| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 1 | 9 | 24.5 | 3 | 4.5 | 66.7 | 0 | 1.5 | 0 | 3 | 4 | 75 | 2 | 0.5 | 2.5 | 2.5 | 4 | 1.5 | 2.5 | 3 | 0 | 0.5 | 11.5 | |||||||||
| Total | 2 | 1 | 18 | 49 | 6 | 9 | 66.7 | 0 | 3 | 0 | 6 | 8 | 75 | 4 | 1 | 5 | 5 | 8 | 3 | 5 | 6 | 0 | 1 | 23 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 1 | 14.7 | 40 | 4.9 | 7.3 | 66.7 | 0 | 2.4 | 0 | 4.9 | 6.5 | 75 | 3.3 | 0.8 | 4.1 | 4.1 | 6.5 | 2.4 | 4.1 | 4.9 | 0 | 0.8 | 18.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 7 | 13195 | 25.3380 | 3.248 | 6.597 | 49.549.5 | 1.929 | 5.380 | 36.236.2 | 0.812 | 1.320 | 6060 | 1.726 | 0.913 | 2.639 | 230 | 3.553 | 2.334 | 2.132 | 3.350 | 0.11 | 0.57 | 12.4186 | |||
| 2025/2026 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Piros | 16 | 13 | 7.6122 | 26416 | 2.641 | 6.197 | 42.342.3 | 0.58 | 2.438 | 21.121.1 | 116 | 1.626 | 61.561.5 | 2.133 | 1.219 | 3.352 | 1.423 | 3.149 | 1.422 | 2.134 | 3.556 | 0.12 | 0.711 | 9144 | |||
| 2026/2027 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 1 | 24 | 1734 | 12 | 3.57 | 28.628.6 | 00 | 24 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 12 | 2.55 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 24 | 2.55 | 00 | 0.51 | 3.57 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 15 | 7 | 13195 | 25.3380 | 3.248 | 6.597 | 49.549.5 | 1.929 | 5.380 | 36.236.2 | 0.812 | 1.320 | 6060 | 1.726 | 0.913 | 2.639 | 230 | 3.553 | 2.334 | 2.132 | 3.350 | 0.11 | 0.57 | 12.4186 | ||||
| 2 szezon |
|
MAFC | 18 | 14 | 4.8126 | 21.5450 | 1.843 | 4.8104 | 37.341.4 | 0.38 | 2.242 | 11.419 | 0.516 | 0.826 | 61.561.5 | 1.836 | 1.121 | 2.957 | 124 | 2.352 | 0.923 | 2.138 | 361 | 0.12 | 0.612 | 6.3151 | ||||
| Összesítés | 33 | 21 | 7.5321 | 22.8830 | 2.391 | 5.3201 | 42.245.3 | 0.837 | 3.2122 | 25.130.3 | 0.628 | 146 | 60.960.9 | 1.862 | 134 | 2.896 | 1.354 | 2.7105 | 1.457 | 2.170 | 3.1111 | 0.13 | 0.619 | 8.3337 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 5 | 3 | 16.884 | 28.4142 | 3.618 | 7.638 | 47.447.4 | 1.89 | 6.432 | 28.128.1 | 4.221 | 5.427 | 77.877.8 | 2.211 | 0.42 | 2.613 | 15 | 525 | 2.814 | 525 | 1.68 | 00 | 15 | 12.261 | |||
| 2025/2026 |
|
MAFC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 6 | 8.568 | 28.3226 | 2.318 | 5.342 | 42.942.9 | 0.65 | 2.822 | 22.722.7 | 2.117 | 324 | 70.870.8 | 2.419 | 0.43 | 2.822 | 1.310 | 432 | 18 | 2.419 | 324 | 0.32 | 0.32 | 8.165 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 5 | 3 | 16.884 | 28.4142 | 3.618 | 7.638 | 47.447.4 | 1.89 | 6.432 | 28.128.1 | 4.221 | 5.427 | 77.877.8 | 2.211 | 0.42 | 2.613 | 15 | 525 | 2.814 | 525 | 1.68 | 00 | 15 | 12.261 | ||||
| 1 szezon |
|
MAFC | 8 | 6 | 8.568 | 28.3226 | 2.318 | 5.342 | 42.942.9 | 0.65 | 2.822 | 22.722.7 | 2.117 | 324 | 70.870.8 | 2.419 | 0.43 | 2.822 | 1.310 | 432 | 18 | 2.419 | 324 | 0.32 | 0.32 | 8.165 | ||||
