| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 1.5 | 33.3 | 0.5 | 1 | 50 | 0 | 0.5 | 0.5 | 0 | 0 | 1 | 0.5 | 0 | 0 | 0.5 | 1 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 4 | 14 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 11.4 | 40 | 0 | 2.9 | 0 | 2.9 | 8.6 | 33.3 | 2.9 | 5.7 | 50 | 0 | 2.9 | 2.9 | 0 | 0 | 5.7 | 2.9 | 0 | 0 | 2.9 | 5.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 2 | 0 | 4 | 16 | 79.47 | 96.17 | -16.7 | 40 | 37.5 | 14.71 | 5 | 0.8 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2026. 10. 02. |
|
Vasas Akadémia | 94 –47 | 4 | 11 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | ||||
| 5 | 2026. 10. 18. |
|
ETO Basket | 80 –65 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila | 9 | 0 | 436 | 10.998 | 1.312 | 3.330 | 4040 | 0.22 | 19 | 22.222.2 | 0.76 | 0.87 | 85.785.7 | 1.715 | 1.110 | 2.825 | 1.110 | 1.312 | 1.312 | 0.98 | 1.312 | 0.22 | 0.11 | 6.155 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 4 | 728 | 22.389 | 2.39 | 728 | 32.132.1 | 0.52 | 5.321 | 9.59.5 | 14 | 14 | 100100 | 3.514 | 1.87 | 5.321 | 1.35 | 1.56 | 1.56 | 1.35 | 1.87 | 0.31 | 14 | 5.823 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport | 2 | 0 | 24 | 714 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 13 | 4 | 5.564 | 16.6187 | 1.821 | 5.258 | 34.736.2 | 0.44 | 3.130 | 11.613.3 | 0.810 | 0.911 | 93.890.9 | 2.629 | 1.417 | 446 | 1.215 | 1.418 | 1.418 | 1.113 | 1.519 | 0.23 | 0.65 | 5.978 | ||||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 2 | 0 | 24 | 714 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | ||||
| Összesítés | 15 | 4 | 4.368 | 13.4201 | 1.221 | 3.659 | 33.135.6 | 0.45 | 2.633 | 15.815.1 | 0.711 | 0.913 | 7884.6 | 1.729 | 1.118 | 2.847 | 0.815 | 0.918 | 1.320 | 0.914 | 119 | 0.23 | 0.56 | 4.380 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 0 | 2.510 | 7.329 | 0.52 | 2.39 | 22.222.2 | 0.52 | 1.87 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 1.56 | 0.52 | 28 | 14 | 0.83 | 0.83 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 28 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 0 | 5.316 | 1339 | 1.34 | 5.316 | 2525 | 00 | 0.31 | 00 | 2.78 | 515 | 53.353.3 | 2.78 | 39 | 5.717 | 0.72 | 1.75 | 13 | 39 | 0.72 | 00 | 0.31 | 721 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 7 | 0 | 3.926 | 10.168 | 0.96 | 3.825 | 24.224 | 0.32 | 18 | 2425 | 1.38 | 2.515 | 53.353.3 | 2.114 | 1.811 | 3.825 | 0.86 | 1.28 | 0.96 | 1.59 | 0.53 | 00 | 0.21 | 4.529 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 3.926 | 10.168 | 0.96 | 3.825 | 24.224 | 0.32 | 18 | 2425 | 1.38 | 2.515 | 53.353.3 | 2.114 | 1.811 | 3.825 | 0.86 | 1.28 | 0.96 | 1.59 | 0.53 | 00 | 0.21 | 4.529 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 55 | 1717 | 00 | 22 | 00 | 11 | 55 | 2020 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 22 | 33 | 00 | 11 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 33 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 1 | 0 | 55 | 1717 | 00 | 22 | 00 | 11 | 55 | 2020 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 22 | 33 | 00 | 11 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 33 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 55 | 1717 | 00 | 22 | 00 | 11 | 55 | 2020 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 22 | 33 | 00 | 11 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 33 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 17 | 0 | 3.967 | 10.8183 | 1.118 | 3.457 | 31.631.6 | 0.35 | 1.322 | 22.722.7 | 0.916 | 1.424 | 66.766.7 | 1.830 | 1.423 | 3.153 | 0.916 | 1.221 | 1.220 | 1.118 | 0.916 | 0.12 | 0.12 | 5.187 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 4 | 728 | 22.389 | 2.39 | 728 | 32.132.1 | 0.52 | 5.321 | 9.59.5 | 14 | 14 | 100100 | 3.514 | 1.87 | 5.321 | 1.35 | 1.56 | 1.56 | 1.35 | 1.87 | 0.31 | 14 | 5.823 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport | 2 | 0 | 24 | 714 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 21 | 4 | 5.595 | 16.5272 | 1.727 | 5.285 | 3231.8 | 0.47 | 3.343 | 12.116.3 | 120 | 1.228 | 80.571.4 | 2.644 | 1.630 | 4.274 | 1.121 | 1.427 | 1.326 | 1.223 | 1.323 | 0.23 | 0.66 | 5.4110 | ||||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 2 | 0 | 24 | 714 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | ||||
| Összesítés | 23 | 4 | 4.399 | 13.3286 | 1.127 | 3.686 | 30.531.4 | 0.48 | 2.746 | 16.117.4 | 0.821 | 1.130 | 71.670 | 1.844 | 1.231 | 375 | 0.721 | 0.927 | 1.228 | 0.924 | 0.923 | 0.13 | 0.57 | 4112 | ||||||