| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 6 | 5.977 | 20260 | 1.317 | 2.938 | 44.744.7 | 113 | 4.153 | 24.524.5 | 0.34 | 0.57 | 57.257.2 | 1.519 | 1.520 | 339 | 2.127 | 0.811 | 113 | 0.45 | 0.811 | 00 | 0.11 | 6.584 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 5.511 | 22.545 | 1.53 | 36 | 5050 | 0.51 | 714 | 7.17.1 | 12 | 12 | 100100 | 48 | 12 | 510 | 24 | 1.53 | 0.51 | 12 | 12 | 00 | 00 | 510 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | 15 | 8 | 5.788 | 21.3305 | 1.420 | 344 | 47.445.5 | 0.814 | 5.567 | 13.520.9 | 0.76 | 0.89 | 8566.8 | 2.727 | 1.322 | 449 | 231 | 1.214 | 0.814 | 0.77 | 0.913 | 00 | 01 | 5.794 | ||||
| Összesítés | 15 | 8 | 5.788 | 21.3305 | 1.420 | 344 | 47.445.5 | 0.814 | 5.567 | 13.520.9 | 0.76 | 0.89 | 8566.8 | 2.727 | 1.322 | 449 | 231 | 1.214 | 0.814 | 0.77 | 0.913 | 00 | 01 | 5.794 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 2 | 749 | 20.9146 | 1.18 | 2.417 | 47.147.1 | 1.611 | 6.445 | 24.424.4 | 00 | 00 | 00 | 2.920 | 17 | 3.927 | 1.410 | 214 | 1.410 | 0.64 | 0.96 | 00 | 0.11 | 5.639 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 7 | 2 | 749 | 20.9146 | 1.18 | 2.417 | 47.147.1 | 1.611 | 6.445 | 24.424.4 | 00 | 00 | 00 | 2.920 | 17 | 3.927 | 1.410 | 214 | 1.410 | 0.64 | 0.96 | 00 | 0.11 | 5.639 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 749 | 20.9146 | 1.18 | 2.417 | 47.147.1 | 1.611 | 6.445 | 24.424.4 | 00 | 00 | 00 | 2.920 | 17 | 3.927 | 1.410 | 214 | 1.410 | 0.64 | 0.96 | 00 | 0.11 | 5.639 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 20 | 8 | 6.3126 | 20.3406 | 1.325 | 2.855 | 45.545.5 | 1.224 | 4.998 | 24.524.5 | 0.24 | 0.37 | 57.257.2 | 239 | 1.327 | 3.366 | 1.937 | 1.225 | 1.223 | 0.59 | 0.817 | 00 | 0.12 | 6.2123 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 5.511 | 22.545 | 1.53 | 36 | 5050 | 0.51 | 714 | 7.17.1 | 12 | 12 | 100100 | 48 | 12 | 510 | 24 | 1.53 | 0.51 | 12 | 12 | 00 | 00 | 510 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | 22 | 10 | 5.9137 | 21.4451 | 1.428 | 2.961 | 47.845.9 | 0.825 | 6112 | 14.322.3 | 0.66 | 0.79 | 88.966.8 | 347 | 1.229 | 4.176 | 1.941 | 1.428 | 0.824 | 0.711 | 0.919 | 00 | 0.12 | 5.6133 | ||||
| Összesítés | 22 | 10 | 5.9137 | 21.4451 | 1.428 | 2.961 | 47.845.9 | 0.825 | 6112 | 14.322.3 | 0.66 | 0.79 | 88.966.8 | 347 | 1.229 | 4.176 | 1.941 | 1.428 | 0.824 | 0.711 | 0.919 | 00 | 0.12 | 5.6133 | ||||||