| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Piros | 14 | 0 | 2.940 | 14.1198 | 1.318 | 3.954 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.34 | 0.710 | 40.140.1 | 0.57 | 0.57 | 114 | 1.116 | 228 | 2.231 | 114 | 0.913 | 00 | 0.46 | 1.927 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 14 | 0 | 2.940 | 14.1198 | 1.318 | 3.954 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.34 | 0.710 | 40.140.1 | 0.57 | 0.57 | 114 | 1.116 | 228 | 2.231 | 114 | 0.913 | 00 | 0.46 | 1.927 | ||||
| Összesítés | 14 | 0 | 2.940 | 14.1198 | 1.318 | 3.954 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.34 | 0.710 | 40.140.1 | 0.57 | 0.57 | 114 | 1.116 | 228 | 2.231 | 114 | 0.913 | 00 | 0.46 | 1.927 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 2 | 1.87 | 17.369 | 0.31 | 2.510 | 1010 | 00 | 0.31 | 00 | 1.35 | 1.56 | 83.383.3 | 0.52 | 1.56 | 28 | 1.35 | 1.87 | 1.35 | 2.39 | 14 | 00 | 00 | 3.815 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 4 | 2 | 1.87 | 17.369 | 0.31 | 2.510 | 1010 | 00 | 0.31 | 00 | 1.35 | 1.56 | 83.383.3 | 0.52 | 1.56 | 28 | 1.35 | 1.87 | 1.35 | 2.39 | 14 | 00 | 00 | 3.815 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 1.87 | 17.369 | 0.31 | 2.510 | 1010 | 00 | 0.31 | 00 | 1.35 | 1.56 | 83.383.3 | 0.52 | 1.56 | 28 | 1.35 | 1.87 | 1.35 | 2.39 | 14 | 00 | 00 | 3.815 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 18 | 2 | 2.647 | 14.8267 | 1.119 | 3.664 | 29.729.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.59 | 0.916 | 56.356.3 | 0.59 | 0.713 | 1.222 | 1.221 | 1.935 | 236 | 1.323 | 0.917 | 00 | 0.36 | 2.342 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 18 | 2 | 2.647 | 14.8267 | 1.119 | 3.664 | 29.729.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.59 | 0.916 | 56.356.3 | 0.59 | 0.713 | 1.222 | 1.221 | 1.935 | 236 | 1.323 | 0.917 | 00 | 0.36 | 2.342 | ||||
| Összesítés | 18 | 2 | 2.647 | 14.8267 | 1.119 | 3.664 | 29.729.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.59 | 0.916 | 56.356.3 | 0.59 | 0.713 | 1.222 | 1.221 | 1.935 | 236 | 1.323 | 0.917 | 00 | 0.36 | 2.342 | ||||||