| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 3 | 7.2 | 17.8 | 1.7 | 3.8 | 43.5 | 0.5 | 1.7 | 30 | 2.3 | 3.3 | 70 | 3.7 | 1.7 | 5.3 | 0.2 | 2 | 2.7 | 3 | 0 | 0.3 | 0 | 9.7 | |||||||||
| Total | 6 | 3 | 43 | 107 | 10 | 23 | 43.5 | 3 | 10 | 30 | 14 | 20 | 70 | 22 | 10 | 32 | 1 | 12 | 16 | 18 | 0 | 2 | 0 | 58 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 3 | 16.1 | 40 | 3.7 | 8.6 | 43.5 | 1.1 | 3.7 | 30 | 5.2 | 7.5 | 70 | 8.2 | 3.7 | 12 | 0.4 | 4.5 | 6 | 6.7 | 0 | 0.7 | 0 | 21.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 3 | 43 | 103 | 71.41 | 86.19 | -14.78 | 50 | 43.94 | 21.74 | 55 | 0.78 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 8/17 | 47.1% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 2/5 | 40% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/2 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
NKA Universitas Pécs | 69 –59 | 3 | 9 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 2 | 2026. 10. 04. |
|
DVTK HUNTHERM | 74 –57 | * | 15 | 21 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 4 | 0 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 17 | |||
| 3 | 2026. 10. 07. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 98 –63 | * | 3 | 18 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 75 | 8 | 1 | 9 | 0 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 4 | 2026. 10. 11. |
|
Csata TKK | 73 –66 | 3 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 6 | 2026. 10. 24. |
|
VBW CEKK Cegléd | 85 –105 | 3 | 22 | 1 | 5 | 20 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 5 | 6 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | ||||
| 7 | 2026. 10. 31. |
|
TFSE | 88 –53 | * | 16 | 27 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 3 | 0 | 6 | 8 | 75 | 10 | 2 | 12 | 0 | 2 | 4 | 7 | 0 | 1 | 0 | 26 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
KSC Szekszárd | Női NB I. A csoport | 6 | 3 | 7.243 | 17.8107 | 1.710 | 3.823 | 43.543.5 | 0.53 | 1.710 | 3030 | 2.314 | 3.320 | 7070 | 3.722 | 1.710 | 5.332 | 0.21 | 212 | 2.716 | 318 | 00 | 0.32 | 00 | 9.758 | |||
| 1 szezon |
|
KSC Szekszárd | 6 | 3 | 7.243 | 17.8107 | 1.710 | 3.823 | 43.543.5 | 0.53 | 1.710 | 3030 | 2.314 | 3.320 | 7070 | 3.722 | 1.710 | 5.332 | 0.21 | 212 | 2.716 | 318 | 00 | 0.32 | 00 | 9.758 | ||||
| Összesítés | 6 | 3 | 7.243 | 17.8107 | 1.710 | 3.823 | 43.543.5 | 0.53 | 1.710 | 3030 | 2.314 | 3.320 | 7070 | 3.722 | 1.710 | 5.332 | 0.21 | 212 | 2.716 | 318 | 00 | 0.32 | 00 | 9.758 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
KSC Szekszárd | Női NB I. A csoport | 6 | 3 | 7.243 | 17.8107 | 1.710 | 3.823 | 43.543.5 | 0.53 | 1.710 | 3030 | 2.314 | 3.320 | 7070 | 3.722 | 1.710 | 5.332 | 0.21 | 212 | 2.716 | 318 | 00 | 0.32 | 00 | 9.758 | |||
| 1 szezon |
|
KSC Szekszárd | 6 | 3 | 7.243 | 17.8107 | 1.710 | 3.823 | 43.543.5 | 0.53 | 1.710 | 3030 | 2.314 | 3.320 | 7070 | 3.722 | 1.710 | 5.332 | 0.21 | 212 | 2.716 | 318 | 00 | 0.32 | 00 | 9.758 | ||||
| Összesítés | 6 | 3 | 7.243 | 17.8107 | 1.710 | 3.823 | 43.543.5 | 0.53 | 1.710 | 3030 | 2.314 | 3.320 | 7070 | 3.722 | 1.710 | 5.332 | 0.21 | 212 | 2.716 | 318 | 00 | 0.32 | 00 | 9.758 | ||||||