| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 0 | 13.3 | 20.7 | 2.3 | 3.3 | 70 | 2.3 | 5.3 | 43.7 | 1.7 | 2 | 83.4 | 5.3 | 0 | 5.3 | 0.7 | 0.3 | 1 | 2 | 0.3 | 0.7 | 0.3 | 17.7 | |||||||||
| Total | 3 | 0 | 40 | 62 | 7 | 10 | 70 | 7 | 16 | 43.7 | 5 | 6 | 83.4 | 16 | 0 | 16 | 2 | 1 | 3 | 6 | 1 | 2 | 1 | 53 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 0 | 25.8 | 40 | 4.5 | 6.5 | 70 | 4.5 | 10.3 | 43.7 | 3.2 | 3.9 | 83.4 | 10.3 | 0 | 10.3 | 1.3 | 0.6 | 1.9 | 3.9 | 0.6 | 1.3 | 0.6 | 34.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 0 | 40 | 60 | 147.19 | 111.41 | 35.78 | 71.43 | 67.31 | 21.17 | 29 | 1.38 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 4/6 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/2 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos bal | 2/5 | 40% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 3/4 | 75% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
NKA Universitas Pécs | 102 –77 | 20 | 21 | 2 | 2 | 100 | 4 | 7 | 57.1 | 4 | 4 | 100 | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 26 | ||||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
Egis Körmend | 84 –95 | 14 | 20 | 5 | 8 | 62.5 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 7 | 0 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 18 | ||||
| 3 | 2026. 10. 10. |
|
Sopron KC | 109 –80 | 6 | 21 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 9 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 13.340 | 20.762 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 2.37 | 5.316 | 43.743.7 | 1.75 | 26 | 83.483.4 | 5.316 | 00 | 5.316 | 0.72 | 0.31 | 13 | 26 | 0.31 | 0.72 | 0.31 | 17.753 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 3 | 0 | 13.340 | 20.762 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 2.37 | 5.316 | 43.743.7 | 1.75 | 26 | 83.483.4 | 5.316 | 00 | 5.316 | 0.72 | 0.31 | 13 | 26 | 0.31 | 0.72 | 0.31 | 17.753 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 13.340 | 20.762 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 2.37 | 5.316 | 43.743.7 | 1.75 | 26 | 83.483.4 | 5.316 | 00 | 5.316 | 0.72 | 0.31 | 13 | 26 | 0.31 | 0.72 | 0.31 | 17.753 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 13.340 | 20.762 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 2.37 | 5.316 | 43.743.7 | 1.75 | 26 | 83.483.4 | 5.316 | 00 | 5.316 | 0.72 | 0.31 | 13 | 26 | 0.31 | 0.72 | 0.31 | 17.753 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 3 | 0 | 13.340 | 20.762 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 2.37 | 5.316 | 43.743.7 | 1.75 | 26 | 83.483.4 | 5.316 | 00 | 5.316 | 0.72 | 0.31 | 13 | 26 | 0.31 | 0.72 | 0.31 | 17.753 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 13.340 | 20.762 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 2.37 | 5.316 | 43.743.7 | 1.75 | 26 | 83.483.4 | 5.316 | 00 | 5.316 | 0.72 | 0.31 | 13 | 26 | 0.31 | 0.72 | 0.31 | 17.753 | ||||||