| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 3 | 342 | 14.2199 | 0.710 | 2.130 | 33.333.3 | 0.57 | 228 | 2525 | 0.11 | 0.12 | 49.749.7 | 0.57 | 0.68 | 1.115 | 0.811 | 1.419 | 2.231 | 0.46 | 0.811 | 00 | 0.12 | 1.724 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 1313 | 2929 | 22 | 66 | 33.333.3 | 33 | 66 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 55 | 00 | 55 | 11 | 22 | 11 | 00 | 44 | 00 | 00 | 1414 | |||
| 2 szezon |
|
Kecskeméti KC | 15 | 3 | 855 | 21.6228 | 1.412 | 4.136 | 33.333.3 | 1.810 | 434 | 43.829.4 | 01 | 0.12 | 49.749.7 | 2.812 | 0.38 | 320 | 0.912 | 1.721 | 1.632 | 0.26 | 2.415 | 00 | 0.12 | 7.938 | ||||
| Összesítés | 15 | 3 | 855 | 21.6228 | 1.412 | 4.136 | 33.333.3 | 1.810 | 434 | 43.829.4 | 01 | 0.12 | 49.749.7 | 2.812 | 0.38 | 320 | 0.912 | 1.721 | 1.632 | 0.26 | 2.415 | 00 | 0.12 | 7.938 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 8 | 3.528 | 22.8182 | 0.65 | 216 | 31.331.3 | 0.86 | 2.923 | 26.126.1 | 00 | 00 | 00 | 1.411 | 0.65 | 216 | 0.97 | 1.19 | 3.125 | 0.65 | 1.613 | 00 | 0.32 | 432 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 8 | 8 | 3.528 | 22.8182 | 0.65 | 216 | 31.331.3 | 0.86 | 2.923 | 26.126.1 | 00 | 00 | 00 | 1.411 | 0.65 | 216 | 0.97 | 1.19 | 3.125 | 0.65 | 1.613 | 00 | 0.32 | 432 | ||||
| Összesítés | 8 | 8 | 3.528 | 22.8182 | 0.65 | 216 | 31.331.3 | 0.86 | 2.923 | 26.126.1 | 00 | 00 | 00 | 1.411 | 0.65 | 216 | 0.97 | 1.19 | 3.125 | 0.65 | 1.613 | 00 | 0.32 | 432 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 22 | 11 | 3.270 | 17.3381 | 0.715 | 2.146 | 32.632.6 | 0.613 | 2.351 | 25.525.5 | 01 | 0.12 | 49.749.7 | 0.818 | 0.613 | 1.431 | 0.818 | 1.328 | 2.556 | 0.511 | 1.124 | 00 | 0.24 | 2.556 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 1313 | 2929 | 22 | 66 | 33.333.3 | 33 | 66 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 55 | 00 | 55 | 11 | 22 | 11 | 00 | 44 | 00 | 00 | 1414 | |||
| 2 szezon |
|
Kecskeméti KC | 23 | 11 | 8.183 | 23.2410 | 1.317 | 452 | 33.132.7 | 1.816 | 4.257 | 43.228.1 | 01 | 02 | 49.749.7 | 2.923 | 0.313 | 3.236 | 0.919 | 1.630 | 1.857 | 0.311 | 2.528 | 00 | 0.14 | 8.370 | ||||
| Összesítés | 23 | 11 | 8.183 | 23.2410 | 1.317 | 452 | 33.132.7 | 1.816 | 4.257 | 43.228.1 | 01 | 02 | 49.749.7 | 2.923 | 0.313 | 3.236 | 0.919 | 1.630 | 1.857 | 0.311 | 2.528 | 00 | 0.14 | 8.370 | ||||||