994 | 2126 | 2.2149 | 1.171 | 0.952 | 0.416 | 0.526 | 7.9416 | ||||
| Összesítés | 66 | 38 | 5.6372 | 17.51298 | 2.1139 | 4.8333 | 44.741.7 | 0.215 | 1.172 | 20.520.8 | 0.749 | 184 | 63.458.4 | 2.6168 | 0.659 | 3.3227 | 1.796 | 1.8128 | 2.1153 | 1.174 | 0.752 | 0.416 | 0.427 | 7.1423 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 7 | 5 | 6.747 | 22.9160 | 2.920 | 5.438 | 52.652.6 | 00 | 0.75 | 00 | 17 | 1.611 | 63.763.7 | 3.424 | 0.64 | 428 | 0.96 | 2.316 | 3.323 | 1.712 | 0.32 | 0.75 | 0.43 | 8.157 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 7 | 8.366 | 24.3194 | 2.621 | 6.451 | 41.241.2 | 0.54 | 2.117 | 23.523.5 | 1.512 | 1.814 | 85.785.7 | 3.427 | 1.310 | 4.637 | 216 | 1.814 | 2.419 | 1.814 | 1.411 | 0.86 | 0.65 | 11.491 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 4 | 9.538 | 30120 | 3.313 | 624 | 54.254.2 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 1.56 | 28 | 7575 | 3.815 | 1.56 | 5.321 | 3.313 | 2.39 | 28 | 1.56 | 0.52 | 14 | 0.52 | 12.851 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 6 | 4 | 5.835 | 19.8119 | 1.811 | 4.527 | 40.740.7 | 0.53 | 2.515 | 2020 | 0.74 | 0.85 | 80.180.1 | 2.213 | 0.74 | 2.817 | 1.59 | 1.38 | 2.213 | 0.74 | 1.27 | 0.32 | 0.85 | 6.237 | |||
| 4 szezon |
|
TFSE U23 | 25 | 20 | 7.6186 | 24.2593 | 2.665 | 5.6140 | 47.446.4 | 0.49 | 2.150 | 17.518 | 1.229 | 1.538 | 75.876.3 | 3.279 | 124 | 4.2103 | 1.944 | 1.947 | 2.563 | 1.436 | 0.822 | 0.717 | 0.615 | 9.6236 | ||||
| Összesítés | 25 | 20 | 7.6186 | 24.2593 | 2.665 | 5.6140 | 47.446.4 | 0.49 | 2.150 | 17.518 | 1.229 | 1.538 | 75.876.3 | 3.279 | 124 | 4.2103 | 1.944 | 1.947 | 2.563 | 1.436 | 0.822 | 0.717 | 0.615 | 9.6236 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 00 | 00 | 11 | 11 | -2-2 | |||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 44 | 1818 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 33 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 33 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 1.53 | 1530 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 2.55 | 00 | 2.55 | 1.53 | 2.55 | 2.55 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 2.55 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Hepp Kupa, Női | 5 | 5 | 4.221 | 24120 | 1.26 | 2.814 | 42.942.9 | 0.42 | 210 | 2020 | 0.63 | 15 | 6060 | 2.613 | 15 | 3.618 | 1.68 | 2.211 | 315 | 0.84 | 15 | 0.42 | 00 | 5.829 | |||
| 4 szezon |
|
TFSE U23 | 9 | 6 | 2.428 | 17.3180 | 0.99 | 221 | 47.442.9 | 0.12 | 113 | 1015.4 | 0.34 | 0.57 | 5557.1 | 1.519 | 0.56 | 225 | 0.811 | 2.421 | 1.922 | 0.56 | 0.57 | 0.75 | 0.31 | 2.335 | ||||
| Összesítés | 9 | 6 | 2.428 | 17.3180 | 0.99 | 221 | 47.442.9 | 0.12 | 113 | 1015.4 | 0.34 | 0.57 | 5557.1 | 1.519 | 0.56 | 225 | 0.811 | 2.421 | 1.922 | 0.56 | 0.57 | 0.75 | 0.31 | 2.335 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
MTK-TFSE | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 0 | 2.37 | 6.720 | 13 | 39 | 33.333.3 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.75 | 00 | 1.75 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 13 | 00 | 00 | 0.31 | 2.37 | |||
| 2022/2023 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 16 | 9 | 4.876 | 18.6298 | 1.727 | 5.892 | 29.329.3 | 0.34 | 116 | 2525 | 0.610 | 1.220 | 5050 | 1.829 | 0.69 | 2.438 | 0.610 | 2.641 | 232 | 1.219 | 0.813 | 0.12 | 0.711 | 1.930 | |||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 26 | 13 | 6.6172 | 20.5534 | 2.667 | 4.8125 | 53.653.6 | 0.24 | 125 | 1616 | 126 | 1.641 | 63.463.4 | 378 | 0.616 | 3.694 | 126 | 2.359 | 2.873 | 1.538 | 0.514 | 0.411 | 0.25 | 7.8202 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 26 | 18 | 5.7149 | 21.1548 | 2.257 | 5.1133 | 42.942.9 | 0.25 | 126 | 19.319.3 | 0.820 | 1.230 | 66.766.7 | 2.873 | 1.538 | 4.3111 | 1.848 | 1.641 | 2.360 | 1.129 | 1.129 | 0.514 | 0.512 | 8.9232 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 25 | 22 | 6.1153 | 24.1603 | 1.948 | 4.6116 | 41.441.4 | 0.411 | 2.358 | 1919 | 124 | 1.435 | 68.668.6 | 2.767 | 124 | 3.691 | 2.153 | 1.845 | 2.563 | 125 | 0.821 | 0.38 | 0.513 | 7.2180 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE II. | Női Amatőr NB I. Zöld / Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 2 | 7.229 | 1768 | 2.811 | 4.819 | 57.957.9 | 0.52 | 2.39 | 22.222.2 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 3.514 | 0.52 | 416 | 312 | 28 | 1.56 | 0.52 | 14 | 0.83 | 0.31 | 10.843 | |||
| 1 szezon |
|
MTK-TFSE | 3 | 0 | 2.37 | 6.720 | 13 | 39 | 33.333.3 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.75 | 00 | 1.75 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 13 | 00 | 00 | 0.31 | 2.37 | ||||
| 5 szezon |
|
TFSE II. | 97 | 64 | 6.1579 | 20.32051 | 2.2210 | 5485 | 44.443.3 | 0.326 | 1.5134 | 20.419.4 | 0.781 | 1.1127 | 6463.8 | 2.8261 | 0.889 | 3.6350 | 1.7149 | 2194 | 2.2234 | 1.1113 | 0.981 | 0.438 | 0.442 | 7.3687 | ||||
| Összesítés | 100 | 64 | 5.5586 | 182071 | 2213 | 4.7494 | 43.243.1 | 0.326 | 1.3135 | 19.519.3 | 0.782 | 1129 | 62.563.6 | 2.6266 | 0.789 | 3.3355 | 1.5151 | 1.8196 | 2.1238 | 1116 | 0.781 | 0.438 | 0.443 | 6.5694 | ||||||