| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila | 5 | 0 | 2.412 | 1050 | 0.84 | 2.814 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.84 | 100100 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 0.21 | 1.68 | 1.68 | 15 | 00 | 00 | 0.42 | 1.26 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 1 | 9.519 | 2244 | 3.57 | 918 | 38.938.9 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 36 | 83.383.3 | 2.55 | 24 | 4.59 | 12 | 2.55 | 24 | 24 | 12 | 00 | 00 | 9.519 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 7 | 1 | 631 | 1694 | 2.211 | 5.932 | 36.434.4 | 00 | 00 | 00 | 1.79 | 1.910 | 86.890 | 1.79 | 1.26 | 2.915 | 0.63 | 2.113 | 1.812 | 1.59 | 0.52 | 00 | 0.22 | 5.425 | ||||
| Összesítés | 7 | 1 | 631 | 1694 | 2.211 | 5.932 | 36.434.4 | 00 | 00 | 00 | 1.79 | 1.910 | 86.890 | 1.79 | 1.26 | 2.915 | 0.63 | 2.113 | 1.812 | 1.59 | 0.52 | 00 | 0.22 | 5.425 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 1 | 0 | 22 | 1111 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 1 | 0 | 22 | 1111 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 22 | 1111 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 6 | 0 | 2.314 | 10.261 | 0.85 | 2.817 | 29.429.4 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.74 | 100100 | 0.74 | 0.32 | 16 | 0.32 | 1.59 | 1.59 | 0.85 | 00 | 00 | 0.32 | 16 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 1 | 9.519 | 2244 | 3.57 | 918 | 38.938.9 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 36 | 83.383.3 | 2.55 | 24 | 4.59 | 12 | 2.55 | 24 | 24 | 12 | 00 | 00 | 9.519 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 8 | 1 | 5.933 | 16.1105 | 2.212 | 5.935 | 36.634.3 | 00 | 00 | 00 | 1.69 | 1.810 | 86.490 | 1.69 | 1.26 | 2.815 | 0.74 | 214 | 1.813 | 1.49 | 0.52 | 00 | 0.22 | 5.325 | ||||
| Összesítés | 8 | 1 | 5.933 | 16.1105 | 2.212 | 5.935 | 36.634.3 | 00 | 00 | 00 | 1.69 | 1.810 | 86.490 | 1.69 | 1.26 | 2.815 | 0.74 | 214 | 1.813 | 1.49 | 0.52 | 00 | 0.22 | 5.325 | ||||||