| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 5 | 21 | 1 | 4 | 25 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 5 | 21 | 1 | 4 | 25 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 9.5 | 40 | 1.9 | 7.6 | 25 | 0 | 1.9 | 0 | 5.7 | 5.7 | 100 | 3.8 | 1.9 | 5.7 | 0 | 0 | 5.7 | 3.8 | 0 | 0 | 0 | 11.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 7 | 0 | 0.32 | 3.323 | 0.11 | 0.75 | 2020 | 00 | 0.64 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.11 | 0.43 | 0.64 | 00 | 17 | 0.11 | 0.11 | 0.64 | 00 | 00 | -0.9-6 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 18 | 13 | 6.8123 | 28.9520 | 236 | 6.6119 | 30.330.3 | 0.47 | 2.341 | 17.117.1 | 1.730 | 2.953 | 56.656.6 | 2.138 | 0.610 | 2.748 | 1.119 | 472 | 1.628 | 2.851 | 1.323 | 0.11 | 0.36 | 2.953 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 816 | 3264 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 12 | 510 | 2020 | 36 | 48 | 7575 | 24 | 00 | 24 | 1.53 | 4.59 | 1.53 | 48 | 12 | 00 | 00 | 3.57 | |||
| 3 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 27 | 15 | 5141 | 21.4607 | 139 | 3.9133 | 26.629.3 | 0.59 | 2.655 | 17.716.4 | 1.636 | 2.463 | 64.657.2 | 1.443 | 0.313 | 1.756 | 0.922 | 3.288 | 1.132 | 2.360 | 0.929 | 01 | 0.16 | 1.954 | ||||
| Összesítés | 27 | 15 | 5141 | 21.4607 | 139 | 3.9133 | 26.629.3 | 0.59 | 2.655 | 17.716.4 | 1.636 | 2.463 | 64.657.2 | 1.443 | 0.313 | 1.756 | 0.922 | 3.288 | 1.132 | 2.360 | 0.929 | 01 | 0.16 | 1.954 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Tiszakécske VSE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 5 | 0 | 0.42 | 7.437 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 00 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 0.42 | 0.42 | 1.26 | 0.63 | 0.21 | 0.42 | 00 | 0.21 | -0.6-3 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 4 | 12.851 | 38.3153 | 416 | 1040 | 4040 | 0.83 | 3.514 | 21.421.4 | 2.510 | 4.518 | 55.655.6 | 2.510 | 1.56 | 416 | 312 | 4.518 | 1.35 | 416 | 2.39 | 00 | 14 | 10.843 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 9 | 4 | 6.653 | 22.8190 | 2.117 | 5.444 | 38.938.6 | 0.43 | 2.117 | 18.317.6 | 1.310 | 2.318 | 55.655.6 | 1.512 | 0.86 | 2.218 | 1.714 | 2.924 | 0.98 | 2.117 | 1.311 | 00 | 0.65 | 5.140 | ||||
| Összesítés | 9 | 4 | 6.653 | 22.8190 | 2.117 | 5.444 | 38.938.6 | 0.43 | 2.117 | 18.317.6 | 1.310 | 2.318 | 55.655.6 | 1.512 | 0.86 | 2.218 | 1.714 | 2.924 | 0.98 | 2.117 | 1.311 | 00 | 0.65 | 5.140 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Tiszakécske VSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 55 | 2121 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 11 | 00 | 33 | 33 | 100100 | 22 | 11 | 33 | 00 | 00 | 33 | 22 | 00 | 00 | 00 | 66 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 2 | 1 | 2.55 | 11.523 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 0.51 | 00 | 1.53 | 1.53 | 100100 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 00 | 1.53 | 12 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 2.55 | 11.523 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 0.51 | 00 | 1.53 | 1.53 | 100100 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 00 | 1.53 | 12 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 13 | 0 | 0.34 | 4.862 | 0.22 | 0.810 | 2020 | 00 | 0.57 | 00 | 00 | 0.22 | 00 | 0.23 | 0.23 | 0.56 | 0.22 | 113 | 0.34 | 0.22 | 0.56 | 00 | 0.11 | -0.8-10 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női | 23 | 18 | 7.8179 | 30.2694 | 2.353 | 7.1163 | 32.532.5 | 0.410 | 2.456 | 17.917.9 | 1.943 | 3.274 | 58.158.1 | 2.250 | 0.717 | 2.967 | 1.331 | 3.990 | 1.636 | 369 | 1.432 | 01 | 0.410 | 4.4102 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 816 | 3264 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 12 | 510 | 2020 | 36 | 48 | 7575 | 24 | 00 | 24 | 1.53 | 4.59 | 1.53 | 48 | 12 | 00 | 00 | 3.57 | |||
| 3 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 38 | 20 | 5.4199 | 22.3820 | 1.257 | 4.1182 | 2831.3 | 0.512 | 2.773 | 1816.4 | 1.649 | 2.584 | 66.158.3 | 1.557 | 0.320 | 1.877 | 136 | 3.1112 | 1.143 | 2.479 | 140 | 01 | 0.211 | 2.499 | ||||
| Összesítés | 38 | 20 | 5.4199 | 22.3820 | 1.257 | 4.1182 | 2831.3 | 0.512 | 2.773 | 1816.4 | 1.649 | 2.584 | 66.158.3 | 1.557 | 0.320 | 1.877 | 136 | 3.1112 | 1.143 | 2.479 | 140 | 01 | 0.211 | 2.499 | ||||||