| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0.7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 0.3 | 0 | 0 | 1.3 | 0 | 0.7 | -0.3 | |||||||||
| Total | 3 | 0 | 0 | 21 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | -1 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 0 | 0 | 40 | 0 | 3.8 | 0 | 0 | 5.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.9 | 1.9 | 0 | 0 | 7.6 | 0 | 3.8 | -1.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila | 10 | 1 | 4.343 | 12.8128 | 1.111 | 1.111 | 100100 | 0.77 | 3.535 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 1.414 | 0.11 | 1.515 | 0.99 | 1.818 | 0.44 | 0.44 | 1.414 | 0.22 | 0.22 | 4.141 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 918 | 2040 | 1.53 | 24 | 7575 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 1.53 | 1.53 | 100100 | 1.53 | 00 | 1.53 | 36 | 12 | 24 | 1.53 | 1.53 | 00 | 00 | 1326 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 12 | 1 | 6.761 | 16.4168 | 1.314 | 1.615 | 83.993.3 | 1.110 | 3.542 | 31.423.8 | 0.83 | 0.83 | 100100 | 1.517 | 0.11 | 1.518 | 215 | 1.420 | 1.28 | 17 | 1.517 | 0.12 | 0.12 | 8.667 | ||||
| Összesítés | 12 | 1 | 6.761 | 16.4168 | 1.314 | 1.615 | 83.993.3 | 1.110 | 3.542 | 31.423.8 | 0.83 | 0.83 | 100100 | 1.517 | 0.11 | 1.518 | 215 | 1.420 | 1.28 | 17 | 1.517 | 0.12 | 0.12 | 8.667 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 22 | 1515 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 44 | 11 | 55 | 22 | 33 | 11 | 44 | 22 | 00 | 11 | 55 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 0 | 2.39 | 5.522 | 00 | 0.31 | 00 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.52 | 0.52 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 28 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 0 | 2.510 | 12.349 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 0.52 | 2.510 | 2020 | 0.52 | 14 | 5050 | 14 | 0.31 | 1.35 | 00 | 00 | 14 | 0.52 | 0.52 | 00 | 00 | 1.87 | |||
| 3 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 9 | 0 | 2.321 | 10.986 | 0.42 | 29 | 20.822.2 | 0.45 | 1.917 | 21.729.4 | 0.22 | 0.75 | 2540 | 1.89 | 0.42 | 2.211 | 0.72 | 1.25 | 0.87 | 1.56 | 1.17 | 00 | 0.31 | 2.920 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 2.321 | 10.986 | 0.42 | 29 | 20.822.2 | 0.45 | 1.917 | 21.729.4 | 0.22 | 0.75 | 2540 | 1.89 | 0.42 | 2.211 | 0.72 | 1.25 | 0.87 | 1.56 | 1.17 | 00 | 0.31 | 2.920 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 00 | 721 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 0.72 | -0.3-1 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 3 | 0 | 00 | 721 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 0.72 | -0.3-1 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 00 | 721 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 0.72 | -0.3-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 22 | 1515 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 44 | 11 | 55 | 22 | 33 | 11 | 44 | 22 | 00 | 11 | 55 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 21 | 1 | 362 | 10.5220 | 0.612 | 0.817 | 70.670.6 | 0.612 | 2.553 | 22.622.6 | 0.12 | 0.24 | 5050 | 0.919 | 0.12 | 121 | 0.510 | 121 | 0.510 | 0.36 | 1.123 | 0.12 | 0.24 | 2.655 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 918 | 2040 | 1.53 | 24 | 7575 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 1.53 | 1.53 | 100100 | 1.53 | 00 | 1.53 | 36 | 12 | 24 | 1.53 | 1.53 | 00 | 00 | 1326 | |||
| 3 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 24 | 1 | 4.782 | 15.2275 | 116 | 2.626 | 39.361.5 | 0.715 | 2.762 | 25.824.2 | 0.55 | 0.98 | 59.362.5 | 2.126 | 0.43 | 2.529 | 1.818 | 1.726 | 1.215 | 1.913 | 1.528 | 02 | 0.45 | 6.986 | ||||
| Összesítés | 24 | 1 | 4.782 | 15.2275 | 116 | 2.626 | 39.361.5 | 0.715 | 2.762 | 25.824.2 | 0.55 | 0.98 | 59.362.5 | 2.126 | 0.43 | 2.529 | 1.818 | 1.726 | 1.215 | 1.913 | 1.528 | 02 | 0.45 | 6.986 | ||||||