| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 8 | 0 | 2.318 | 13.9111 | 0.54 | 2.520 | 2020 | 0.11 | 18 | 12.512.5 | 0.97 | 1.512 | 58.358.3 | 2.520 | 1.411 | 3.931 | 0.86 | 1.411 | 1.613 | 18 | 0.54 | 0.11 | 0.11 | 3.629 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 3.57 | 1326 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 0.51 | 12 | 0.51 | 12 | 24 | 12 | 0.51 | 00 | 0.51 | 48 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | 10 | 0 | 2.925 | 13.4137 | 17 | 2.525 | 4028 | 0.11 | 0.58 | 12.512.5 | 0.78 | 1.314 | 5557.1 | 1.521 | 0.912 | 2.433 | 0.67 | 1.213 | 1.817 | 110 | 0.55 | 0.11 | 0.32 | 3.837 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 2.925 | 13.4137 | 17 | 2.525 | 4028 | 0.11 | 0.58 | 12.512.5 | 0.78 | 1.314 | 5557.1 | 1.521 | 0.912 | 2.433 | 0.67 | 1.213 | 1.817 | 110 | 0.55 | 0.11 | 0.32 | 3.837 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 0 | 3.625 | 12.688 | 17 | 2.316 | 43.743.7 | 0.32 | 17 | 28.628.6 | 0.75 | 1.39 | 55.555.5 | 2.115 | 0.96 | 321 | 00 | 1.611 | 2.115 | 17 | 0.43 | 0.32 | 0.11 | 4.129 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 7 | 0 | 3.625 | 12.688 | 17 | 2.316 | 43.743.7 | 0.32 | 17 | 28.628.6 | 0.75 | 1.39 | 55.555.5 | 2.115 | 0.96 | 321 | 00 | 1.611 | 2.115 | 17 | 0.43 | 0.32 | 0.11 | 4.129 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 3.625 | 12.688 | 17 | 2.316 | 43.743.7 | 0.32 | 17 | 28.628.6 | 0.75 | 1.39 | 55.555.5 | 2.115 | 0.96 | 321 | 00 | 1.611 | 2.115 | 17 | 0.43 | 0.32 | 0.11 | 4.129 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 15 | 0 | 2.943 | 13.3199 | 0.711 | 2.436 | 30.630.6 | 0.23 | 115 | 2020 | 0.812 | 1.421 | 57.157.1 | 2.335 | 1.117 | 3.552 | 0.46 | 1.522 | 1.928 | 115 | 0.57 | 0.23 | 0.12 | 3.958 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 3.57 | 1326 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 0.51 | 12 | 0.51 | 12 | 24 | 12 | 0.51 | 00 | 0.51 | 48 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | 17 | 0 | 3.250 | 13.1225 | 1.114 | 2.541 | 45.634.1 | 0.13 | 0.515 | 2020 | 0.613 | 1.223 | 54.256.5 | 1.436 | 0.818 | 2.254 | 0.57 | 1.224 | 1.932 | 117 | 0.58 | 0.13 | 0.33 | 3.966 | ||||
| Összesítés | 17 | 0 | 3.250 | 13.1225 | 1.114 | 2.541 | 45.634.1 | 0.13 | 0.515 | 2020 | 0.613 | 1.223 | 54.256.5 | 1.436 | 0.818 | 2.254 | 0.57 | 1.224 | 1.932 | 117 | 0.58 | 0.13 | 0.33 | 3.966 | ||||||