| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 2 | 8.5 | 23.5 | 3.5 | 7.5 | 46.7 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 2.5 | 60 | 1.5 | 2.5 | 4 | 0.5 | 5 | 3 | 1.5 | 3 | 0.5 | 1 | 7 | |||||||||
| Total | 2 | 2 | 17 | 47 | 7 | 15 | 46.7 | 0 | 2 | 0 | 3 | 5 | 60 | 3 | 5 | 8 | 1 | 10 | 6 | 3 | 6 | 1 | 2 | 14 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 2 | 14.5 | 40 | 6 | 12.8 | 46.7 | 0 | 1.7 | 0 | 2.6 | 4.3 | 60 | 2.6 | 4.3 | 6.8 | 0.9 | 8.5 | 5.1 | 2.6 | 5.1 | 0.9 | 1.7 | 11.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 13 | 11.1155 | 19.5273 | 456 | 6.490 | 62.262.2 | 0.34 | 1.724 | 16.716.7 | 2.231 | 3.447 | 6666 | 1.927 | 1.318 | 3.245 | 228 | 1.927 | 2.433 | 2.332 | 1.623 | 0.45 | 0.11 | 13.6191 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 14.529 | 19.539 | 4.59 | 5.511 | 81.881.8 | 12 | 48 | 2525 | 2.55 | 36 | 83.383.3 | 5.511 | 0.51 | 612 | 24 | 36 | 1.53 | 1.53 | 6.513 | 1.53 | 0.51 | 24.549 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | 16 | 15 | 12.8184 | 19.5312 | 4.365 | 6101 | 71.364.4 | 0.66 | 2.932 | 22.518.8 | 2.436 | 3.253 | 74.267.9 | 3.738 | 0.919 | 4.657 | 232 | 2.533 | 1.936 | 1.935 | 4.136 | 0.98 | 0.32 | 19.1240 | ||||
| Összesítés | 16 | 15 | 12.8184 | 19.5312 | 4.365 | 6101 | 71.364.4 | 0.66 | 2.932 | 22.518.8 | 2.436 | 3.253 | 74.267.9 | 3.738 | 0.919 | 4.657 | 232 | 2.533 | 1.936 | 1.935 | 4.136 | 0.98 | 0.32 | 19.1240 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 4 | 428 | 15.9111 | 1.712 | 321 | 57.157.1 | 0.11 | 0.96 | 16.716.7 | 0.11 | 0.75 | 2020 | 1.913 | 0.32 | 2.115 | 1.712 | 214 | 1.410 | 17 | 1.18 | 1.18 | 0.32 | 6.646 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 7 | 4 | 428 | 15.9111 | 1.712 | 321 | 57.157.1 | 0.11 | 0.96 | 16.716.7 | 0.11 | 0.75 | 2020 | 1.913 | 0.32 | 2.115 | 1.712 | 214 | 1.410 | 17 | 1.18 | 1.18 | 0.32 | 6.646 | ||||
| Összesítés | 7 | 4 | 428 | 15.9111 | 1.712 | 321 | 57.157.1 | 0.11 | 0.96 | 16.716.7 | 0.11 | 0.75 | 2020 | 1.913 | 0.32 | 2.115 | 1.712 | 214 | 1.410 | 17 | 1.18 | 1.18 | 0.32 | 6.646 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 8.517 | 23.547 | 3.57 | 7.515 | 46.746.7 | 00 | 12 | 00 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 1.53 | 2.55 | 48 | 0.51 | 510 | 36 | 1.53 | 36 | 0.51 | 12 | 714 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 2 | 2 | 8.517 | 23.547 | 3.57 | 7.515 | 46.746.7 | 00 | 12 | 00 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 1.53 | 2.55 | 48 | 0.51 | 510 | 36 | 1.53 | 36 | 0.51 | 12 | 714 | ||||
| Összesítés | 2 | 2 | 8.517 | 23.547 | 3.57 | 7.515 | 46.746.7 | 00 | 12 | 00 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 1.53 | 2.55 | 48 | 0.51 | 510 | 36 | 1.53 | 36 | 0.51 | 12 | 714 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 23 | 19 | 8.7200 | 18.7431 | 3.375 | 5.5126 | 59.559.5 | 0.25 | 1.432 | 15.615.6 | 1.535 | 2.557 | 61.461.4 | 1.943 | 1.125 | 368 | 1.841 | 2.251 | 2.149 | 1.842 | 1.637 | 0.614 | 0.25 | 10.9251 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 14.529 | 19.539 | 4.59 | 5.511 | 81.881.8 | 12 | 48 | 2525 | 2.55 | 36 | 83.383.3 | 5.511 | 0.51 | 612 | 24 | 36 | 1.53 | 1.53 | 6.513 | 1.53 | 0.51 | 24.549 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | 25 | 21 | 11.6229 | 19.1470 | 3.984 | 5.5137 | 70.761.3 | 0.67 | 2.740 | 22.617.5 | 240 | 2.763 | 73.463.5 | 3.754 | 0.826 | 4.580 | 1.945 | 2.657 | 1.852 | 1.745 | 4.150 | 1.117 | 0.46 | 17.7300 | ||||
| Összesítés | 25 | 21 | 11.6229 | 19.1470 | 3.984 | 5.5137 | 70.761.3 | 0.67 | 2.740 | 22.617.5 | 240 | 2.763 | 73.463.5 | 3.754 | 0.826 | 4.580 | 1.945 | 2.657 | 1.852 | 1.745 | 4.150 | 1.117 | 0.46 | 17.7300 | ||||||