| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 10 | 5 | 20 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | -5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 2 | 5.380 | 19.1286 | 0.58 | 1.827 | 29.629.6 | 1.116 | 4.365 | 24.624.6 | 1.116 | 1.421 | 76.276.2 | 2.740 | 0.46 | 3.146 | 0.711 | 1.726 | 1.218 | 115 | 0.913 | 0.46 | 0.35 | 4.872 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 714 | 32.565 | 1.53 | 24 | 7575 | 12 | 510 | 2020 | 12 | 12 | 100100 | 5.511 | 0.51 | 612 | 00 | 12 | 24 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 1020 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 17 | 4 | 6.294 | 25.8351 | 111 | 1.931 | 53.535.5 | 118 | 4.775 | 22.124 | 118 | 1.223 | 86.178.3 | 4.151 | 0.57 | 4.558 | 0.411 | 1.428 | 1.622 | 117 | 0.915 | 0.57 | 0.25 | 7.492 | ||||
| Összesítés | 17 | 4 | 6.294 | 25.8351 | 111 | 1.931 | 53.535.5 | 118 | 4.775 | 22.124 | 118 | 1.223 | 86.178.3 | 4.151 | 0.57 | 4.558 | 0.411 | 1.428 | 1.622 | 117 | 0.915 | 0.57 | 0.25 | 7.492 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 2 | 1 | 5.511 | 2244 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 24 | 4.59 | 44.444.4 | 510 | 12 | 612 | 2.55 | 1.53 | 00 | 2.55 | 12 | 00 | 12 | 6.513 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 2 | 1 | 5.511 | 2244 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 24 | 4.59 | 44.444.4 | 510 | 12 | 612 | 2.55 | 1.53 | 00 | 2.55 | 12 | 00 | 12 | 6.513 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 5.511 | 2244 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 24 | 4.59 | 44.444.4 | 510 | 12 | 612 | 2.55 | 1.53 | 00 | 2.55 | 12 | 00 | 12 | 6.513 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 44 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 44 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 44 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | -1-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 3 | 5.191 | 18.8338 | 0.610 | 2.137 | 2727 | 0.917 | 4.173 | 23.323.3 | 1.120 | 1.730 | 66.766.7 | 2.952 | 0.48 | 3.360 | 0.917 | 1.833 | 118 | 1.120 | 0.916 | 0.36 | 0.47 | 4.784 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 714 | 32.565 | 1.53 | 24 | 7575 | 12 | 510 | 2020 | 12 | 12 | 100100 | 5.511 | 0.51 | 612 | 00 | 12 | 24 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 1020 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 20 | 5 | 6105 | 25.6403 | 113 | 241 | 50.731.7 | 119 | 4.583 | 21.522.9 | 1.122 | 1.332 | 79.268.8 | 4.263 | 0.59 | 4.772 | 0.517 | 1.435 | 1.522 | 1.122 | 0.918 | 0.47 | 0.27 | 7.3104 | ||||
| Összesítés | 20 | 5 | 6105 | 25.6403 | 113 | 241 | 50.731.7 | 119 | 4.583 | 21.522.9 | 1.122 | 1.332 | 79.268.8 | 4.263 | 0.59 | 4.772 | 0.517 | 1.435 | 1.522 | 1.122 | 0.918 | 0.47 | 0.27 | 7.3104 | ||||||