| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 1 | 9.3 | 19.7 | 3 | 5.3 | 56.3 | 1 | 2.3 | 42.9 | 0.3 | 0.3 | 100 | 5.7 | 2 | 7.7 | 0 | 0.7 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 14.7 | |||||||||
| Total | 3 | 1 | 28 | 59 | 9 | 16 | 56.3 | 3 | 7 | 42.9 | 1 | 1 | 100 | 17 | 6 | 23 | 0 | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 44 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 1 | 19 | 40 | 6.1 | 10.8 | 56.3 | 2 | 4.7 | 42.9 | 0.7 | 0.7 | 100 | 11.5 | 4.1 | 15.6 | 0 | 1.4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 29.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 2 | 1 | 17 | 45 | 109.97 | 80.04 | 29.93 | 56.67 | 53.33 | 16 | 16 | 1.06 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 3/5 | 60% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 2/3 | 66.7% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
Vasas Akadémia | 40 –84 | 11 | 13 | 4 | 6 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 2 | 2026. 10. 04. |
|
KSC Szekszárd | 74 –57 | 7 | 19 | 2 | 2 | 100 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 4 | 2026. 10. 10. |
|
VBW CEKK Cegléd | 66 –60 | * | 10 | 27 | 3 | 8 | 37.5 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 100 | 6 | 5 | 11 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 19 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 3 | 1 | 9.328 | 19.759 | 39 | 5.316 | 56.356.3 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 5.717 | 26 | 7.723 | 00 | 0.72 | 13 | 13 | 13 | 00 | 00 | 14.744 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK HUNTHERM | 3 | 1 | 9.328 | 19.759 | 39 | 5.316 | 56.356.3 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 5.717 | 26 | 7.723 | 00 | 0.72 | 13 | 13 | 13 | 00 | 00 | 14.744 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 9.328 | 19.759 | 39 | 5.316 | 56.356.3 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 5.717 | 26 | 7.723 | 00 | 0.72 | 13 | 13 | 13 | 00 | 00 | 14.744 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 3 | 1 | 9.328 | 19.759 | 39 | 5.316 | 56.356.3 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 5.717 | 26 | 7.723 | 00 | 0.72 | 13 | 13 | 13 | 00 | 00 | 14.744 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK HUNTHERM | 3 | 1 | 9.328 | 19.759 | 39 | 5.316 | 56.356.3 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 5.717 | 26 | 7.723 | 00 | 0.72 | 13 | 13 | 13 | 00 | 00 | 14.744 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 9.328 | 19.759 | 39 | 5.316 | 56.356.3 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 5.717 | 26 | 7.723 | 00 | 0.72 | 13 | 13 | 13 | 00 | 00 | 14.744 | ||||||