| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 7 | 0 | 0.75 | 9.365 | 0.11 | 214 | 7.27.2 | 0.11 | 0.96 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 1.410 | 0.43 | 1.913 | 0.11 | 214 | 0.32 | 0.96 | 00 | 00 | 0.11 | -1-7 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 7 | 0 | 0.75 | 9.365 | 0.11 | 214 | 7.27.2 | 0.11 | 0.96 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 1.410 | 0.43 | 1.913 | 0.11 | 214 | 0.32 | 0.96 | 00 | 00 | 0.11 | -1-7 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 0.75 | 9.365 | 0.11 | 214 | 7.27.2 | 0.11 | 0.96 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 1.410 | 0.43 | 1.913 | 0.11 | 214 | 0.32 | 0.96 | 00 | 00 | 0.11 | -1-7 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 2 | 0.32 | 9.768 | 0.11 | 1.712 | 8.38.3 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.611 | 00 | 1.611 | 0.75 | 1.39 | 0.64 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | -0.3-2 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 7 | 2 | 0.32 | 9.768 | 0.11 | 1.712 | 8.38.3 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.611 | 00 | 1.611 | 0.75 | 1.39 | 0.64 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | -0.3-2 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 0.32 | 9.768 | 0.11 | 1.712 | 8.38.3 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.611 | 00 | 1.611 | 0.75 | 1.39 | 0.64 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | -0.3-2 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 14 | 2 | 0.57 | 9.5133 | 0.12 | 1.926 | 7.77.7 | 0.11 | 0.68 | 12.512.5 | 00 | 00 | 00 | 1.521 | 0.23 | 1.724 | 0.46 | 1.623 | 0.46 | 0.57 | 0.11 | 00 | 0.11 | -0.6-9 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 14 | 2 | 0.57 | 9.5133 | 0.12 | 1.926 | 7.77.7 | 0.11 | 0.68 | 12.512.5 | 00 | 00 | 00 | 1.521 | 0.23 | 1.724 | 0.46 | 1.623 | 0.46 | 0.57 | 0.11 | 00 | 0.11 | -0.6-9 | ||||
| Összesítés | 14 | 2 | 0.57 | 9.5133 | 0.12 | 1.926 | 7.77.7 | 0.11 | 0.68 | 12.512.5 | 00 | 00 | 00 | 1.521 | 0.23 | 1.724 | 0.46 | 1.623 | 0.46 | 0.57 | 0.11 | 00 | 0.11 | -0.6-9 | ||||||