| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13.3 | 0 | 13.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 60 | -60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5 | 2026. 10. 17. |
|
Csata TKK | 75 –77 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld | 5 | 5 | 14.271 | 26.6133 | 420 | 6.834 | 58.858.8 | 1.26 | 3.417 | 35.335.3 | 2.613 | 4.221 | 61.961.9 | 4.221 | 2.613 | 6.834 | 2.814 | 1.26 | 1.89 | 3.819 | 2.211 | 0.42 | 0.21 | 22.4112 | |||
| 2026/2027 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 5 | 5 | 14.271 | 26.6133 | 420 | 6.834 | 58.858.8 | 1.26 | 3.417 | 35.335.3 | 2.613 | 4.221 | 61.961.9 | 4.221 | 2.613 | 6.834 | 2.814 | 1.26 | 1.89 | 3.819 | 2.211 | 0.42 | 0.21 | 22.4112 | ||||
| 1 szezon |
|
Sopron Basket | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||
| Összesítés | 6 | 5 | 7.171 | 14.8136 | 220 | 3.434 | 58.858.8 | 0.66 | 1.717 | 35.335.3 | 1.313 | 2.121 | 61.961.9 | 2.622 | 1.313 | 3.935 | 1.414 | 0.66 | 0.99 | 1.919 | 1.111 | 0.22 | 0.11 | 11.7113 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 16.533 | 24.549 | 4.59 | 5.511 | 81.881.8 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 1.53 | 48 | 37.537.5 | 6.513 | 12 | 7.515 | 2.55 | 2.55 | 24 | 3.57 | 36 | 0.51 | 00 | 2652 | |||
| 1 szezon |
|
UNI-Győr SZESE | 2 | 1 | 16.533 | 24.549 | 4.59 | 5.511 | 81.881.8 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 1.53 | 48 | 37.537.5 | 6.513 | 12 | 7.515 | 2.55 | 2.55 | 24 | 3.57 | 36 | 0.51 | 00 | 2652 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 16.533 | 24.549 | 4.59 | 5.511 | 81.881.8 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 1.53 | 48 | 37.537.5 | 6.513 | 12 | 7.515 | 2.55 | 2.55 | 24 | 3.57 | 36 | 0.51 | 00 | 2652 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 7 | 6 | 14.9104 | 26182 | 4.129 | 6.445 | 64.464.4 | 1.410 | 3.424 | 41.741.7 | 2.316 | 4.129 | 55.255.2 | 4.934 | 2.115 | 749 | 2.719 | 1.611 | 1.913 | 3.726 | 2.417 | 0.43 | 0.11 | 23.4164 | |||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 7 | 6 | 14.9104 | 26182 | 4.129 | 6.445 | 64.464.4 | 1.410 | 3.424 | 41.741.7 | 2.316 | 4.129 | 55.255.2 | 4.934 | 2.115 | 749 | 2.719 | 1.611 | 1.913 | 3.726 | 2.417 | 0.43 | 0.11 | 23.4164 | ||||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
Sopron Basket | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||
| Összesítés | 9 | 6 | 5104 | 9.7185 | 1.429 | 2.145 | 64.464.4 | 0.510 | 1.124 | 41.741.7 | 0.816 | 1.429 | 55.255.2 | 235 | 0.715 | 2.750 | 0.919 | 0.511 | 0.613 | 1.226 | 0.817 | 0.13 | 01 | 8.1165 | ||||||