MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Csuba Anna Eszter

Csuba Anna Eszter
1

174 cm Magasság
58 kg Súly
Irányító Poszt
2009 Születési év
Box score Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 2 2 7 20 1 4 25 1 3.5 28.6 2 3 66.7 2 1 3 1 2.5 2.5 2.5 2.5 0 0.5 7
Total 2 2 14 40 2 8 25 2 7 28.6 4 6 66.7 4 2 6 2 5 5 5 5 0 1 14
40 perc 2 2 14 40 2 8 25 2 7 28.6 4 6 66.7 4 2 6 2 5 5 5 5 0 1 14
Fejlett statisztikák Hepp Kupa, Női
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Hepp Kupa, Női
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Hepp Kupa, Női

Összesítés

26.7%
Összesített pontosság
4
sikeres dobás
15
kísérlet

Bontás

2 pontos:2/8 (25,0%)
3 pontos:2/7 (28,6%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld 17 15 10.9186 21.7369 3.152 5.593 55.955.9 1.119 3.458 32.832.8 1.525 2.135 71.471.4 1.628 1.220 2.848 234 1.220 1.526 2.135 2.950 0.11 0.46 14.4244
2026/2027 TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld 2 2 1224 22.545 4.59 5.511 81.881.8 0.51 510 1010 1.53 1.53 100100 510 0.51 5.511 3.57 0.51 24 1.53 4.59 0.51 00 21.543
2 szezon TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások 19 17 11.5210 22.1414 3.861 5.5104 68.958.7 0.820 4.268 19.229.4 1.528 1.838 83.573.7 3.338 0.821 4.259 2.841 0.821 1.830 1.838 3.759 0.32 0.26 17.9287
Összesítés 19 17 11.5210 22.1414 3.861 5.5104 68.958.7 0.820 4.268 19.229.4 1.528 1.838 83.573.7 3.338 0.821 4.259 2.841 0.821 1.830 1.838 3.759 0.32 0.26 17.9287
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Amatőr Női NB, 1-16. helyért 8 8 11.189 26.1209 2.318 3.326 69.269.2 1.613 5.947 27.727.7 1.814 2.520 7070 4.637 0.54 5.141 216 2.117 2.117 2.621 3.528 0.11 0.11 16.4131
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 8 8 11.189 26.1209 2.318 3.326 69.269.2 1.613 5.947 27.727.7 1.814 2.520 7070 4.637 0.54 5.141 216 2.117 2.117 2.621 3.528 0.11 0.11 16.4131
Összesítés 8 8 11.189 26.1209 2.318 3.326 69.269.2 1.613 5.947 27.727.7 1.814 2.520 7070 4.637 0.54 5.141 216 2.117 2.117 2.621 3.528 0.11 0.11 16.4131
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Hepp Kupa, Női 2 2 714 2040 12 48 2525 12 3.57 28.628.6 24 36 66.766.7 24 12 36 12 2.55 2.55 2.55 2.55 00 0.51 714
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 2 2 714 2040 12 48 2525 12 3.57 28.628.6 24 36 66.766.7 24 12 36 12 2.55 2.55 2.55 2.55 00 0.51 714
Összesítés 2 2 714 2040 12 48 2525 12 3.57 28.628.6 24 36 66.766.7 24 12 36 12 2.55 2.55 2.55 2.55 00 0.51 714
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 27 25 10.7289 22.9618 2.772 4.7127 56.756.7 1.334 4.1112 30.430.4 1.643 2.361 70.570.5 2.669 126 3.595 1.952 1.642 1.848 2.361 3.183 0.12 0.38 14.4389
2026/2027 TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld 2 2 1224 22.545 4.59 5.511 81.881.8 0.51 510 1010 1.53 1.53 100100 510 0.51 5.511 3.57 0.51 24 1.53 4.59 0.51 00 21.543
2 szezon TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások 29 27 11.4313 22.7663 3.681 5.1138 70.258.7 0.935 4.6122 19.228.7 1.546 1.964 82.371.9 3.879 0.727 4.5106 2.759 143 1.952 1.964 3.892 0.33 0.18 18432
Összesítés 29 27 11.4313 22.7663 3.681 5.1138 70.258.7 0.935 4.6122 19.228.7 1.546 1.964 82.371.9 3.879 0.727 4.5106 2.759 143 1.952 1.964 3.892 0.33 0.18 18432