| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -10 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 12 | 612 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 2.55 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 12 | 22.545 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 0.51 | 2.55 | 3.57 | 48 | 12 | 0.51 | 12 | 0.51 | 00 | 36 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC | 4 | 2 | 14 | 14.357 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 14 | 0.31 | 1.35 | 28 | 28 | 0.83 | 0.52 | 0.83 | 0.31 | 00 | 2.811 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 14 | 14.357 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 14 | 0.31 | 1.35 | 28 | 28 | 0.83 | 0.52 | 0.83 | 0.31 | 00 | 2.811 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 0.72 | 5.316 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 1.34 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 12 | 22.545 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 0.51 | 2.55 | 3.57 | 48 | 12 | 0.51 | 12 | 0.51 | 00 | 36 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC | 5 | 2 | 0.84 | 13.961 | 0.42 | 1.25 | 35.740 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 14 | 0.31 | 1.35 | 1.98 | 2.29 | 0.73 | 0.42 | 0.73 | 0.31 | 00 | 2.210 | ||||
| Összesítés | 5 | 2 | 0.84 | 13.961 | 0.42 | 1.25 | 35.740 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 14 | 0.31 | 1.35 | 1.98 | 2.29 | 0.73 | 0.42 | 0.73 | 0.31 | 00 | 2.210 | ||||||