| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 0 | 1.7 | 17 | 0.3 | 1.3 | 25 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1.3 | 75 | 1.3 | 1 | 2.3 | 1.3 | 2.3 | 2.7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.7 | |||||||||
| Total | 3 | 0 | 5 | 51 | 1 | 4 | 25 | 0 | 6 | 0 | 3 | 4 | 75 | 4 | 3 | 7 | 4 | 7 | 8 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 0 | 3.9 | 40 | 0.8 | 3.1 | 25 | 0 | 4.7 | 0 | 2.4 | 3.1 | 75 | 3.1 | 2.4 | 5.5 | 3.1 | 5.5 | 6.3 | 2.4 | 2.4 | 0 | 0 | 3.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 2 | 3.629 | 13.9111 | 0.65 | 1.915 | 33.333.3 | 0.86 | 1.512 | 5050 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 1.411 | 0.65 | 216 | 1.512 | 1.310 | 1.411 | 18 | 0.65 | 00 | 0.11 | 540 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 3.57 | 2652 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 0.51 | 00 | 3.57 | 12 | 4.59 | 2.55 | 5.511 | 24 | 36 | 1.53 | 00 | 0.51 | 4.59 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 10 | 4 | 3.636 | 19.9163 | 0.87 | 3.224 | 25.529.2 | 0.67 | 1.515 | 41.746.7 | 0.11 | 0.66 | 11.116.7 | 2.418 | 0.87 | 3.325 | 217 | 3.421 | 1.715 | 214 | 1.18 | 00 | 0.32 | 4.849 | ||||
| Összesítés | 10 | 4 | 3.636 | 19.9163 | 0.87 | 3.224 | 25.529.2 | 0.67 | 1.515 | 41.746.7 | 0.11 | 0.66 | 11.116.7 | 2.418 | 0.87 | 3.325 | 217 | 3.421 | 1.715 | 214 | 1.18 | 00 | 0.32 | 4.849 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 3 | 416 | 25.8103 | 14 | 3.514 | 28.628.6 | 0.31 | 28 | 12.512.5 | 1.35 | 2.39 | 55.655.6 | 4.317 | 0.52 | 4.819 | 0.83 | 1.56 | 1.87 | 2.510 | 1.35 | 00 | 0.52 | 6.526 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 1 | 2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 5 | 5 | 216 | 12.9103 | 0.54 | 1.814 | 28.628.6 | 0.11 | 18 | 12.512.5 | 0.65 | 1.19 | 55.655.6 | 2.117 | 0.32 | 2.419 | 0.43 | 0.86 | 0.97 | 1.310 | 0.65 | 00 | 0.32 | 3.326 | ||||
| Összesítés | 5 | 5 | 216 | 12.9103 | 0.54 | 1.814 | 28.628.6 | 0.11 | 18 | 12.512.5 | 0.65 | 1.19 | 55.655.6 | 2.117 | 0.32 | 2.419 | 0.43 | 0.86 | 0.97 | 1.310 | 0.65 | 00 | 0.32 | 3.326 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 1.75 | 1751 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 00 | 26 | 00 | 13 | 1.34 | 7575 | 1.34 | 13 | 2.37 | 1.34 | 2.37 | 2.78 | 13 | 13 | 00 | 00 | 1.75 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 3 | 0 | 1.75 | 1751 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 00 | 26 | 00 | 13 | 1.34 | 7575 | 1.34 | 13 | 2.37 | 1.34 | 2.37 | 2.78 | 13 | 13 | 00 | 00 | 1.75 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 1.75 | 1751 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 00 | 26 | 00 | 13 | 1.34 | 7575 | 1.34 | 13 | 2.37 | 1.34 | 2.37 | 2.78 | 13 | 13 | 00 | 00 | 1.75 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 16 | 7 | 3.150 | 16.6265 | 0.610 | 2.133 | 30.330.3 | 0.47 | 1.626 | 26.926.9 | 0.69 | 1.118 | 5050 | 232 | 0.610 | 2.642 | 1.219 | 1.423 | 1.626 | 1.321 | 0.813 | 00 | 0.23 | 4.471 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 3.57 | 2652 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 0.51 | 00 | 3.57 | 12 | 4.59 | 2.55 | 5.511 | 24 | 36 | 1.53 | 00 | 0.51 | 4.59 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 18 | 9 | 3.357 | 21.3317 | 0.812 | 3.342 | 24.828.6 | 0.58 | 1.629 | 3027.6 | 0.39 | 0.819 | 34.647.4 | 2.739 | 0.812 | 3.651 | 1.824 | 3.534 | 1.830 | 2.227 | 1.216 | 00 | 0.34 | 4.580 | ||||
| Összesítés | 18 | 9 | 3.357 | 21.3317 | 0.812 | 3.342 | 24.828.6 | 0.58 | 1.629 | 3027.6 | 0.39 | 0.819 | 34.647.4 | 2.739 | 0.812 | 3.651 | 1.824 | 3.534 | 1.830 | 2.227 | 1.216 | 00 | 0.34 | 4.580 | ||||||