| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | -16 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Piros | 15 | 2 | 0.46 | 10.4156 | 0.23 | 115 | 2020 | 00 | 0.34 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 0.69 | 0.34 | 0.913 | 0.12 | 115 | 0.812 | 0.11 | 0.11 | 0.12 | 0.11 | -0.5-8 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 15 | 2 | 0.46 | 10.4156 | 0.23 | 115 | 2020 | 00 | 0.34 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 0.69 | 0.34 | 0.913 | 0.12 | 115 | 0.812 | 0.11 | 0.11 | 0.12 | 0.11 | -0.5-8 | ||||
| Összesítés | 15 | 2 | 0.46 | 10.4156 | 0.23 | 115 | 2020 | 00 | 0.34 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 0.69 | 0.34 | 0.913 | 0.12 | 115 | 0.812 | 0.11 | 0.11 | 0.12 | 0.11 | -0.5-8 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 1 | 0.52 | 1560 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.811 | 0.31 | 312 | 0.31 | 1.56 | 0.83 | 0.83 | 0.52 | 00 | 00 | 2.510 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 4 | 1 | 0.52 | 1560 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.811 | 0.31 | 312 | 0.31 | 1.56 | 0.83 | 0.83 | 0.52 | 00 | 00 | 2.510 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 0.52 | 1560 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.811 | 0.31 | 312 | 0.31 | 1.56 | 0.83 | 0.83 | 0.52 | 00 | 00 | 2.510 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 55 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia | 1 | 0 | 00 | 55 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 55 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női | 20 | 3 | 0.48 | 11.1221 | 0.24 | 119 | 21.121.1 | 00 | 0.47 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 120 | 0.35 | 1.325 | 0.13 | 1.122 | 0.815 | 0.35 | 0.23 | 0.12 | 0.11 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 20 | 3 | 0.48 | 11.1221 | 0.24 | 119 | 21.121.1 | 00 | 0.47 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 120 | 0.35 | 1.325 | 0.13 | 1.122 | 0.815 | 0.35 | 0.23 | 0.12 | 0.11 | 00 | ||||
| Összesítés | 20 | 3 | 0.48 | 11.1221 | 0.24 | 119 | 21.121.1 | 00 | 0.47 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 120 | 0.35 | 1.325 | 0.13 | 1.122 | 0.815 | 0.35 | 0.23 | 0.12 | 0.11 | 00 | ||||||