| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 5 | 21 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 83.3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 7 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 5 | 21 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 83.3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 7 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 9.5 | 40 | 0 | 1.9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9.5 | 11.4 | 83.3 | 3.8 | 1.9 | 5.7 | 0 | 7.6 | 7.6 | 7.6 | 1.9 | 0 | 0 | 13.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 10 | 4 | 2.323 | 9.898 | 0.44 | 1.212 | 33.333.3 | 0.22 | 0.88 | 2525 | 0.99 | 1.414 | 64.364.3 | 0.77 | 0.66 | 1.313 | 0.66 | 1.111 | 110 | 0.99 | 0.77 | 00 | 0.11 | 2.828 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 1 | 1313 | 2929 | 22 | 55 | 4040 | 11 | 44 | 2525 | 66 | 88 | 7575 | 44 | 33 | 77 | 44 | 33 | 11 | 44 | 11 | 00 | 00 | 1818 | |||
| 2 szezon |
|
Kecskeméti KC | 11 | 5 | 7.736 | 19.4127 | 1.26 | 3.117 | 38.735.3 | 0.63 | 2.412 | 2525 | 3.515 | 4.722 | 73.468.2 | 2.411 | 1.89 | 4.220 | 2.310 | 2.114 | 111 | 2.513 | 0.98 | 00 | 0.11 | 10.446 | ||||
| Összesítés | 11 | 5 | 7.736 | 19.4127 | 1.26 | 3.117 | 38.735.3 | 0.63 | 2.412 | 2525 | 3.515 | 4.722 | 73.468.2 | 2.411 | 1.89 | 4.220 | 2.310 | 2.114 | 111 | 2.513 | 0.98 | 00 | 0.11 | 10.446 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 2 | 3.320 | 16.8101 | 16 | 2.817 | 35.335.3 | 0.21 | 1.38 | 12.512.5 | 0.85 | 1.27 | 71.471.4 | 1.27 | 16 | 2.213 | 0.74 | 2.716 | 2.314 | 1.59 | 0.74 | 00 | 0.21 | 2.314 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 6 | 2 | 3.320 | 16.8101 | 16 | 2.817 | 35.335.3 | 0.21 | 1.38 | 12.512.5 | 0.85 | 1.27 | 71.471.4 | 1.27 | 16 | 2.213 | 0.74 | 2.716 | 2.314 | 1.59 | 0.74 | 00 | 0.21 | 2.314 | ||||
| Összesítés | 6 | 2 | 3.320 | 16.8101 | 16 | 2.817 | 35.335.3 | 0.21 | 1.38 | 12.512.5 | 0.85 | 1.27 | 71.471.4 | 1.27 | 16 | 2.213 | 0.74 | 2.716 | 2.314 | 1.59 | 0.74 | 00 | 0.21 | 2.314 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 55 | 2121 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | 66 | 83.383.3 | 22 | 11 | 33 | 00 | 44 | 44 | 44 | 11 | 00 | 00 | 77 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 1 | 1 | 55 | 2121 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | 66 | 83.383.3 | 22 | 11 | 33 | 00 | 44 | 44 | 44 | 11 | 00 | 00 | 77 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 55 | 2121 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | 66 | 83.383.3 | 22 | 11 | 33 | 00 | 44 | 44 | 44 | 11 | 00 | 00 | 77 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 17 | 7 | 2.848 | 12.9220 | 0.610 | 1.830 | 33.333.3 | 0.23 | 0.916 | 18.818.8 | 1.119 | 1.627 | 70.470.4 | 0.916 | 0.813 | 1.729 | 0.610 | 1.831 | 1.628 | 1.322 | 0.712 | 00 | 0.12 | 2.949 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 1 | 1313 | 2929 | 22 | 55 | 4040 | 11 | 44 | 2525 | 66 | 88 | 7575 | 44 | 33 | 77 | 44 | 33 | 11 | 44 | 11 | 00 | 00 | 1818 | |||
| 2 szezon |
|
Kecskeméti KC | 18 | 8 | 7.961 | 21249 | 1.312 | 3.435 | 38.334.3 | 0.64 | 2.520 | 23.820 | 3.625 | 4.835 | 74.271.4 | 2.520 | 1.916 | 4.436 | 2.314 | 2.434 | 1.329 | 2.626 | 0.913 | 00 | 0.12 | 10.467 | ||||
| Összesítés | 18 | 8 | 7.961 | 21249 | 1.312 | 3.435 | 38.334.3 | 0.64 | 2.520 | 23.820 | 3.625 | 4.835 | 74.271.4 | 2.520 | 1.916 | 4.436 | 2.314 | 2.434 | 1.329 | 2.626 | 0.913 | 00 | 0.12 | 10.467 | ||||||