| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 12 | 40 | 4 | 10 | 40 | 1 | 2 | 50 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 12 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 12 | 40 | 4 | 10 | 40 | 1 | 2 | 50 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 12 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 12 | 40 | 4 | 10 | 40 | 1 | 2 | 50 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 12 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 7 | 590 | 25.4458 | 2.137 | 5.497 | 38.238.2 | 0.11 | 1.628 | 3.63.6 | 0.713 | 1.425 | 5252 | 2.138 | 0.814 | 2.952 | 1.628 | 2.953 | 1.324 | 1.934 | 1.527 | 0.24 | 0.24 | 4.683 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 36 | 20.541 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 1.53 | 1.53 | 36 | 12 | 36 | 2.55 | 24 | 00 | 00 | 00 | 24 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 18 | 7 | 590 | 25.4458 | 2.137 | 5.497 | 38.238.2 | 0.11 | 1.628 | 3.63.6 | 0.713 | 1.425 | 5252 | 2.138 | 0.814 | 2.952 | 1.628 | 2.953 | 1.324 | 1.934 | 1.527 | 0.24 | 0.24 | 4.683 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 0 | 36 | 20.541 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 1.53 | 1.53 | 36 | 12 | 36 | 2.55 | 24 | 00 | 00 | 00 | 24 | ||||
| Összesítés | 20 | 7 | 496 | 23499 | 1.539 | 4.9106 | 30.936.8 | 01 | 129 | 2.73.5 | 0.915 | 1.227 | 72.155.5 | 1.841 | 1.117 | 2.958 | 1.330 | 359 | 1.929 | 1.938 | 0.827 | 0.14 | 0.14 | 3.387 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 4 | 4.133 | 23.4187 | 1.613 | 5.645 | 28.928.9 | 0.32 | 1.814 | 14.314.3 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 1.613 | 0.86 | 2.419 | 1.613 | 2.923 | 1.512 | 0.54 | 18 | 0.11 | 0.11 | 1.310 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 8 | 4 | 4.133 | 23.4187 | 1.613 | 5.645 | 28.928.9 | 0.32 | 1.814 | 14.314.3 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 1.613 | 0.86 | 2.419 | 1.613 | 2.923 | 1.512 | 0.54 | 18 | 0.11 | 0.11 | 1.310 | ||||
| Összesítés | 8 | 4 | 4.133 | 23.4187 | 1.613 | 5.645 | 28.928.9 | 0.32 | 1.814 | 14.314.3 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 1.613 | 0.86 | 2.419 | 1.613 | 2.923 | 1.512 | 0.54 | 18 | 0.11 | 0.11 | 1.310 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1212 | 4040 | 44 | 1010 | 4040 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 11 | 22 | 66 | 55 | 11 | 22 | 44 | 00 | 00 | 1212 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 1 | 1 | 1212 | 4040 | 44 | 1010 | 4040 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 11 | 22 | 66 | 55 | 11 | 22 | 44 | 00 | 00 | 1212 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1212 | 4040 | 44 | 1010 | 4040 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 11 | 22 | 66 | 55 | 11 | 22 | 44 | 00 | 00 | 1212 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 27 | 12 | 5135 | 25.4685 | 254 | 5.6152 | 35.535.5 | 0.14 | 1.644 | 9.19.1 | 0.615 | 1.130 | 5050 | 1.952 | 0.821 | 2.773 | 1.747 | 381 | 1.437 | 1.540 | 1.439 | 0.25 | 0.25 | 3.9105 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 36 | 20.541 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 1.53 | 1.53 | 36 | 12 | 36 | 2.55 | 24 | 00 | 00 | 00 | 24 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 27 | 12 | 5135 | 25.4685 | 254 | 5.6152 | 35.535.5 | 0.14 | 1.644 | 9.19.1 | 0.615 | 1.130 | 5050 | 1.952 | 0.821 | 2.773 | 1.747 | 381 | 1.437 | 1.540 | 1.439 | 0.25 | 0.25 | 3.9105 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 0 | 36 | 20.541 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 1.53 | 1.53 | 36 | 12 | 36 | 2.55 | 24 | 00 | 00 | 00 | 24 | ||||
| Összesítés | 29 | 12 | 4141 | 22.9726 | 1.556 | 5.1161 | 29.634.8 | 0.14 | 1.145 | 78.9 | 0.817 | 1.132 | 73.753.1 | 1.755 | 1.124 | 2.979 | 1.449 | 387 | 1.942 | 1.744 | 0.739 | 0.15 | 0.15 | 2.9109 | ||||||