| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
UNI-Győr Szese | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 0 | 1.120 | 8.2148 | 0.24 | 0.814 | 28.528.5 | 0.23 | 0.814 | 21.521.5 | 0.23 | 0.24 | 75.275.2 | 0.36 | 0.24 | 0.610 | 0.23 | 0.713 | 1.324 | 0.12 | 0.35 | 00 | 0.11 | 0.35 | |||
| 2022/2023 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér | 10 | 0 | 2.424 | 8.989 | 0.22 | 0.77 | 28.628.6 | 0.66 | 220 | 3030 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.99 | 0.11 | 110 | 0.11 | 0.77 | 0.99 | 0.22 | 0.33 | 00 | 0.11 | 1.414 | |||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér | 13 | 1 | 2.836 | 10.5137 | 0.57 | 1.520 | 3535 | 0.45 | 1.925 | 2020 | 0.57 | 0.79 | 77.777.7 | 1.519 | 0.45 | 1.824 | 0.810 | 0.79 | 0.810 | 0.56 | 0.45 | 00 | 0.11 | 2.837 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 3 | 6.787 | 14.5189 | 113 | 2.229 | 44.844.8 | 1.317 | 3.951 | 33.333.3 | 0.810 | 0.912 | 83.383.3 | 113 | 0.57 | 1.520 | 0.57 | 1.519 | 2.228 | 0.57 | 0.79 | 00 | 0.23 | 4.559 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros | 7 | 3 | 9.164 | 21.3149 | 2.719 | 5.337 | 51.351.3 | 0.75 | 2.618 | 27.827.8 | 1.611 | 2.115 | 73.373.3 | 2.719 | 0.75 | 3.424 | 17 | 1.712 | 3.625 | 1.410 | 1.410 | 0.11 | 00 | 9.969 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 33 | 2222 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 55 | 11 | 66 | 00 | 66 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 33 | |||
| 5 szezon |
|
ETO Basket II. | 55 | 5 | 3.2170 | 12.8585 | 0.426 | 1.271 | 31.436.6 | 0.732 | 2.1112 | 32.628.6 | 0.322 | 0.427 | 82.281.5 | 1.752 | 0.418 | 2.270 | 0.321 | 1.954 | 1.473 | 0.518 | 0.523 | 00 | 0.16 | 2.4118 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 7 | 3 | 9.164 | 21.3149 | 2.719 | 5.337 | 51.351.3 | 0.75 | 2.618 | 27.827.8 | 1.611 | 2.115 | 73.373.3 | 2.719 | 0.75 | 3.424 | 17 | 1.712 | 3.625 | 1.410 | 1.410 | 0.11 | 00 | 9.969 | ||||
| Összesítés | 62 | 8 | 4.2234 | 14.2734 | 0.845 | 1.9108 | 40.541.7 | 0.737 | 2.2130 | 31.628.5 | 0.533 | 0.742 | 77.678.6 | 1.971 | 0.523 | 2.494 | 0.428 | 1.966 | 1.898 | 0.628 | 0.733 | 01 | 0.16 | 3.7187 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 0 | 4.221 | 10.251 | 0.84 | 1.89 | 44.444.4 | 0.84 | 210 | 4040 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 0.21 | 0.42 | 15 | 0.42 | 00 | 00 | 00 | 3.417 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 7 | 8.467 | 24.6197 | 1.613 | 3.629 | 44.844.8 | 1.310 | 432 | 31.331.3 | 1.411 | 1.613 | 84.684.6 | 2.117 | 1.512 | 3.629 | 18 | 2.318 | 216 | 1.512 | 0.43 | 0.11 | 00 | 7.862 | |||
| 2 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 13 | 7 | 6.388 | 17.4248 | 1.217 | 2.738 | 44.744.7 | 114 | 342 | 34.233.3 | 0.812 | 0.914 | 86.385.7 | 1.521 | 114 | 2.435 | 0.69 | 1.320 | 1.521 | 114 | 0.23 | 0.11 | 00 | 5.679 | ||||
| Összesítés | 13 | 7 | 6.388 | 17.4248 | 1.217 | 2.738 | 44.744.7 | 114 | 342 | 34.233.3 | 0.812 | 0.914 | 86.385.7 | 1.521 | 114 | 2.435 | 0.69 | 1.320 | 1.521 | 114 | 0.23 | 0.11 | 00 | 5.679 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 66 | 99 | 00 | 00 | 00 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | |||
| 2023/2024 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 77 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2 szezon |
|
UNI-Győr SZESE | 2 | 0 | 36 | 816 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 48 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 36 | 816 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 48 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
UNI-Győr Szese | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 0 | 1.120 | 8.2148 | 0.24 | 0.814 | 28.528.5 | 0.23 | 0.814 | 21.521.5 | 0.23 | 0.24 | 75.275.2 | 0.36 | 0.24 | 0.610 | 0.23 | 0.713 | 1.324 | 0.12 | 0.35 | 00 | 0.11 | 0.35 | |||
| 2022/2023 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 11 | 0 | 2.730 | 8.998 | 0.22 | 0.67 | 28.628.6 | 0.78 | 2.123 | 34.834.8 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.910 | 0.11 | 111 | 0.11 | 0.67 | 111 | 0.22 | 0.33 | 00 | 0.11 | 1.820 | |||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 1 | 357 | 10.3195 | 0.611 | 1.630 | 36.736.7 | 0.59 | 1.835 | 25.725.7 | 0.48 | 0.510 | 8080 | 1.324 | 0.47 | 1.631 | 0.612 | 0.611 | 0.816 | 0.48 | 0.36 | 00 | 0.11 | 2.956 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 21 | 10 | 7.3154 | 18.4386 | 1.226 | 2.858 | 44.844.8 | 1.327 | 483 | 32.532.5 | 121 | 1.225 | 8484 | 1.430 | 0.919 | 2.349 | 0.715 | 1.837 | 2.144 | 0.919 | 0.612 | 01 | 0.13 | 5.8121 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros | 7 | 3 | 9.164 | 21.3149 | 2.719 | 5.337 | 51.351.3 | 0.75 | 2.618 | 27.827.8 | 1.611 | 2.115 | 73.373.3 | 2.719 | 0.75 | 3.424 | 17 | 1.712 | 3.625 | 1.410 | 1.410 | 0.11 | 00 | 9.969 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 33 | 2222 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 55 | 11 | 66 | 00 | 66 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 33 | |||
| 5 szezon |
|
ETO Basket II. | 70 | 12 | 3.4264 | 13.6849 | 0.443 | 1.4110 | 32.939.1 | 0.748 | 2.1157 | 34.330.6 | 0.434 | 0.441 | 83.482.9 | 1.875 | 0.532 | 2.3107 | 0.331 | 1.974 | 1.597 | 0.532 | 0.527 | 01 | 0.16 | 2.8205 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 7 | 3 | 9.164 | 21.3149 | 2.719 | 5.337 | 51.351.3 | 0.75 | 2.618 | 27.827.8 | 1.611 | 2.115 | 73.373.3 | 2.719 | 0.75 | 3.424 | 17 | 1.712 | 3.625 | 1.410 | 1.410 | 0.11 | 00 | 9.969 | ||||
| Összesítés | 77 | 15 | 4.4328 | 14.8998 | 0.862 | 2147 | 4142.2 | 0.753 | 2.2175 | 3330.3 | 0.645 | 0.756 | 78.480.4 | 1.994 | 0.637 | 2.5131 | 0.438 | 1.986 | 1.8122 | 0.742 | 0.637 | 02 | 0.16 | 3.9274 | ||||||