| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 11 | 4 | 2.730 | 16.5182 | 0.67 | 2.629 | 24.124.1 | 0.22 | 0.56 | 33.433.4 | 0.910 | 1.719 | 52.652.6 | 1.112 | 0.44 | 1.516 | 0.67 | 2.831 | 222 | 1.213 | 0.89 | 00 | 0.11 | 0.89 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 6.513 | 30.561 | 36 | 9.519 | 31.631.6 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 510 | 12 | 612 | 12 | 612 | 3.57 | 36 | 36 | 0.51 | 24 | 510 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 13 | 6 | 4.643 | 23.5243 | 1.813 | 6.148 | 3027.1 | 0.12 | 1.310 | 7.220 | 0.711 | 1.421 | 51.752.4 | 322 | 0.76 | 3.728 | 0.89 | 4.443 | 2.829 | 2.119 | 1.915 | 0.31 | 15 | 2.919 | ||||
| Összesítés | 13 | 6 | 4.643 | 23.5243 | 1.813 | 6.148 | 3027.1 | 0.12 | 1.310 | 7.220 | 0.711 | 1.421 | 51.752.4 | 322 | 0.76 | 3.728 | 0.89 | 4.443 | 2.829 | 2.119 | 1.915 | 0.31 | 15 | 2.919 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 2 | 2 | 918 | 21.543 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 1.53 | 24 | 7575 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 1.53 | 0.51 | 24 | 2.55 | 36 | 2.55 | 2.55 | 1.53 | 00 | 00 | 9.519 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 2 | 2 | 918 | 21.543 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 1.53 | 24 | 7575 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 1.53 | 0.51 | 24 | 2.55 | 36 | 2.55 | 2.55 | 1.53 | 00 | 00 | 9.519 | ||||
| Összesítés | 2 | 2 | 918 | 21.543 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 1.53 | 24 | 7575 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 1.53 | 0.51 | 24 | 2.55 | 36 | 2.55 | 2.55 | 1.53 | 00 | 00 | 9.519 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 13 | 6 | 3.748 | 17.3225 | 0.811 | 3.242 | 26.226.2 | 0.45 | 0.810 | 5050 | 0.811 | 1.520 | 5555 | 1.215 | 0.45 | 1.520 | 0.912 | 2.837 | 2.127 | 1.418 | 0.912 | 00 | 0.11 | 2.228 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 6.513 | 30.561 | 36 | 9.519 | 31.631.6 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 510 | 12 | 612 | 12 | 612 | 3.57 | 36 | 36 | 0.51 | 24 | 510 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 15 | 8 | 5.161 | 23.9286 | 1.917 | 6.461 | 30.227.9 | 0.25 | 1.414 | 13.935.7 | 0.712 | 1.322 | 5354.5 | 3.125 | 0.77 | 3.832 | 114 | 4.449 | 2.834 | 2.224 | 218 | 0.31 | 15 | 3.638 | ||||
| Összesítés | 15 | 8 | 5.161 | 23.9286 | 1.917 | 6.461 | 30.227.9 | 0.25 | 1.414 | 13.935.7 | 0.712 | 1.322 | 5354.5 | 3.125 | 0.77 | 3.832 | 114 | 4.449 | 2.834 | 2.224 | 218 | 0.31 | 15 | 3.638 | ||||||