| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 2 | 22.7 | 27.7 | 3 | 6 | 50 | 4 | 6.3 | 63.2 | 4.7 | 4.7 | 100 | 1.7 | 0 | 1.7 | 1 | 2.3 | 1.7 | 4 | 4 | 0 | 0.3 | 25.7 | |||||||||
| Total | 3 | 2 | 68 | 83 | 9 | 18 | 50 | 12 | 19 | 63.2 | 14 | 14 | 100 | 5 | 0 | 5 | 3 | 7 | 5 | 12 | 12 | 0 | 1 | 77 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 2 | 32.8 | 40 | 4.3 | 8.7 | 50 | 5.8 | 9.2 | 63.2 | 6.7 | 6.7 | 100 | 2.4 | 0 | 2.4 | 1.4 | 3.4 | 2.4 | 5.8 | 5.8 | 0 | 0.5 | 37.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 2 | 68 | 79 | 149.52 | 111.69 | 37.84 | 80.95 | 72.97 | 31.61 | 49 | 1.39 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 6/11 | 54.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/3 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal | 4/7 | 57.1% |
| • 3 pontos közép | 5/6 | 83.3% |
| • 3 pontos jobb | 2/3 | 66.7% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 25. |
|
DEAC | 100 –82 | 25 | 21 | 4 | 6 | 66.7 | 3 | 6 | 50 | 8 | 8 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 6 | 3 | 0 | 0 | 29 | ||||
| 2 | 2026. 09. 30. |
|
Alba Fehérvár | 98 –82 | * | 23 | 32 | 3 | 3 | 100 | 5 | 8 | 62.5 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 24 | |||
| 3 | 2026. 10. 10. |
|
Atomerőmű SE | 109 –80 | * | 20 | 30 | 2 | 9 | 22.2 | 4 | 5 | 80 | 4 | 4 | 100 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4 | 2 | 4 | 7 | 0 | 1 | 24 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport | 3 | 2 | 22.768 | 27.783 | 39 | 618 | 5050 | 412 | 6.319 | 63.263.2 | 4.714 | 4.714 | 100100 | 1.75 | 00 | 1.75 | 13 | 2.37 | 1.75 | 412 | 412 | 00 | 0.31 | 25.777 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 3 | 2 | 22.768 | 27.783 | 39 | 618 | 5050 | 412 | 6.319 | 63.263.2 | 4.714 | 4.714 | 100100 | 1.75 | 00 | 1.75 | 13 | 2.37 | 1.75 | 412 | 412 | 00 | 0.31 | 25.777 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 22.768 | 27.783 | 39 | 618 | 5050 | 412 | 6.319 | 63.263.2 | 4.714 | 4.714 | 100100 | 1.75 | 00 | 1.75 | 13 | 2.37 | 1.75 | 412 | 412 | 00 | 0.31 | 25.777 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport | 3 | 2 | 22.768 | 27.783 | 39 | 618 | 5050 | 412 | 6.319 | 63.263.2 | 4.714 | 4.714 | 100100 | 1.75 | 00 | 1.75 | 13 | 2.37 | 1.75 | 412 | 412 | 00 | 0.31 | 25.777 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 3 | 2 | 22.768 | 27.783 | 39 | 618 | 5050 | 412 | 6.319 | 63.263.2 | 4.714 | 4.714 | 100100 | 1.75 | 00 | 1.75 | 13 | 2.37 | 1.75 | 412 | 412 | 00 | 0.31 | 25.777 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 22.768 | 27.783 | 39 | 618 | 5050 | 412 | 6.319 | 63.263.2 | 4.714 | 4.714 | 100100 | 1.75 | 00 | 1.75 | 13 | 2.37 | 1.75 | 412 | 412 | 00 | 0.31 | 25.777 | ||||||