| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 2 | 15 | 26 | 6.3 | 11 | 56.8 | 0.5 | 3 | 16.7 | 1 | 1.3 | 80 | 3 | 2.3 | 5.3 | 2.8 | 2.8 | 1.8 | 1.8 | 4.5 | 0 | 0.8 | 19 | |||||||||
| Total | 4 | 2 | 60 | 104 | 25 | 44 | 56.8 | 2 | 12 | 16.7 | 4 | 5 | 80 | 12 | 9 | 21 | 11 | 11 | 7 | 7 | 18 | 0 | 3 | 76 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 2 | 23.1 | 40 | 9.6 | 16.9 | 56.8 | 0.8 | 4.6 | 16.7 | 1.5 | 1.9 | 80 | 4.6 | 3.5 | 8.1 | 4.2 | 4.2 | 2.7 | 2.7 | 6.9 | 0 | 1.2 | 29.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 4 | 2 | 60 | 102 | 118.99 | 86.84 | 32.15 | 52.63 | 50 | 26.56 | 68 | 0.88 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 25/41 | 61% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 2/2 | 100% |
| • 3 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/5 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/2 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 25. |
|
OSE Lions | 104 –93 | 14 | 20 | 5 | 8 | 62.5 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 1 | 3 | 4 | 2 | 5 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 17 | ||||
| 6 | 2026. 09. 29. |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | 90 –91 | 17 | 29 | 6 | 10 | 60 | 1 | 5 | 20 | 2 | 2 | 100 | 5 | 2 | 7 | 5 | 2 | 2 | 2 | 7 | 0 | 0 | 28 | ||||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
NKA Universitas Pécs | 70 –74 | * | 16 | 28 | 8 | 13 | 61.5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 4 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 | 15 | |||
| 3 | 2026. 10. 09. |
|
Egis Körmend | 103 –79 | * | 13 | 27 | 6 | 13 | 46.2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 100 | 3 | 3 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 16 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 4 | 2 | 1560 | 26104 | 6.325 | 1144 | 56.856.8 | 0.52 | 312 | 16.716.7 | 14 | 1.35 | 8080 | 312 | 2.39 | 5.321 | 2.811 | 2.811 | 1.87 | 1.87 | 4.518 | 00 | 0.83 | 1976 | |||
| 1 szezon |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | 4 | 2 | 1560 | 26104 | 6.325 | 1144 | 56.856.8 | 0.52 | 312 | 16.716.7 | 14 | 1.35 | 8080 | 312 | 2.39 | 5.321 | 2.811 | 2.811 | 1.87 | 1.87 | 4.518 | 00 | 0.83 | 1976 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 1560 | 26104 | 6.325 | 1144 | 56.856.8 | 0.52 | 312 | 16.716.7 | 14 | 1.35 | 8080 | 312 | 2.39 | 5.321 | 2.811 | 2.811 | 1.87 | 1.87 | 4.518 | 00 | 0.83 | 1976 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 4 | 2 | 1560 | 26104 | 6.325 | 1144 | 56.856.8 | 0.52 | 312 | 16.716.7 | 14 | 1.35 | 8080 | 312 | 2.39 | 5.321 | 2.811 | 2.811 | 1.87 | 1.87 | 4.518 | 00 | 0.83 | 1976 | |||
| 1 szezon |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | 4 | 2 | 1560 | 26104 | 6.325 | 1144 | 56.856.8 | 0.52 | 312 | 16.716.7 | 14 | 1.35 | 8080 | 312 | 2.39 | 5.321 | 2.811 | 2.811 | 1.87 | 1.87 | 4.518 | 00 | 0.83 | 1976 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 1560 | 26104 | 6.325 | 1144 | 56.856.8 | 0.52 | 312 | 16.716.7 | 14 | 1.35 | 8080 | 312 | 2.39 | 5.321 | 2.811 | 2.811 | 1.87 | 1.87 | 4.518 | 00 | 0.83 | 1976 | ||||||