| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 0 | 7.530 | 15.361 | 312 | 624 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.56 | 2.510 | 6060 | 3.815 | 28 | 5.823 | 2.39 | 0.31 | 1.35 | 1.35 | 1.87 | 00 | 00 | 14.357 | |||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 4 | 0 | 7.530 | 15.361 | 312 | 624 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.56 | 2.510 | 6060 | 3.815 | 28 | 5.823 | 2.39 | 0.31 | 1.35 | 1.35 | 1.87 | 00 | 00 | 14.357 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 7.530 | 15.361 | 312 | 624 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.56 | 2.510 | 6060 | 3.815 | 28 | 5.823 | 2.39 | 0.31 | 1.35 | 1.35 | 1.87 | 00 | 00 | 14.357 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 0 | 0.85 | 6.740 | 0.32 | 1.27 | 28.528.5 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 16 | 0.32 | 1.38 | 0.85 | 0.21 | 0.32 | 0.21 | 0.85 | 00 | 00 | 2.817 | |||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 6 | 0 | 0.85 | 6.740 | 0.32 | 1.27 | 28.528.5 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 16 | 0.32 | 1.38 | 0.85 | 0.21 | 0.32 | 0.21 | 0.85 | 00 | 00 | 2.817 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 0.85 | 6.740 | 0.32 | 1.27 | 28.528.5 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 16 | 0.32 | 1.38 | 0.85 | 0.21 | 0.32 | 0.21 | 0.85 | 00 | 00 | 2.817 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 10 | 0 | 3.535 | 10.1101 | 1.414 | 3.131 | 45.245.2 | 00 | 00 | 00 | 0.77 | 1.212 | 58.458.4 | 2.121 | 110 | 3.131 | 1.414 | 0.22 | 0.77 | 0.66 | 1.212 | 00 | 00 | 7.474 | |||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 10 | 0 | 3.535 | 10.1101 | 1.414 | 3.131 | 45.245.2 | 00 | 00 | 00 | 0.77 | 1.212 | 58.458.4 | 2.121 | 110 | 3.131 | 1.414 | 0.22 | 0.77 | 0.66 | 1.212 | 00 | 00 | 7.474 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 3.535 | 10.1101 | 1.414 | 3.131 | 45.245.2 | 00 | 00 | 00 | 0.77 | 1.212 | 58.458.4 | 2.121 | 110 | 3.131 | 1.414 | 0.22 | 0.77 | 0.66 | 1.212 | 00 | 00 | 7.474 | ||||||