| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 3.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.3 | 3.3 | 0 | 0 | 3.3 | 0 | 0 | 3.3 | 3.3 | 3.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 16 | 5 | 1.727 | 10.3165 | 0.58 | 2.235 | 22.922.9 | 00 | 0.35 | 00 | 0.711 | 1.117 | 64.764.7 | 0.47 | 0.711 | 1.118 | 0.34 | 1.626 | 0.35 | 0.914 | 0.35 | 0.23 | 0.23 | 0.47 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 24 | 816 | 12 | 2.55 | 4040 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 1.53 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 12 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 16 | 5 | 1.727 | 10.3165 | 0.58 | 2.235 | 22.922.9 | 00 | 0.35 | 00 | 0.711 | 1.117 | 64.764.7 | 0.47 | 0.711 | 1.118 | 0.34 | 1.626 | 0.35 | 0.914 | 0.35 | 0.23 | 0.23 | 0.47 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 0 | 24 | 816 | 12 | 2.55 | 4040 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 1.53 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 12 | ||||
| Összesítés | 18 | 5 | 1.831 | 9.2181 | 0.810 | 2.340 | 3225 | 00 | 0.46 | 00 | 0.311 | 0.517 | 64.764.7 | 0.27 | 0.612 | 0.819 | 0.45 | 1.629 | 0.25 | 0.715 | 0.77 | 0.13 | 0.13 | 0.79 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 1 | 1.39 | 10.473 | 0.64 | 214 | 28.628.6 | 00 | 0.32 | 00 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.64 | 0.32 | 0.96 | 0.75 | 1.712 | 0.64 | 0.96 | 0.75 | 00 | 0.11 | 0.96 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 7 | 1 | 1.39 | 10.473 | 0.64 | 214 | 28.628.6 | 00 | 0.32 | 00 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.64 | 0.32 | 0.96 | 0.75 | 1.712 | 0.64 | 0.96 | 0.75 | 00 | 0.11 | 0.96 | ||||
| Összesítés | 7 | 1 | 1.39 | 10.473 | 0.64 | 214 | 28.628.6 | 00 | 0.32 | 00 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.64 | 0.32 | 0.96 | 0.75 | 1.712 | 0.64 | 0.96 | 0.75 | 00 | 0.11 | 0.96 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 6 | 1.536 | 10.4250 | 0.512 | 2.150 | 2424 | 00 | 0.37 | 00 | 0.512 | 0.819 | 63.263.2 | 0.511 | 0.614 | 125 | 0.49 | 1.638 | 0.410 | 0.820 | 0.410 | 0.24 | 0.25 | 0.614 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 24 | 816 | 12 | 2.55 | 4040 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 1.53 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 12 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 24 | 6 | 1.536 | 10.4250 | 0.512 | 2.150 | 2424 | 00 | 0.37 | 00 | 0.512 | 0.819 | 63.263.2 | 0.511 | 0.614 | 125 | 0.49 | 1.638 | 0.410 | 0.820 | 0.410 | 0.24 | 0.25 | 0.614 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 0 | 24 | 816 | 12 | 2.55 | 4040 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 1.53 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 12 | ||||
| Összesítés | 26 | 6 | 1.840 | 9.2266 | 0.714 | 2.355 | 32.725.4 | 00 | 0.48 | 00 | 0.312 | 0.419 | 63.263.2 | 0.211 | 0.515 | 0.826 | 0.410 | 1.541 | 0.210 | 0.721 | 0.712 | 0.14 | 0.15 | 0.816 | ||||||