| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0 | 40 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila | 3 | 0 | 2.37 | 8.325 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.31 | 1.34 | 0.31 | 13 | 26 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 7.515 | 1326 | 36 | 48 | 7575 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 24 | 1.53 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 714 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 5 | 0 | 4.922 | 10.751 | 1.88 | 2.511 | 73.372.7 | 0.42 | 1.68 | 26.325 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 1.25 | 1.36 | 1.89 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 4.319 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 4.922 | 10.751 | 1.88 | 2.511 | 73.372.7 | 0.42 | 1.68 | 26.325 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 1.25 | 1.36 | 1.89 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 4.319 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 2 | 0 | 6.513 | 15.531 | 1.53 | 36 | 5050 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 0.51 | 12 | 5050 | 12 | 1.53 | 2.55 | 12 | 00 | 36 | 0.51 | 24 | 00 | 0.51 | 714 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 2 | 0 | 6.513 | 15.531 | 1.53 | 36 | 5050 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 0.51 | 12 | 5050 | 12 | 1.53 | 2.55 | 12 | 00 | 36 | 0.51 | 24 | 00 | 0.51 | 714 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 6.513 | 15.531 | 1.53 | 36 | 5050 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 0.51 | 12 | 5050 | 12 | 1.53 | 2.55 | 12 | 00 | 36 | 0.51 | 24 | 00 | 0.51 | 714 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 6 | 0 | 3.320 | 9.557 | 0.85 | 1.59 | 55.655.6 | 0.53 | 2.314 | 21.421.4 | 0.21 | 0.32 | 5050 | 16 | 0.74 | 1.710 | 0.74 | 0.53 | 212 | 0.32 | 0.74 | 00 | 0.21 | 3.521 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 7.515 | 1326 | 36 | 48 | 7575 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 24 | 1.53 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 714 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 8 | 0 | 5.435 | 11.283 | 1.911 | 2.817 | 69.764.7 | 0.54 | 1.917 | 26.123.5 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.87 | 0.65 | 1.312 | 1.38 | 16 | 1.815 | 0.22 | 0.34 | 00 | 0.11 | 5.235 | ||||
| Összesítés | 8 | 0 | 5.435 | 11.283 | 1.911 | 2.817 | 69.764.7 | 0.54 | 1.917 | 26.123.5 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.87 | 0.65 | 1.312 | 1.38 | 16 | 1.815 | 0.22 | 0.34 | 00 | 0.11 | 5.235 | ||||||