MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Sütő-Orbán Panni

Sütő-Orbán Panni
15

184 cm Magasság
61 kg Súly
Kiscsatár és Erőcsatár Poszt
2009 Születési év
Box score Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 2 0 6.5 24 2.5 5.5 45.5 0 1 0 1.5 1.5 100 2.5 2 4.5 1.5 3.5 3 1.5 1.5 0 0.5 8
Total 2 0 13 48 5 11 45.5 0 2 0 3 3 100 5 4 9 3 7 6 3 3 0 1 16
40 perc 2 0 10.8 40 4.2 9.2 45.5 0 1.7 0 2.5 2.5 100 4.2 3.3 7.5 2.5 5.8 5 2.5 2.5 0 0.8 13.3
Fejlett statisztikák Hepp Kupa, Női
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Hepp Kupa, Női
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Hepp Kupa, Női

Összesítés

38.5%
Összesített pontosság
5
sikeres dobás
13
kísérlet

Bontás

2 pontos:5/11 (45,5%)
3 pontos:0/2 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld 15 1 4.466 16.7250 1.928 4.365 43.143.1 00 0.711 00 0.710 1.117 58.958.9 1.523 1.523 3.146 1.421 2.537 345 1.117 0.913 0.12 0.46 4.973
2026/2027 TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld 2 1 8.517 15.531 36 48 7575 00 0.51 00 2.55 48 62.562.5 1.53 0.51 24 36 1.53 36 24 12 00 0.51 1224
2 szezon TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások 17 2 6.583 16.1281 2.434 4.273 58.446.6 00 0.612 00 1.615 2.625 61.760 1.526 124 2.550 2.227 240 351 1.621 0.915 0.12 0.57 8.497
Összesítés 17 2 6.583 16.1281 2.434 4.273 58.446.6 00 0.612 00 1.615 2.625 61.760 1.526 124 2.550 2.227 240 351 1.621 0.915 0.12 0.57 8.497
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Amatőr Női NB, 1-16. helyért 7 2 428 18.7131 1.611 3.726 42.342.3 00 0.32 00 0.96 1.39 66.666.6 1.18 0.75 1.913 0.32 1.712 321 17 0.96 00 0.11 3.424
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 7 2 428 18.7131 1.611 3.726 42.342.3 00 0.32 00 0.96 1.39 66.666.6 1.18 0.75 1.913 0.32 1.712 321 17 0.96 00 0.11 3.424
Összesítés 7 2 428 18.7131 1.611 3.726 42.342.3 00 0.32 00 0.96 1.39 66.666.6 1.18 0.75 1.913 0.32 1.712 321 17 0.96 00 0.11 3.424
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Hepp Kupa, Női 2 0 6.513 2448 2.55 5.511 45.545.5 00 12 00 1.53 1.53 100100 2.55 24 4.59 1.53 3.57 36 1.53 1.53 00 0.51 816
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 2 0 6.513 2448 2.55 5.511 45.545.5 00 12 00 1.53 1.53 100100 2.55 24 4.59 1.53 3.57 36 1.53 1.53 00 0.51 816
Összesítés 2 0 6.513 2448 2.55 5.511 45.545.5 00 12 00 1.53 1.53 100100 2.55 24 4.59 1.53 3.57 36 1.53 1.53 00 0.51 816
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 24 3 4.5107 17.9429 1.844 4.2102 43.143.1 00 0.615 00 0.819 1.229 65.565.5 1.536 1.332 2.868 1.126 2.356 372 1.127 0.922 0.12 0.38 4.7113
2026/2027 TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld 2 1 8.517 15.531 36 48 7575 00 0.51 00 2.55 48 62.562.5 1.53 0.51 24 36 1.53 36 24 12 00 0.51 1224
2 szezon TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások 26 4 6.5124 16.7460 2.450 4.1110 58.645.5 00 0.616 00 1.624 2.637 63.264.9 1.539 0.933 2.472 232 1.959 378 1.631 124 02 0.49 8.4137
Összesítés 26 4 6.5124 16.7460 2.450 4.1110 58.645.5 00 0.616 00 1.624 2.637 63.264.9 1.539 0.933 2.472 232 1.959 378 1.631 124 02 0.49 8.4137