MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Kövesi Luca

Kövesi Luca
6

175 cm Magasság
60 kg Súly
Irányító és Dobóhátvéd Poszt
2009 Születési év
Box score Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 1 1 5 30 1 6 16.7 1 5 20 0 0 0 4 4 8 2 2 1 0 4 1 1 9
Total 1 1 5 30 1 6 16.7 1 5 20 0 0 0 4 4 8 2 2 1 0 4 1 1 9
40 perc 1 1 6.7 40 1.3 8 16.7 1.3 6.7 20 0 0 0 5.3 5.3 10.7 2.7 2.7 1.3 0 5.3 1.3 1.3 12
Fejlett statisztikák Hepp Kupa, Női
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Hepp Kupa, Női
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Hepp Kupa, Női

Összesítés

18.2%
Összesített pontosság
2
sikeres dobás
11
kísérlet

Bontás

2 pontos:1/6 (16,7%)
3 pontos:1/5 (20,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld 18 3 8.2147 21.6388 1.935 3.665 53.853.8 1.324 4.988 27.327.3 0.35 0.36 83.583.5 1.934 1.324 3.258 2.647 1.731 1.527 0.48 2.240 0.12 0.35 9.8176
2026/2027 TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld 2 0 918 2244 2.55 36 83.383.3 12 36 33.333.3 12 12 100100 1.53 12 2.55 36 4.59 0.51 0.51 3.57 0.51 00 1224
2 szezon TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások 20 3 8.6165 21.8432 2.240 3.371 67.256.3 1.226 3.994 29.627.7 0.67 0.78 95.987.6 1.737 1.226 2.963 2.853 3.140 128 0.59 2.947 0.33 0.15 10.9200
Összesítés 20 3 8.6165 21.8432 2.240 3.371 67.256.3 1.226 3.994 29.627.7 0.67 0.78 95.987.6 1.737 1.226 2.963 2.853 3.140 128 0.59 2.947 0.33 0.15 10.9200
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Amatőr Női NB, 1-16. helyért 7 1 6.948 18.6130 1.39 321 42.942.9 1.18 3.927 29.629.6 0.96 0.96 100100 2.618 1.410 428 1.410 1.712 0.96 0.75 214 00 0.11 8.962
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 7 1 6.948 18.6130 1.39 321 42.942.9 1.18 3.927 29.629.6 0.96 0.96 100100 2.618 1.410 428 1.410 1.712 0.96 0.75 214 00 0.11 8.962
Összesítés 7 1 6.948 18.6130 1.39 321 42.942.9 1.18 3.927 29.629.6 0.96 0.96 100100 2.618 1.410 428 1.410 1.712 0.96 0.75 214 00 0.11 8.962
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Hepp Kupa, Női 1 1 55 3030 11 66 16.716.7 11 55 2020 00 00 00 44 44 88 22 22 11 00 44 11 11 99
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 1 55 3030 11 66 16.716.7 11 55 2020 00 00 00 44 44 88 22 22 11 00 44 11 11 99
Összesítés 1 1 55 3030 11 66 16.716.7 11 55 2020 00 00 00 44 44 88 22 22 11 00 44 11 11 99
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 26 5 7.7200 21.1548 1.745 3.592 48.948.9 1.333 4.6120 27.527.5 0.411 0.512 91.791.7 2.256 1.538 3.694 2.359 1.745 1.334 0.513 2.258 0.13 0.37 9.5247
2026/2027 TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld 2 0 918 2244 2.55 36 83.383.3 12 36 33.333.3 12 12 100100 1.53 12 2.55 36 4.59 0.51 0.51 3.57 0.51 00 1224
2 szezon TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások 28 5 8.3218 21.5592 2.150 3.398 64.751 1.135 3.8126 29.827.8 0.713 0.714 97.492.9 1.859 1.240 3.199 2.665 3.154 0.935 0.514 2.965 0.34 0.17 10.7271
Összesítés 28 5 8.3218 21.5592 2.150 3.398 64.751 1.135 3.8126 29.827.8 0.713 0.714 97.492.9 1.859 1.240 3.199 2.665 3.154 0.935 0.514 2.965 0.34 0.17 10.7271