| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 12 | 29 | 2 | 6 | 33.3 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 0 | 2 | 2 | 5 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1 | 13 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 12 | 29 | 2 | 6 | 33.3 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 0 | 2 | 2 | 5 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1 | 13 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 16.6 | 40 | 2.8 | 8.3 | 33.3 | 2.8 | 4.1 | 66.7 | 2.8 | 4.1 | 66.7 | 2.8 | 0 | 2.8 | 2.8 | 6.9 | 4.1 | 5.5 | 5.5 | 0 | 1.4 | 17.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 8 | 5.977 | 24.8322 | 0.79 | 3.444 | 20.420.4 | 0.912 | 3.647 | 25.525.5 | 1.823 | 2.735 | 65.765.7 | 2.330 | 1.317 | 3.647 | 1.520 | 565 | 2.228 | 2.938 | 1.519 | 00 | 0.68 | 4.254 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 1 | 48 | 20.541 | 24 | 714 | 28.628.6 | 00 | 2.55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 24 | 12 | 2.55 | 1.53 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | -1-2 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 13 | 8 | 5.977 | 24.8322 | 0.79 | 3.444 | 20.420.4 | 0.912 | 3.647 | 25.525.5 | 1.823 | 2.735 | 65.765.7 | 2.330 | 1.317 | 3.647 | 1.520 | 565 | 2.228 | 2.938 | 1.519 | 00 | 0.68 | 4.254 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 1 | 48 | 20.541 | 24 | 714 | 28.628.6 | 00 | 2.55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 24 | 12 | 2.55 | 1.53 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | -1-2 | ||||
| Összesítés | 15 | 9 | 585 | 22.6363 | 1.313 | 5.258 | 25.922.4 | 0.512 | 3.152 | 15.123.1 | 0.923 | 1.335 | 65.765.7 | 1.732 | 1.219 | 2.851 | 1.322 | 3.870 | 1.831 | 240 | 1.221 | 00 | 0.69 | 1.652 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 4 | 648 | 19.5156 | 1.19 | 3.931 | 2929 | 0.65 | 3.830 | 16.716.7 | 1.915 | 2.621 | 71.471.4 | 2.419 | 0.97 | 3.326 | 0.86 | 432 | 2.117 | 3.125 | 1.310 | 00 | 0.32 | 3.830 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 8 | 4 | 648 | 19.5156 | 1.19 | 3.931 | 2929 | 0.65 | 3.830 | 16.716.7 | 1.915 | 2.621 | 71.471.4 | 2.419 | 0.97 | 3.326 | 0.86 | 432 | 2.117 | 3.125 | 1.310 | 00 | 0.32 | 3.830 | ||||
| Összesítés | 8 | 4 | 648 | 19.5156 | 1.19 | 3.931 | 2929 | 0.65 | 3.830 | 16.716.7 | 1.915 | 2.621 | 71.471.4 | 2.419 | 0.97 | 3.326 | 0.86 | 432 | 2.117 | 3.125 | 1.310 | 00 | 0.32 | 3.830 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1212 | 2929 | 22 | 66 | 33.333.3 | 22 | 33 | 66.766.7 | 22 | 33 | 66.766.7 | 22 | 00 | 22 | 22 | 55 | 33 | 44 | 44 | 00 | 11 | 1313 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 1 | 1 | 1212 | 2929 | 22 | 66 | 33.333.3 | 22 | 33 | 66.766.7 | 22 | 33 | 66.766.7 | 22 | 00 | 22 | 22 | 55 | 33 | 44 | 44 | 00 | 11 | 1313 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1212 | 2929 | 22 | 66 | 33.333.3 | 22 | 33 | 66.766.7 | 22 | 33 | 66.766.7 | 22 | 00 | 22 | 22 | 55 | 33 | 44 | 44 | 00 | 11 | 1313 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 22 | 13 | 6.2137 | 23507 | 0.920 | 3.781 | 24.724.7 | 0.919 | 3.680 | 23.823.8 | 1.840 | 2.759 | 67.867.8 | 2.351 | 1.124 | 3.475 | 1.328 | 4.6102 | 2.248 | 367 | 1.533 | 00 | 0.511 | 4.497 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 1 | 48 | 20.541 | 24 | 714 | 28.628.6 | 00 | 2.55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 24 | 12 | 2.55 | 1.53 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | -1-2 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 22 | 13 | 6.2137 | 23507 | 0.920 | 3.781 | 24.724.7 | 0.919 | 3.680 | 23.823.8 | 1.840 | 2.759 | 67.867.8 | 2.351 | 1.124 | 3.475 | 1.328 | 4.6102 | 2.248 | 367 | 1.533 | 00 | 0.511 | 4.497 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 1 | 48 | 20.541 | 24 | 714 | 28.628.6 | 00 | 2.55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 24 | 12 | 2.55 | 1.53 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | -1-2 | ||||
| Összesítés | 24 | 14 | 5.1145 | 21.8548 | 1.524 | 5.395 | 27.225.3 | 0.419 | 3.185 | 14.122.4 | 0.940 | 1.359 | 67.867.8 | 1.753 | 126 | 2.779 | 1.130 | 3.6107 | 1.851 | 269 | 1.335 | 00 | 0.512 | 1.795 | ||||||