| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 7 | 41 | 3 | 6 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 5 | 7 | 3 | 5 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 11 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 7 | 41 | 3 | 6 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 5 | 7 | 3 | 5 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 11 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 6.8 | 40 | 2.9 | 5.9 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2.9 | 33.3 | 2 | 4.9 | 6.8 | 2.9 | 4.9 | 2.9 | 3.9 | 1 | 0 | 0 | 10.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 22 | 1212 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 14 | 5.6101 | 25450 | 2.138 | 5.7102 | 37.337.3 | 0.35 | 1.120 | 2525 | 0.610 | 0.917 | 58.958.9 | 3.664 | 1.426 | 590 | 2.138 | 2.342 | 1.527 | 118 | 1.629 | 0.610 | 0.36 | 8.8158 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 510 | 1734 | 12 | 3.57 | 28.628.6 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 24 | 7575 | 36 | 1.53 | 4.59 | 12 | 0.51 | 12 | 12 | 1.53 | 00 | 00 | 918 | |||
| 2 szezon |
|
BEAC Újbuda | 19 | 14 | 3.8103 | 18.5462 | 1.639 | 3.8104 | 40.637.5 | 0.15 | 0.620 | 2525 | 0.310 | 0.517 | 58.958.9 | 1.864 | 1.227 | 391 | 1.639 | 1.743 | 1.829 | 0.518 | 1.330 | 0.310 | 0.26 | 5.9161 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 0 | 510 | 1734 | 12 | 3.57 | 28.628.6 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 24 | 7575 | 36 | 1.53 | 4.59 | 12 | 0.51 | 12 | 12 | 1.53 | 00 | 00 | 918 | ||||
| Összesítés | 21 | 14 | 4.2113 | 18496 | 1.441 | 3.7111 | 36.836.9 | 0.36 | 0.722 | 36.927.3 | 0.713 | 121 | 69.862 | 2.270 | 1.330 | 3.5100 | 1.441 | 1.344 | 1.531 | 0.720 | 1.433 | 0.210 | 0.16 | 6.9179 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 8 | 5.846 | 25.9207 | 1.915 | 4.435 | 42.942.9 | 0.54 | 1.310 | 4040 | 0.54 | 18 | 5050 | 4.334 | 216 | 6.350 | 1.915 | 2.822 | 1.814 | 1.19 | 0.86 | 0.65 | 0.11 | 9.979 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 8 | 8 | 5.846 | 25.9207 | 1.915 | 4.435 | 42.942.9 | 0.54 | 1.310 | 4040 | 0.54 | 18 | 5050 | 4.334 | 216 | 6.350 | 1.915 | 2.822 | 1.814 | 1.19 | 0.86 | 0.65 | 0.11 | 9.979 | ||||
| Összesítés | 8 | 8 | 5.846 | 25.9207 | 1.915 | 4.435 | 42.942.9 | 0.54 | 1.310 | 4040 | 0.54 | 18 | 5050 | 4.334 | 216 | 6.350 | 1.915 | 2.822 | 1.814 | 1.19 | 0.86 | 0.65 | 0.11 | 9.979 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 77 | 4141 | 33 | 66 | 5050 | 00 | 11 | 00 | 11 | 33 | 33.333.3 | 22 | 55 | 77 | 33 | 55 | 33 | 44 | 11 | 00 | 00 | 1111 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 1 | 1 | 77 | 4141 | 33 | 66 | 5050 | 00 | 11 | 00 | 11 | 33 | 33.333.3 | 22 | 55 | 77 | 33 | 55 | 33 | 44 | 11 | 00 | 00 | 1111 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 77 | 4141 | 33 | 66 | 5050 | 00 | 11 | 00 | 11 | 33 | 33.333.3 | 22 | 55 | 77 | 33 | 55 | 33 | 44 | 11 | 00 | 00 | 1111 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 22 | 1212 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 27 | 23 | 5.7154 | 25.9698 | 2.156 | 5.3143 | 39.239.2 | 0.39 | 1.131 | 2929 | 0.615 | 128 | 53.653.6 | 3.7100 | 1.747 | 5.4147 | 2.156 | 2.669 | 1.644 | 1.131 | 1.336 | 0.615 | 0.37 | 9.2248 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 510 | 1734 | 12 | 3.57 | 28.628.6 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 24 | 7575 | 36 | 1.53 | 4.59 | 12 | 0.51 | 12 | 12 | 1.53 | 00 | 00 | 918 | |||
| 2 szezon |
|
BEAC Újbuda | 28 | 23 | 3.9156 | 18.9710 | 1.557 | 3.6145 | 42.139.3 | 0.29 | 0.631 | 2929 | 0.315 | 0.528 | 53.653.6 | 1.9100 | 1.448 | 3.2148 | 1.557 | 1.870 | 1.846 | 0.631 | 1.237 | 0.315 | 0.17 | 6.1251 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 0 | 510 | 1734 | 12 | 3.57 | 28.628.6 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 24 | 7575 | 36 | 1.53 | 4.59 | 12 | 0.51 | 12 | 12 | 1.53 | 00 | 00 | 918 | ||||
| Összesítés | 30 | 23 | 4.2166 | 18.3744 | 1.459 | 3.6152 | 37.738.8 | 0.310 | 0.733 | 38.830.3 | 0.718 | 132 | 67.756.3 | 2.2106 | 1.451 | 3.6157 | 1.459 | 1.471 | 1.548 | 0.733 | 1.340 | 0.215 | 0.17 | 7.1269 | ||||||