| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 10 | 0 | 0.88 | 6.262 | 0.11 | 0.55 | 2020 | 0.22 | 0.66 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 1.212 | 0.44 | 1.616 | 0.55 | 0.77 | 0.22 | 0.22 | 0.66 | 00 | 00 | 2.222 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 2.55 | 1530 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 1.53 | 12 | 24 | 00 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 2.55 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 12 | 0 | 1.713 | 10.692 | 0.32 | 18 | 3025 | 0.43 | 0.88 | 43.837.5 | 00 | 00 | 00 | 1.415 | 0.24 | 1.619 | 0.87 | 1.411 | 0.12 | 0.12 | 0.88 | 00 | 0.31 | 2.427 | ||||
| Összesítés | 12 | 0 | 1.713 | 10.692 | 0.32 | 18 | 3025 | 0.43 | 0.88 | 43.837.5 | 00 | 00 | 00 | 1.415 | 0.24 | 1.619 | 0.87 | 1.411 | 0.12 | 0.12 | 0.88 | 00 | 0.31 | 2.427 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Tiszakécske VSE | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 00 | 4.59 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 2 | 0 | 00 | 4.59 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 00 | 4.59 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 12 | 0 | 0.78 | 5.971 | 0.11 | 0.56 | 16.716.7 | 0.22 | 0.67 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 1.214 | 0.34 | 1.518 | 0.45 | 0.78 | 0.33 | 0.22 | 0.56 | 00 | 00 | 1.821 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 2.55 | 1530 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 1.53 | 12 | 24 | 00 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 2.55 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 14 | 0 | 1.613 | 10.5101 | 0.32 | 19 | 29.222.2 | 0.33 | 0.89 | 42.133.3 | 00 | 00 | 00 | 1.317 | 0.24 | 1.521 | 0.77 | 1.312 | 0.13 | 0.12 | 0.88 | 00 | 0.31 | 2.126 | ||||
| Összesítés | 14 | 0 | 1.613 | 10.5101 | 0.32 | 19 | 29.222.2 | 0.33 | 0.89 | 42.133.3 | 00 | 00 | 00 | 1.317 | 0.24 | 1.521 | 0.77 | 1.312 | 0.13 | 0.12 | 0.88 | 00 | 0.31 | 2.126 | ||||||