| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 7 | 14 | 2 | 4 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 7 | 14 | 2 | 4 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 20 | 40 | 5.7 | 11.4 | 50 | 2.9 | 5.7 | 50 | 0 | 5.7 | 0 | 11.4 | 0 | 11.4 | 0 | 5.7 | 5.7 | 2.9 | 0 | 2.9 | 0 | 17.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 1 | 0 | 7 | 14 | 68.75 | 118.6 | -49.85 | 50 | 58.33 | 27.27 | 9 | 0.78 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 2/4 | 50% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 8 | 2026. 11. 06. |
|
NKA Universitas Pécs | 97 –94 | 7 | 14 | 2 | 4 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. A csoport | 15 | 15 | 15.7235 | 30.7460 | 5.786 | 9.7145 | 59.359.3 | 0.812 | 1.929 | 41.441.4 | 1.827 | 3.553 | 50.950.9 | 6.7100 | 2.335 | 9135 | 1.320 | 3.147 | 2.334 | 3.552 | 1.928 | 1.218 | 0.34 | 22.6339 | |||
| 2026/2027 |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 77 | 1414 | 22 | 44 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 44 | 00 | 44 | 00 | 22 | 22 | 11 | 00 | 11 | 00 | 66 | |||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 15 | 15 | 15.7235 | 30.7460 | 5.786 | 9.7145 | 59.359.3 | 0.812 | 1.929 | 41.441.4 | 1.827 | 3.553 | 50.950.9 | 6.7100 | 2.335 | 9135 | 1.320 | 3.147 | 2.334 | 3.552 | 1.928 | 1.218 | 0.34 | 22.6339 | ||||
| 1 szezon |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | 1 | 0 | 77 | 1414 | 22 | 44 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 44 | 00 | 44 | 00 | 22 | 22 | 11 | 00 | 11 | 00 | 66 | ||||
| Összesítés | 16 | 15 | 11.3242 | 22.3474 | 3.988 | 6.8149 | 56.659.1 | 0.913 | 231 | 45.841.9 | 0.927 | 2.855 | 32.549.1 | 5.3104 | 1.235 | 6.5139 | 0.720 | 2.649 | 2.136 | 2.253 | 0.928 | 1.119 | 0.14 | 14.3345 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. A csoport | 15 | 15 | 15.7235 | 30.7460 | 5.786 | 9.7145 | 59.359.3 | 0.812 | 1.929 | 41.441.4 | 1.827 | 3.553 | 50.950.9 | 6.7100 | 2.335 | 9135 | 1.320 | 3.147 | 2.334 | 3.552 | 1.928 | 1.218 | 0.34 | 22.6339 | |||
| 2026/2027 |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 77 | 1414 | 22 | 44 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 44 | 00 | 44 | 00 | 22 | 22 | 11 | 00 | 11 | 00 | 66 | |||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 15 | 15 | 15.7235 | 30.7460 | 5.786 | 9.7145 | 59.359.3 | 0.812 | 1.929 | 41.441.4 | 1.827 | 3.553 | 50.950.9 | 6.7100 | 2.335 | 9135 | 1.320 | 3.147 | 2.334 | 3.552 | 1.928 | 1.218 | 0.34 | 22.6339 | ||||
| 1 szezon |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | 1 | 0 | 77 | 1414 | 22 | 44 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 44 | 00 | 44 | 00 | 22 | 22 | 11 | 00 | 11 | 00 | 66 | ||||
| Összesítés | 16 | 15 | 11.3242 | 22.3474 | 3.988 | 6.8149 | 56.659.1 | 0.913 | 231 | 45.841.9 | 0.927 | 2.855 | 32.549.1 | 5.3104 | 1.235 | 6.5139 | 0.720 | 2.649 | 2.136 | 2.253 | 0.928 | 1.119 | 0.14 | 14.3345 | ||||||