| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Fehér | 11 | 2 | 1.516 | 9.7107 | 0.22 | 0.56 | 33.433.4 | 0.44 | 111 | 36.436.4 | 00 | 00 | 00 | 0.89 | 0.55 | 1.314 | 00 | 0.56 | 111 | 0.11 | 0.22 | 0.22 | 00 | 1.618 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 10 | 0 | 0.55 | 660 | 0.11 | 110 | 1010 | 0.11 | 0.33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.44 | 00 | 0.44 | 0.22 | 0.44 | 0.55 | 00 | 0.55 | 00 | 00 | 0.11 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 1 | 00 | 10.521 | 00 | 12 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 24 | 3.57 | 0.51 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 24 | |||
| 3 szezon |
|
Kecskeméti KC | 23 | 3 | 0.721 | 8.7188 | 0.13 | 0.818 | 11.116.7 | 0.25 | 0.917 | 16.629.4 | 00 | 00 | 00 | 0.916 | 0.89 | 1.725 | 0.23 | 0.310 | 0.818 | 01 | 0.48 | 0.12 | 0.21 | 1.223 | ||||
| Összesítés | 23 | 3 | 0.721 | 8.7188 | 0.13 | 0.818 | 11.116.7 | 0.25 | 0.917 | 16.629.4 | 00 | 00 | 00 | 0.916 | 0.89 | 1.725 | 0.23 | 0.310 | 0.818 | 01 | 0.48 | 0.12 | 0.21 | 1.223 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 4 | 0 | 0.83 | 9.337 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 14 | 0.31 | 1.35 | 00 | 0.52 | 0.52 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.35 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 1 | 1.611 | 5.941 | 0.43 | 1.410 | 3030 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.32 | 0.64 | 50.150.1 | 0.11 | 0.64 | 0.75 | 00 | 0.11 | 0.32 | 0.32 | 00 | 00 | 0.11 | 17 | |||
| 2 szezon |
|
Kecskeméti KC | 11 | 1 | 1.214 | 7.678 | 0.23 | 0.811 | 25.627.3 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.12 | 0.34 | 50.150.1 | 0.65 | 0.45 | 110 | 00 | 0.33 | 0.44 | 0.12 | 0.11 | 00 | 0.11 | 1.112 | ||||
| Összesítés | 11 | 1 | 1.214 | 7.678 | 0.23 | 0.811 | 25.627.3 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.12 | 0.34 | 50.150.1 | 0.65 | 0.45 | 110 | 00 | 0.33 | 0.44 | 0.12 | 0.11 | 00 | 0.11 | 1.112 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 22 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 1 | 0 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 22 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 22 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 16 | 2 | 1.219 | 9.4150 | 0.12 | 0.47 | 28.628.6 | 0.35 | 0.914 | 35.735.7 | 00 | 00 | 00 | 0.813 | 0.47 | 1.320 | 00 | 0.610 | 116 | 0.11 | 0.23 | 0.12 | 00 | 1.321 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 17 | 1 | 0.916 | 5.9101 | 0.24 | 1.220 | 2020 | 0.12 | 0.35 | 4040 | 0.12 | 0.24 | 50.150.1 | 0.35 | 0.24 | 0.59 | 0.12 | 0.35 | 0.47 | 0.12 | 0.35 | 00 | 0.11 | 0.58 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 1 | 00 | 10.521 | 00 | 12 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 24 | 3.57 | 0.51 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 24 | |||
| 3 szezon |
|
Kecskeméti KC | 35 | 4 | 0.735 | 8.6272 | 0.16 | 0.929 | 13.820.7 | 0.17 | 0.922 | 16.131.8 | 02 | 0.14 | 50.150.1 | 0.921 | 0.915 | 1.836 | 0.23 | 0.315 | 0.825 | 0.13 | 0.39 | 02 | 0.22 | 1.333 | ||||
| Összesítés | 35 | 4 | 0.735 | 8.6272 | 0.16 | 0.929 | 13.820.7 | 0.17 | 0.922 | 16.131.8 | 02 | 0.14 | 50.150.1 | 0.921 | 0.915 | 1.836 | 0.23 | 0.315 | 0.825 | 0.13 | 0.39 | 02 | 0.22 | 1.333 | ||||||