| Összesítés | 13 | 9 | 12.7152 | 28.3368 | 2.936 | 6.480 | 45.545 | 1.214 | 4.654 | 26.525.9 | 3.238 | 4.251 | 75.374.5 | 2.330 | 0.45 | 2.735 | 1.115 | 4.557 | 1.922 | 3.744 | 2.332 | 0.12 | 0.67 | 10.2126 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 77 | 2525 | 22 | 66 | 33.333.3 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 22 | 55 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2025/2026 |
|
MAFC | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 918 | 24.549 | 36 | 4.59 | 66.766.7 | 00 | 1.53 | 00 | 36 | 48 | 7575 | 24 | 0.51 | 2.55 | 2.55 | 48 | 1.53 | 2.55 | 36 | 00 | 0.51 | 11.523 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia | 1 | 0 | 77 | 2525 | 22 | 66 | 33.333.3 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 22 | 55 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 22 | ||||
| 1 szezon |
|
MAFC | 2 | 1 | 918 | 24.549 | 36 | 4.59 | 66.766.7 | 00 | 1.53 | 00 | 36 | 48 | 7575 | 24 | 0.51 | 2.55 | 2.55 | 48 | 1.53 | 2.55 | 36 | 00 | 0.51 | 11.523 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 825 | 24.874 | 2.58 | 5.315 | 47.653.3 | 0.51 | 1.85 | 28.620 | 1.56 | 28 | 7575 | 1.55 | 0.82 | 2.37 | 2.37 | 4.513 | 0.83 | 1.86 | 1.56 | 00 | 0.31 | 6.825 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 21 | 10 | 13.6286 | 26547 | 3.268 | 6.7141 | 48.248.2 | 1.939 | 5.4114 | 34.234.2 | 1.633 | 2.247 | 70.270.2 | 1.838 | 0.816 | 2.654 | 1.837 | 483 | 2.348 | 2.858 | 2.858 | 01 | 0.612 | 11.9249 | |||
| 2025/2026 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 26 | 20 | 8208 | 26.6691 | 2.565 | 5.7148 | 43.943.9 | 0.513 | 2.463 | 20.620.6 | 1.539 | 2.258 | 67.267.2 | 2.256 | 0.923 | 379 | 1.538 | 3.489 | 1.333 | 2.258 | 3.386 | 0.24 | 0.514 | 8.9232 | |||
| 2026/2027 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 1 | 24 | 1734 | 12 | 3.57 | 28.628.6 | 00 | 24 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 12 | 2.55 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 24 | 2.55 | 00 | 0.51 | 3.57 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 21 | 10 | 13.6286 | 26547 | 3.268 | 6.7141 | 48.248.2 | 1.939 | 5.4114 | 34.234.2 | 1.633 | 2.247 | 70.270.2 | 1.838 | 0.816 | 2.654 | 1.837 | 483 | 2.348 | 2.858 | 2.858 | 01 | 0.612 | 11.9249 | ||||
| 2 szezon |
|
MAFC | 28 | 21 | 5212 | 21.8725 | 1.867 | 4.6155 | 38.143.2 | 0.313 | 2.267 | 11.319.4 | 0.839 | 1.158 | 67.267.2 | 1.859 | 0.925 | 2.884 | 139 | 2.592 | 0.934 | 2.162 | 2.991 | 0.14 | 0.515 | 6.2239 | ||||
| Összesítés | 49 | 31 | 7.9498 | 23.21272 | 2.2135 | 5.3296 | 42.445.6 | 0.852 | 3.3181 | 23.928.7 | 172 | 1.5105 | 68.768.6 | 1.897 | 0.941 | 2.7138 | 1.276 | 3175 | 1.482 | 2.3120 | 2.9149 | 0.15 | 0.527 | 8.1488 | ||||||