| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 3 | 13.5 | 0.5 | 1 | 50 | 0.5 | 2 | 25 | 0.5 | 1 | 50 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0.5 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 0 | 5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 6 | 27 | 1 | 2 | 50 | 1 | 4 | 25 | 1 | 2 | 50 | 4 | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 10 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 8.9 | 40 | 1.5 | 3 | 50 | 1.5 | 5.9 | 25 | 1.5 | 3 | 50 | 5.9 | 3 | 8.9 | 3 | 1.5 | 0 | 1.5 | 0 | 1.5 | 0 | 14.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 9 | 0 | 2.825 | 12.2110 | 1.211 | 3.330 | 36.736.7 | 00 | 0.33 | 00 | 0.33 | 0.98 | 37.537.5 | 2.623 | 2.119 | 4.742 | 0.65 | 1.211 | 0.98 | 0.76 | 0.44 | 0.11 | 00 | 545 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 1 | 3.57 | 23.547 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 0.51 | 12 | 5050 | 12 | 12 | 100100 | 4.59 | 12 | 5.511 | 0.51 | 24 | 36 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 6.513 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 11 | 1 | 3.132 | 17.9157 | 0.912 | 3.236 | 27.233.3 | 0.31 | 0.75 | 37.520 | 0.75 | 0.910 | 70.650 | 3.532 | 1.621 | 5.153 | 0.56 | 1.615 | 1.914 | 1.19 | 0.24 | 0.32 | 00 | 5.858 | ||||
| Összesítés | 11 | 1 | 3.132 | 17.9157 | 0.912 | 3.236 | 27.233.3 | 0.31 | 0.75 | 37.520 | 0.75 | 0.910 | 70.650 | 3.532 | 1.621 | 5.153 | 0.56 | 1.615 | 1.914 | 1.19 | 0.24 | 0.32 | 00 | 5.858 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 2 | 7.831 | 28.5114 | 3.514 | 6.827 | 51.951.9 | 00 | 0.83 | 00 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 6.827 | 1.87 | 8.534 | 1.35 | 1.56 | 2.510 | 1.87 | 28 | 1.87 | 00 | 16.867 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 1 | 5.316 | 2060 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 412 | 13 | 515 | 0.31 | 26 | 2.37 | 1.34 | 0.72 | 13 | 00 | 927 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 7 | 3 | 6.547 | 24.3174 | 2.921 | 537 | 57.856.8 | 00 | 0.54 | 00 | 0.75 | 1.812 | 40.541.7 | 5.439 | 1.410 | 6.849 | 0.86 | 1.812 | 2.417 | 1.511 | 1.310 | 1.410 | 00 | 12.994 | ||||
| Összesítés | 7 | 3 | 6.547 | 24.3174 | 2.921 | 537 | 57.856.8 | 00 | 0.54 | 00 | 0.75 | 1.812 | 40.541.7 | 5.439 | 1.410 | 6.849 | 0.86 | 1.812 | 2.417 | 1.511 | 1.310 | 1.410 | 00 | 12.994 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 36 | 13.527 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 24 | 2525 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 12 | 36 | 12 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 510 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 2 | 0 | 36 | 13.527 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 24 | 2525 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 12 | 36 | 12 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 510 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 36 | 13.527 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 24 | 2525 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 12 | 36 | 12 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 510 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 18 | 3 | 4.378 | 17.3311 | 1.833 | 3.869 | 47.847.8 | 0.11 | 0.611 | 9.19.1 | 0.59 | 1.222 | 40.940.9 | 3.766 | 1.731 | 5.497 | 0.713 | 1.324 | 1.425 | 118 | 0.814 | 0.712 | 00 | 8.3149 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 1 | 3.57 | 23.547 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 0.51 | 12 | 5050 | 12 | 12 | 100100 | 4.59 | 12 | 5.511 | 0.51 | 24 | 36 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 6.513 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 20 | 4 | 3.985 | 20.4358 | 1.234 | 3.475 | 34.145.3 | 0.32 | 0.813 | 34.515.4 | 0.711 | 1.124 | 67.545.8 | 4.175 | 1.433 | 5.4108 | 0.614 | 1.728 | 2.231 | 1.321 | 0.414 | 0.613 | 00 | 7.4162 | ||||
| Összesítés | 20 | 4 | 3.985 | 20.4358 | 1.234 | 3.475 | 34.145.3 | 0.32 | 0.813 | 34.515.4 | 0.711 | 1.124 | 67.545.8 | 4.175 | 1.433 | 5.4108 | 0.614 | 1.728 | 2.231 | 1.321 | 0.414 | 0.613 | 00 | 7.4162 | ||||||