| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 2 | 6 | 14.5 | 1 | 2.5 | 40 | 0.8 | 1.3 | 60 | 1.8 | 2.5 | 70 | 2.8 | 0.8 | 3.5 | 0 | 2.5 | 1.8 | 2.5 | 0 | 0 | 0 | 6.8 | |||||||||
| Total | 4 | 2 | 24 | 58 | 4 | 10 | 40 | 3 | 5 | 60 | 7 | 10 | 70 | 11 | 3 | 14 | 0 | 10 | 7 | 10 | 0 | 0 | 0 | 27 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 2 | 16.6 | 40 | 2.8 | 6.9 | 40 | 2.1 | 3.4 | 60 | 4.8 | 6.9 | 70 | 7.6 | 2.1 | 9.7 | 0 | 6.9 | 4.8 | 6.9 | 0 | 0 | 0 | 18.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 4 | 2 | 24 | 54 | 63.27 | 91.77 | -28.5 | 60 | 56.67 | 22.22 | 30 | 0.8 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 3/8 | 37.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 2/2 | 100% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
NKA Universitas Pécs | 69 –59 | 3 | 9 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 2 | 2026. 10. 04. |
|
DVTK HUNTHERM | 74 –57 | * | 15 | 21 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 4 | 0 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 17 | |||
| 3 | 2026. 10. 07. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 98 –63 | * | 3 | 18 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 75 | 8 | 1 | 9 | 0 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 4 | 2026. 10. 11. |
|
Csata TKK | 73 –66 | 3 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
KSC Szekszárd | Női NB I. A csoport | 4 | 2 | 624 | 14.558 | 14 | 2.510 | 4040 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 1.87 | 2.510 | 7070 | 2.811 | 0.83 | 3.514 | 00 | 2.510 | 1.87 | 2.510 | 00 | 00 | 00 | 6.827 | |||
| 1 szezon |
|
KSC Szekszárd | 4 | 2 | 624 | 14.558 | 14 | 2.510 | 4040 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 1.87 | 2.510 | 7070 | 2.811 | 0.83 | 3.514 | 00 | 2.510 | 1.87 | 2.510 | 00 | 00 | 00 | 6.827 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 624 | 14.558 | 14 | 2.510 | 4040 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 1.87 | 2.510 | 7070 | 2.811 | 0.83 | 3.514 | 00 | 2.510 | 1.87 | 2.510 | 00 | 00 | 00 | 6.827 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
KSC Szekszárd | Női NB I. A csoport | 4 | 2 | 624 | 14.558 | 14 | 2.510 | 4040 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 1.87 | 2.510 | 7070 | 2.811 | 0.83 | 3.514 | 00 | 2.510 | 1.87 | 2.510 | 00 | 00 | 00 | 6.827 | |||
| 1 szezon |
|
KSC Szekszárd | 4 | 2 | 624 | 14.558 | 14 | 2.510 | 4040 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 1.87 | 2.510 | 7070 | 2.811 | 0.83 | 3.514 | 00 | 2.510 | 1.87 | 2.510 | 00 | 00 | 00 | 6.827 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 624 | 14.558 | 14 | 2.510 | 4040 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 1.87 | 2.510 | 7070 | 2.811 | 0.83 | 3.514 | 00 | 2.510 | 1.87 | 2.510 | 00 | 00 | 00 | 6.827 | ||||||