| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 1 | 8.7 | 19 | 2.3 | 3.7 | 63.7 | 0.7 | 2.7 | 25 | 2 | 2 | 100 | 3.7 | 0 | 3.7 | 0.7 | 0.3 | 1 | 1.3 | 0.3 | 0.3 | 0 | 11.3 | |||||||||
| Total | 3 | 1 | 26 | 57 | 7 | 11 | 63.6 | 2 | 8 | 25 | 6 | 6 | 100 | 11 | 0 | 11 | 2 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 34 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 1 | 18.2 | 40 | 4.9 | 7.7 | 63.7 | 1.4 | 5.6 | 25 | 4.2 | 4.2 | 100 | 7.7 | 0 | 7.7 | 1.4 | 0.7 | 2.1 | 2.8 | 0.7 | 0.7 | 0 | 23.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női Amatőr NB I. Piros | 14 | 0 | 10.4146 | 16224 | 2.129 | 2.738 | 76.376.3 | 1.926 | 4.360 | 43.343.3 | 0.710 | 1.217 | 58.858.8 | 1.419 | 0.57 | 1.926 | 2.129 | 0.710 | 1.116 | 1.419 | 1.420 | 0.23 | 0.11 | 13.1183 | |||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 14 | 0 | 10.4146 | 16224 | 2.129 | 2.738 | 76.376.3 | 1.926 | 4.360 | 43.343.3 | 0.710 | 1.217 | 58.858.8 | 1.419 | 0.57 | 1.926 | 2.129 | 0.710 | 1.116 | 1.419 | 1.420 | 0.23 | 0.11 | 13.1183 | ||||
| Összesítés | 14 | 0 | 10.4146 | 16224 | 2.129 | 2.738 | 76.376.3 | 1.926 | 4.360 | 43.343.3 | 0.710 | 1.217 | 58.858.8 | 1.419 | 0.57 | 1.926 | 2.129 | 0.710 | 1.116 | 1.419 | 1.420 | 0.23 | 0.11 | 13.1183 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 0 | 9.337 | 15.562 | 2.510 | 520 | 5050 | 14 | 312 | 33.333.3 | 1.35 | 1.35 | 100100 | 0.83 | 0.83 | 1.56 | 28 | 00 | 1.56 | 0.83 | 14 | 0.52 | 00 | 10.542 | |||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 4 | 0 | 9.337 | 15.562 | 2.510 | 520 | 5050 | 14 | 312 | 33.333.3 | 1.35 | 1.35 | 100100 | 0.83 | 0.83 | 1.56 | 28 | 00 | 1.56 | 0.83 | 14 | 0.52 | 00 | 10.542 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 9.337 | 15.562 | 2.510 | 520 | 5050 | 14 | 312 | 33.333.3 | 1.35 | 1.35 | 100100 | 0.83 | 0.83 | 1.56 | 28 | 00 | 1.56 | 0.83 | 14 | 0.52 | 00 | 10.542 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Hepp Kupa, Női | 3 | 1 | 8.726 | 1957 | 2.37 | 3.711 | 63.663.6 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 26 | 26 | 100100 | 3.711 | 00 | 3.711 | 0.72 | 0.31 | 13 | 1.34 | 0.31 | 0.31 | 00 | 11.334 | |||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 3 | 1 | 8.726 | 1957 | 2.37 | 3.711 | 63.663.6 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 26 | 26 | 100100 | 3.711 | 00 | 3.711 | 0.72 | 0.31 | 13 | 1.34 | 0.31 | 0.31 | 00 | 11.334 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 8.726 | 1957 | 2.37 | 3.711 | 63.663.6 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 26 | 26 | 100100 | 3.711 | 00 | 3.711 | 0.72 | 0.31 | 13 | 1.34 | 0.31 | 0.31 | 00 | 11.334 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 21 | 1 | 10209 | 16.3343 | 2.246 | 3.369 | 66.766.7 | 1.532 | 3.880 | 4040 | 121 | 1.328 | 7575 | 1.633 | 0.510 | 243 | 1.939 | 0.511 | 1.225 | 1.226 | 1.225 | 0.36 | 01 | 12.3259 | |||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 21 | 1 | 10209 | 16.3343 | 2.246 | 3.369 | 66.766.7 | 1.532 | 3.880 | 4040 | 121 | 1.328 | 7575 | 1.633 | 0.510 | 243 | 1.939 | 0.511 | 1.225 | 1.226 | 1.225 | 0.36 | 01 | 12.3259 | ||||
| Összesítés | 21 | 1 | 10209 | 16.3343 | 2.246 | 3.369 | 66.766.7 | 1.532 | 3.880 | 4040 | 121 | 1.328 | 7575 | 1.633 | 0.510 | 243 | 1.939 | 0.511 | 1.225 | 1.226 | 1.225 | 0.36 | 01 | 12.3259 | ||||||