| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila | 5 | 0 | 5.829 | 11.256 | 210 | 2.814 | 71.471.4 | 0.21 | 1.68 | 12.512.5 | 1.26 | 2.412 | 5050 | 1.68 | 1.26 | 2.814 | 2.412 | 1.47 | 1.26 | 1.89 | 1.47 | 00 | 00 | 9.447 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 6.513 | 15.531 | 2.55 | 510 | 5050 | 00 | 0.51 | 00 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 1.53 | 1.53 | 36 | 24 | 0.51 | 1.53 | 48 | 1.53 | 0.51 | 00 | 1326 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 7 | 0 | 6.242 | 13.487 | 2.315 | 3.924 | 57.762.5 | 0.11 | 1.19 | 9.511.1 | 1.49 | 2.517 | 55.152.9 | 1.611 | 1.49 | 2.920 | 2.216 | 18 | 1.49 | 2.917 | 1.510 | 0.31 | 00 | 11.273 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 6.242 | 13.487 | 2.315 | 3.924 | 57.762.5 | 0.11 | 1.19 | 9.511.1 | 1.49 | 2.517 | 55.152.9 | 1.611 | 1.49 | 2.920 | 2.216 | 18 | 1.49 | 2.917 | 1.510 | 0.31 | 00 | 11.273 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 1 | 0 | 33 | 1010 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 33 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 1 | 0 | 33 | 1010 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 33 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 33 | 1010 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 33 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 6 | 0 | 5.332 | 1166 | 1.811 | 2.716 | 68.868.8 | 0.21 | 1.811 | 9.19.1 | 1.27 | 2.314 | 5050 | 1.710 | 16 | 2.716 | 212 | 1.27 | 16 | 1.710 | 1.27 | 00 | 00 | 848 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 6.513 | 15.531 | 2.55 | 510 | 5050 | 00 | 0.51 | 00 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 1.53 | 1.53 | 36 | 24 | 0.51 | 1.53 | 48 | 1.53 | 0.51 | 00 | 1326 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 8 | 0 | 5.945 | 13.397 | 2.216 | 3.826 | 56.561.5 | 0.11 | 1.212 | 7.18.3 | 1.310 | 2.419 | 55.252.6 | 1.613 | 1.39 | 2.822 | 216 | 0.88 | 1.39 | 2.818 | 1.310 | 0.31 | 00 | 10.574 | ||||
| Összesítés | 8 | 0 | 5.945 | 13.397 | 2.216 | 3.826 | 56.561.5 | 0.11 | 1.212 | 7.18.3 | 1.310 | 2.419 | 55.252.6 | 1.613 | 1.39 | 2.822 | 216 | 0.88 | 1.39 | 2.818 | 1.310 | 0.31 | 00 | 10.574 | ||||||