| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 4 | 6.5 | 24.3 | 2 | 5.8 | 34.8 | 0.3 | 1.8 | 14.3 | 1.8 | 3 | 58.3 | 3.5 | 1.3 | 4.8 | 2.3 | 4.5 | 1.8 | 5.5 | 5.3 | 0 | 0 | 13.3 | |||||||||
| Total | 4 | 4 | 26 | 97 | 8 | 23 | 34.8 | 1 | 7 | 14.3 | 7 | 12 | 58.3 | 14 | 5 | 19 | 9 | 18 | 7 | 22 | 21 | 0 | 0 | 53 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 4 | 10.7 | 40 | 3.3 | 9.5 | 34.8 | 0.4 | 2.9 | 14.3 | 2.9 | 4.9 | 58.3 | 5.8 | 2.1 | 7.8 | 3.7 | 7.4 | 2.9 | 9.1 | 8.7 | 0 | 0 | 21.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 8 | 7.157 | 25.9207 | 216 | 6.350 | 3232 | 0.65 | 2.822 | 22.722.7 | 1.310 | 2.621 | 47.647.6 | 3.326 | 0.65 | 3.931 | 1.814 | 3.528 | 1.411 | 4.838 | 5.544 | 00 | 0.65 | 11.894 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 6.513 | 24.549 | 2.55 | 6.513 | 38.538.5 | 00 | 12 | 00 | 1.53 | 36 | 5050 | 2.55 | 00 | 2.55 | 0.51 | 510 | 24 | 6.513 | 12 | 00 | 0.51 | 5.511 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 10 | 10 | 6.870 | 25.2256 | 2.321 | 6.463 | 35.333.3 | 0.35 | 1.924 | 16.720.8 | 1.413 | 2.827 | 48.948.1 | 2.931 | 0.35 | 3.236 | 1.115 | 4.338 | 1.715 | 5.651 | 3.346 | 00 | 0.66 | 8.6105 | ||||
| Összesítés | 10 | 10 | 6.870 | 25.2256 | 2.321 | 6.463 | 35.333.3 | 0.35 | 1.924 | 16.720.8 | 1.413 | 2.827 | 48.948.1 | 2.931 | 0.35 | 3.236 | 1.115 | 4.338 | 1.715 | 5.651 | 3.346 | 00 | 0.66 | 8.6105 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 4 | 624 | 20.381 | 1.56 | 3.815 | 4040 | 0.31 | 1.35 | 2020 | 2.39 | 312 | 7575 | 28 | 0.31 | 2.39 | 0.83 | 4.518 | 2.510 | 3.313 | 2.811 | 00 | 0.83 | 6.526 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 5 | 4 | 324 | 10.181 | 0.86 | 1.915 | 4040 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 1.19 | 1.512 | 7575 | 18 | 0.11 | 1.19 | 0.43 | 2.318 | 1.310 | 1.613 | 1.411 | 00 | 0.43 | 3.326 | ||||
| Összesítés | 5 | 4 | 324 | 10.181 | 0.86 | 1.915 | 4040 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 1.19 | 1.512 | 7575 | 18 | 0.11 | 1.19 | 0.43 | 2.318 | 1.310 | 1.613 | 1.411 | 00 | 0.43 | 3.326 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 4 | 4 | 6.526 | 24.397 | 28 | 5.823 | 34.834.8 | 0.31 | 1.87 | 14.314.3 | 1.87 | 312 | 58.358.3 | 3.514 | 1.35 | 4.819 | 2.39 | 4.518 | 1.87 | 5.522 | 5.321 | 00 | 00 | 13.353 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 4 | 4 | 6.526 | 24.397 | 28 | 5.823 | 34.834.8 | 0.31 | 1.87 | 14.314.3 | 1.87 | 312 | 58.358.3 | 3.514 | 1.35 | 4.819 | 2.39 | 4.518 | 1.87 | 5.522 | 5.321 | 00 | 00 | 13.353 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 6.526 | 24.397 | 28 | 5.823 | 34.834.8 | 0.31 | 1.87 | 14.314.3 | 1.87 | 312 | 58.358.3 | 3.514 | 1.35 | 4.819 | 2.39 | 4.518 | 1.87 | 5.522 | 5.321 | 00 | 00 | 13.353 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 17 | 16 | 6.3107 | 22.6385 | 1.830 | 5.288 | 34.134.1 | 0.47 | 234 | 20.620.6 | 1.526 | 2.645 | 57.857.8 | 2.848 | 0.611 | 3.559 | 1.526 | 3.864 | 1.628 | 4.373 | 4.576 | 00 | 0.58 | 10.2173 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 6.513 | 24.549 | 2.55 | 6.513 | 38.538.5 | 00 | 12 | 00 | 1.53 | 36 | 5050 | 2.55 | 00 | 2.55 | 0.51 | 510 | 24 | 6.513 | 12 | 00 | 0.51 | 5.511 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 19 | 18 | 6.4120 | 23.6434 | 2.135 | 5.8101 | 36.534.7 | 0.27 | 1.536 | 13.719.4 | 1.529 | 2.851 | 53.656.9 | 2.753 | 0.311 | 364 | 127 | 4.474 | 1.832 | 5.486 | 2.778 | 00 | 0.59 | 7.8184 | ||||
| Összesítés | 19 | 18 | 6.4120 | 23.6434 | 2.135 | 5.8101 | 36.534.7 | 0.27 | 1.536 | 13.719.4 | 1.529 | 2.851 | 53.656.9 | 2.753 | 0.311 | 364 | 127 | 4.474 | 1.832 | 5.486 | 2.778 | 00 | 0.59 | 7.8184 | ||||||