| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 13.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13.3 | 0 | 0 | 6.7 | 6.7 | 0 | 0 | 0 | 6.7 | 0 | 0 | 0 | -13.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
MTK-TFSE | Női Amatőr NB I. Piros | 11 | 0 | 1.618 | 6.167 | 0.33 | 0.67 | 42.942.9 | 0.33 | 0.67 | 42.942.9 | 0.33 | 0.67 | 42.942.9 | 1.213 | 0.56 | 1.719 | 0.44 | 1.112 | 0.22 | 0.56 | 00 | 0.11 | 0.11 | 2.224 | |||
| 2025/2026 |
|
MTK Budapest | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 1 | 1.520 | 11.2145 | 0.68 | 2.330 | 26.626.6 | 0.11 | 0.45 | 2020 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 2.330 | 1.519 | 3.849 | 113 | 0.912 | 1.215 | 0.56 | 0.56 | 00 | 0.11 | 4.255 | |||
| 2026/2027 |
|
MTK Budapest | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 12 | 510 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | |||
| 3 szezon |
|
MTK Budapest | 26 | 1 | 1.440 | 7.4222 | 0.512 | 1.641 | 28.129.3 | 0.14 | 0.513 | 2330.8 | 0.14 | 0.39 | 44.344.5 | 1.545 | 0.826 | 2.371 | 0.517 | 0.724 | 0.417 | 0.312 | 0.37 | 01 | 0.12 | 2.581 | ||||
| Összesítés | 26 | 1 | 1.440 | 7.4222 | 0.512 | 1.641 | 28.129.3 | 0.14 | 0.513 | 2330.8 | 0.14 | 0.39 | 44.344.5 | 1.545 | 0.826 | 2.371 | 0.517 | 0.724 | 0.417 | 0.312 | 0.37 | 01 | 0.12 | 2.581 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
MTK-TFSE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 0 | 216 | 7.358 | 0.86 | 18 | 7575 | 0.11 | 0.86 | 16.716.7 | 0.11 | 0.43 | 33.333.3 | 1.411 | 0.43 | 1.814 | 0.11 | 0.65 | 1.19 | 0.43 | 00 | 00 | 0.11 | 2.520 | |||
| 2025/2026 |
|
MTK Budapest | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 0 | 0.11 | 4.536 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.97 | 0.11 | 18 | 0.43 | 0.32 | 0.32 | 0.32 | 0.11 | 00 | 0.11 | 1.310 | |||
| 2 szezon |
|
MTK Budapest | 16 | 0 | 1.117 | 5.994 | 0.46 | 0.610 | 6060 | 0.11 | 0.46 | 16.716.7 | 0.12 | 0.35 | 4040 | 1.118 | 0.34 | 1.422 | 0.34 | 0.47 | 0.711 | 0.35 | 0.11 | 00 | 0.12 | 1.930 | ||||
| Összesítés | 16 | 0 | 1.117 | 5.994 | 0.46 | 0.610 | 6060 | 0.11 | 0.46 | 16.716.7 | 0.12 | 0.35 | 4040 | 1.118 | 0.34 | 1.422 | 0.34 | 0.47 | 0.711 | 0.35 | 0.11 | 00 | 0.12 | 1.930 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
MTK-TFSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2025/2026 |
|
MTK Budapest | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 66 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 2 szezon |
|
MTK Budapest | 2 | 0 | 00 | 4.59 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | -1.5-3 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 00 | 4.59 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | -1.5-3 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
MTK-TFSE | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 20 | 0 | 1.734 | 6.4128 | 0.59 | 0.715 | 6060 | 0.24 | 0.613 | 30.830.8 | 0.24 | 0.510 | 4040 | 1.224 | 0.49 | 1.633 | 0.35 | 0.918 | 0.611 | 0.49 | 00 | 0.11 | 0.12 | 2.243 | |||
| 2025/2026 |
|
MTK Budapest | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 22 | 1 | 121 | 8.5187 | 0.48 | 1.534 | 23.523.5 | 01 | 0.25 | 2020 | 0.12 | 0.36 | 33.333.3 | 1.737 | 121 | 2.658 | 0.716 | 0.614 | 0.817 | 0.49 | 0.37 | 00 | 0.12 | 2.963 | |||
| 2026/2027 |
|
MTK Budapest | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 12 | 510 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | |||
| 3 szezon |
|
MTK Budapest | 44 | 1 | 1.257 | 6.6325 | 0.418 | 1.453 | 30.634 | 0.15 | 0.519 | 17.826.3 | 0.16 | 0.316 | 37.737.5 | 1.363 | 0.631 | 1.994 | 0.321 | 0.532 | 0.428 | 0.318 | 0.38 | 01 | 0.14 | 2108 | ||||
| Összesítés | 44 | 1 | 1.257 | 6.6325 | 0.418 | 1.453 | 30.634 | 0.15 | 0.519 | 17.826.3 | 0.16 | 0.316 | 37.737.5 | 1.363 | 0.631 | 1.994 | 0.321 | 0.532 | 0.428 | 0.318 | 0.38 | 01 | 0.14 | 2108 | ||||||