| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 10.7 | 25.7 | 4 | 6.3 | 63.2 | 0 | 0 | 0 | 2.7 | 5 | 53.3 | 3.3 | 4 | 7.3 | 0.3 | 1 | 3.3 | 4 | 2.3 | 1 | 0.3 | 20 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 32 | 77 | 12 | 19 | 63.2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 15 | 53.3 | 10 | 12 | 22 | 1 | 3 | 10 | 12 | 7 | 3 | 1 | 60 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 16.6 | 40 | 6.2 | 9.9 | 63.2 | 0 | 0 | 0 | 4.2 | 7.8 | 53.3 | 5.2 | 6.2 | 11.4 | 0.5 | 1.6 | 5.2 | 6.2 | 3.6 | 1.6 | 0.5 | 31.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 3 | 32 | 70 | 131.15 | 99.86 | 31.29 | 61.54 | 63.16 | 18.24 | 29 | 1.1 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 10/16 | 62.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | 99 –98 | * | 16 | 27 | 8 | 12 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 5 | 7 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 20 | |||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | 77 –71 | * | 7 | 27 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 5 | 9 | 0 | 0 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 22 | |||
| 3 | 2026. 10. 10. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 96 –65 | * | 9 | 23 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 11 | 63.6 | 4 | 2 | 6 | 1 | 0 | 3 | 6 | 1 | 1 | 1 | 18 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Délút-SZTE-Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 10.732 | 25.777 | 412 | 6.319 | 63.263.2 | 00 | 00 | 00 | 2.78 | 515 | 53.353.3 | 3.310 | 412 | 7.322 | 0.31 | 13 | 3.310 | 412 | 2.37 | 13 | 0.31 | 2060 | |||
| 1 szezon |
|
Délút-SZTE-Szedeák | 3 | 3 | 10.732 | 25.777 | 412 | 6.319 | 63.263.2 | 00 | 00 | 00 | 2.78 | 515 | 53.353.3 | 3.310 | 412 | 7.322 | 0.31 | 13 | 3.310 | 412 | 2.37 | 13 | 0.31 | 2060 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 10.732 | 25.777 | 412 | 6.319 | 63.263.2 | 00 | 00 | 00 | 2.78 | 515 | 53.353.3 | 3.310 | 412 | 7.322 | 0.31 | 13 | 3.310 | 412 | 2.37 | 13 | 0.31 | 2060 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Délút-SZTE-Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 10.732 | 25.777 | 412 | 6.319 | 63.263.2 | 00 | 00 | 00 | 2.78 | 515 | 53.353.3 | 3.310 | 412 | 7.322 | 0.31 | 13 | 3.310 | 412 | 2.37 | 13 | 0.31 | 2060 | |||
| 1 szezon |
|
Délút-SZTE-Szedeák | 3 | 3 | 10.732 | 25.777 | 412 | 6.319 | 63.263.2 | 00 | 00 | 00 | 2.78 | 515 | 53.353.3 | 3.310 | 412 | 7.322 | 0.31 | 13 | 3.310 | 412 | 2.37 | 13 | 0.31 | 2060 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 10.732 | 25.777 | 412 | 6.319 | 63.263.2 | 00 | 00 | 00 | 2.78 | 515 | 53.353.3 | 3.310 | 412 | 7.322 | 0.31 | 13 | 3.310 | 412 | 2.37 | 13 | 0.31 | 2060 | ||||||