| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 4 | 10.3 | 20 | 4.5 | 9 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1.3 | 2.8 | 45.5 | 4 | 4 | 8 | 0.8 | 2.3 | 2.8 | 2.8 | 0.3 | 0.5 | 1 | 14.3 | |||||||||
| Total | 4 | 4 | 41 | 80 | 18 | 36 | 50 | 0 | 0 | 0 | 5 | 11 | 45.5 | 16 | 16 | 32 | 3 | 9 | 11 | 11 | 1 | 2 | 4 | 57 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 4 | 20.5 | 40 | 9 | 18 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2.5 | 5.5 | 45.5 | 8 | 8 | 16 | 1.5 | 4.5 | 5.5 | 5.5 | 0.5 | 1 | 2 | 28.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 4 | 4 | 41 | 72 | 90.96 | 99.85 | -8.88 | 50 | 50 | 24.39 | 50 | 0.82 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 15/31 | 48.4% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 25. |
|
OSE Lions | 104 –93 | * | 10 | 17 | 5 | 10 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 4 | 7 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 12 | |||
| 6 | 2026. 09. 29. |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | 90 –91 | * | 11 | 23 | 5 | 10 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 4 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 12 | |||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
NKA Universitas Pécs | 70 –74 | * | 7 | 19 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 6 | 3 | 9 | 1 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | |||
| 3 | 2026. 10. 09. |
|
Egis Körmend | 103 –79 | * | 13 | 21 | 5 | 11 | 45.5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 5 | 5 | 10 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 18 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 4 | 4 | 10.341 | 2080 | 4.518 | 936 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 416 | 416 | 832 | 0.83 | 2.39 | 2.811 | 2.811 | 0.31 | 0.52 | 14 | 14.357 | |||
| 1 szezon |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | 4 | 4 | 10.341 | 2080 | 4.518 | 936 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 416 | 416 | 832 | 0.83 | 2.39 | 2.811 | 2.811 | 0.31 | 0.52 | 14 | 14.357 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 10.341 | 2080 | 4.518 | 936 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 416 | 416 | 832 | 0.83 | 2.39 | 2.811 | 2.811 | 0.31 | 0.52 | 14 | 14.357 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 4 | 4 | 10.341 | 2080 | 4.518 | 936 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 416 | 416 | 832 | 0.83 | 2.39 | 2.811 | 2.811 | 0.31 | 0.52 | 14 | 14.357 | |||
| 1 szezon |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | 4 | 4 | 10.341 | 2080 | 4.518 | 936 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 416 | 416 | 832 | 0.83 | 2.39 | 2.811 | 2.811 | 0.31 | 0.52 | 14 | 14.357 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 10.341 | 2080 | 4.518 | 936 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 416 | 416 | 832 | 0.83 | 2.39 | 2.811 | 2.811 | 0.31 | 0.52 | 14 | 14.357 | ||||||