| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 5 | 17 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | 20 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 5 | 17 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | 20 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 11.8 | 40 | 0 | 4.7 | 0 | 2.4 | 11.8 | 20 | 4.7 | 4.7 | 100 | 2.4 | 4.7 | 7.1 | 0 | 2.4 | 4.7 | 2.4 | 2.4 | 0 | 0 | 7.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila | 9 | 0 | 436 | 10.998 | 1.312 | 3.330 | 4040 | 0.22 | 19 | 22.222.2 | 0.76 | 0.87 | 85.785.7 | 1.715 | 1.110 | 2.825 | 1.110 | 1.312 | 1.312 | 0.98 | 1.312 | 0.22 | 0.11 | 6.155 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 612 | 2244 | 24 | 4.59 | 44.444.4 | 00 | 510 | 00 | 24 | 24 | 100100 | 510 | 24 | 714 | 12 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 1.53 | 0.51 | 00 | 9.519 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 44 | 1111 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 33 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 11 | 2 | 548 | 16.4142 | 1.716 | 3.939 | 42.641 | 0.12 | 319 | 3.710.5 | 1.310 | 1.411 | 9690.9 | 3.325 | 1.614 | 4.939 | 1.112 | 0.913 | 1.415 | 1.211 | 1.415 | 0.43 | 0.11 | 7.874 | ||||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 1 | 0 | 44 | 1111 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 33 | ||||
| Összesítés | 12 | 2 | 4.752 | 14.6153 | 1.116 | 2.940 | 37.740 | 0.43 | 2.721 | 15.314.3 | 1.211 | 1.613 | 76.784.6 | 2.225 | 1.415 | 3.640 | 0.712 | 0.613 | 1.316 | 1.112 | 0.915 | 0.23 | 0.42 | 6.277 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 0 | 2.510 | 7.329 | 0.52 | 2.39 | 22.222.2 | 0.52 | 1.87 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 1.56 | 0.52 | 28 | 14 | 0.83 | 0.83 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 28 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 0 | 5.316 | 1339 | 1.34 | 5.316 | 2525 | 00 | 0.31 | 00 | 2.78 | 515 | 53.353.3 | 2.78 | 39 | 5.717 | 0.72 | 1.75 | 13 | 39 | 0.72 | 00 | 0.31 | 721 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 7 | 0 | 3.926 | 10.168 | 0.96 | 3.825 | 24.224 | 0.32 | 18 | 2425 | 1.38 | 2.515 | 53.353.3 | 2.114 | 1.811 | 3.825 | 0.86 | 1.28 | 0.96 | 1.59 | 0.53 | 00 | 0.21 | 4.529 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 3.926 | 10.168 | 0.96 | 3.825 | 24.224 | 0.32 | 18 | 2425 | 1.38 | 2.515 | 53.353.3 | 2.114 | 1.811 | 3.825 | 0.86 | 1.28 | 0.96 | 1.59 | 0.53 | 00 | 0.21 | 4.529 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 55 | 1717 | 00 | 22 | 00 | 11 | 55 | 2020 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 22 | 33 | 00 | 11 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 33 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 1 | 0 | 55 | 1717 | 00 | 22 | 00 | 11 | 55 | 2020 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 22 | 33 | 00 | 11 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 33 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 55 | 1717 | 00 | 22 | 00 | 11 | 55 | 2020 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 22 | 33 | 00 | 11 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 33 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 17 | 0 | 3.967 | 10.8183 | 1.118 | 3.457 | 31.631.6 | 0.35 | 1.322 | 22.722.7 | 0.916 | 1.424 | 66.766.7 | 1.830 | 1.423 | 3.153 | 0.916 | 1.221 | 1.220 | 1.118 | 0.916 | 0.12 | 0.12 | 5.187 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 612 | 2244 | 24 | 4.59 | 44.444.4 | 00 | 510 | 00 | 24 | 24 | 100100 | 510 | 24 | 714 | 12 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 1.53 | 0.51 | 00 | 9.519 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 44 | 1111 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 33 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 19 | 2 | 579 | 16.4227 | 1.522 | 3.966 | 38.933.3 | 0.15 | 3.132 | 4.715.6 | 1.520 | 1.728 | 86.271.4 | 3.440 | 1.727 | 5.167 | 118 | 0.922 | 1.323 | 1.321 | 1.219 | 0.33 | 0.12 | 7.3106 | ||||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 1 | 0 | 44 | 1111 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 33 | ||||
| Összesítés | 20 | 2 | 4.683 | 14.6238 | 122 | 367 | 34.532.8 | 0.46 | 2.834 | 15.617.6 | 1.321 | 1.830 | 72.870 | 2.340 | 1.528 | 3.768 | 0.618 | 0.622 | 1.224 | 1.222 | 0.819 | 0.23 | 0.43 | 5.9109 | ||||||