| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 17 | 36 | 7 | 13 | 53.8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 50 | 3 | 2 | 5 | 1 | 6 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 15 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 17 | 36 | 7 | 13 | 53.8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 50 | 3 | 2 | 5 | 1 | 6 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 15 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 18.9 | 40 | 7.8 | 14.4 | 53.8 | 0 | 0 | 0 | 3.3 | 6.7 | 50 | 3.3 | 2.2 | 5.6 | 1.1 | 6.7 | 4.4 | 4.4 | 2.2 | 1.1 | 0 | 16.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 10 | 8.5128 | 26.6399 | 3.349 | 9.7146 | 33.633.6 | 00 | 0.23 | 00 | 230 | 345 | 66.766.7 | 3.959 | 3.350 | 7.3109 | 0.710 | 1.928 | 2.132 | 2.537 | 0.69 | 0.35 | 0.812 | 10.3155 | |||
| 2024/2025 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 15 | 13 | 7.3110 | 28.3425 | 2.537 | 7.9118 | 31.431.4 | 0.11 | 0.23 | 33.533.5 | 2.233 | 3.959 | 55.955.9 | 5.684 | 1.928 | 7.5112 | 1.117 | 3.248 | 2.741 | 3.553 | 1.421 | 1.320 | 0.58 | 11.7176 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 18 | 18 | 10.1181 | 29.4530 | 3.767 | 10.1181 | 3737 | 0.11 | 0.712 | 8.48.4 | 2.444 | 4.785 | 51.851.8 | 5.8105 | 2.443 | 8.2148 | 1.120 | 4.173 | 2.851 | 3.563 | 1.221 | 1.119 | 0.611 | 11.8213 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 12.525 | 3162 | 36 | 1122 | 27.327.3 | 0.51 | 12 | 5050 | 510 | 714 | 71.471.4 | 7.515 | 36 | 10.521 | 0.51 | 36 | 36 | 3.57 | 24 | 00 | 12 | 15.531 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 15 | 10 | 8.5128 | 26.6399 | 3.349 | 9.7146 | 33.633.6 | 00 | 0.23 | 00 | 230 | 345 | 66.766.7 | 3.959 | 3.350 | 7.3109 | 0.710 | 1.928 | 2.132 | 2.537 | 0.69 | 0.35 | 0.812 | 10.3155 | ||||
| 3 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 35 | 33 | 10316 | 29.61017 | 3.1110 | 9.6321 | 31.834.3 | 0.23 | 0.617 | 33.417.7 | 3.287 | 5.2158 | 61.655.1 | 6.3204 | 2.477 | 8.7281 | 0.938 | 3.4127 | 2.998 | 3.5123 | 1.546 | 0.839 | 0.721 | 13420 | ||||
| Összesítés | 50 | 43 | 9.6444 | 28.81416 | 3.1159 | 9.7467 | 32.234 | 0.23 | 0.520 | 30.115.1 | 2.9117 | 4.7203 | 62.457.6 | 5.7263 | 2.6127 | 8.4390 | 0.948 | 3155 | 2.7130 | 3.3160 | 1.355 | 0.744 | 0.733 | 12.3575 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 8 | 4 | 6.149 | 21.4171 | 2.621 | 6.552 | 40.440.4 | 00 | 0.11 | 00 | 0.97 | 1.915 | 46.746.7 | 2.621 | 2.520 | 5.141 | 18 | 1.613 | 1.613 | 2.117 | 0.54 | 0.32 | 0.11 | 8.568 | |||
| 2024/2025 |
|
Tiszakécske VSE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 6 | 6 | 7.746 | 27.8167 | 1.811 | 5.533 | 33.333.3 | 00 | 0.32 | 00 | 424 | 5.332 | 7575 | 4.326 | 2.213 | 6.539 | 1.59 | 2.314 | 212 | 4.225 | 0.74 | 1.59 | 0.74 | 14.386 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 3 | 10.542 | 29.8119 | 416 | 9.337 | 43.243.2 | 00 | 0.31 | 00 | 2.510 | 4.317 | 58.858.8 | 8.835 | 2.39 | 1144 | 14 | 3.514 | 3.313 | 3.313 | 1.35 | 14 | 0.31 | 17.369 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 8 | 4 | 6.149 | 21.4171 | 2.621 | 6.552 | 40.440.4 | 00 | 0.11 | 00 | 0.97 | 1.915 | 46.746.7 | 2.621 | 2.520 | 5.141 | 18 | 1.613 | 1.613 | 2.117 | 0.54 | 0.32 | 0.11 | 8.568 | ||||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 10 | 9 | 9.188 | 28.8286 | 2.927 | 7.470 | 39.538.6 | 00 | 0.33 | 00 | 3.334 | 4.849 | 67.869.4 | 6.561 | 2.222 | 8.883 | 1.313 | 2.928 | 2.625 | 3.738 | 19 | 1.313 | 0.55 | 15.8155 | ||||
| Összesítés | 18 | 13 | 8.1137 | 26.3457 | 2.848 | 7.1122 | 39.839.3 | 00 | 0.24 | 00 | 2.541 | 3.864 | 64.464.1 | 5.282 | 2.342 | 7.5124 | 1.221 | 2.541 | 2.338 | 3.255 | 0.813 | 0.915 | 0.36 | 13.4223 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 3.57 | 15.531 | 12 | 2.55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 24 | 7575 | 36 | 12 | 48 | 00 | 1.53 | 2.55 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | 510 | |||
| 2024/2025 |
|
Tiszakécske VSE | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 1326 | 3162 | 510 | 9.519 | 52.652.6 | 00 | 00 | 00 | 36 | 510 | 6060 | 5.511 | 3.57 | 918 | 24 | 00 | 2.55 | 48 | 12 | 1.53 | 0.51 | 2448 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1717 | 3636 | 77 | 1313 | 53.853.8 | 00 | 00 | 00 | 33 | 66 | 5050 | 33 | 22 | 55 | 11 | 66 | 44 | 44 | 22 | 11 | 00 | 1515 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 2 | 1 | 3.57 | 15.531 | 12 | 2.55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 24 | 7575 | 36 | 12 | 48 | 00 | 1.53 | 2.55 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | 510 | ||||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 3 | 3 | 1543 | 33.598 | 617 | 11.332 | 53.353.1 | 00 | 00 | 00 | 39 | 5.516 | 54.556.3 | 4.314 | 2.89 | 723 | 1.55 | 36 | 3.39 | 412 | 1.54 | 1.34 | 0.31 | 19.563 | ||||
| Összesítés | 5 | 4 | 11.250 | 27.5129 | 4.319 | 8.337 | 5251.4 | 00 | 00 | 00 | 2.512 | 4.320 | 57.760 | 3.820 | 2.211 | 631 | 15 | 2.59 | 314 | 314 | 14 | 0.84 | 0.32 | 14.773 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 15 | 7.4184 | 24601 | 2.972 | 8.1203 | 35.535.5 | 00 | 0.24 | 00 | 1.640 | 2.664 | 62.562.5 | 3.486 | 2.972 | 6.3158 | 0.718 | 1.844 | 250 | 2.256 | 0.513 | 0.37 | 0.614 | 9.3233 | |||
| 2024/2025 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 23 | 21 | 7.9182 | 28.4654 | 2.558 | 7.4170 | 34.134.1 | 01 | 0.25 | 20.120.1 | 2.763 | 4.4101 | 62.462.4 | 5.3121 | 2.148 | 7.3169 | 1.330 | 2.762 | 2.558 | 3.786 | 1.227 | 1.432 | 0.613 | 13.5310 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női | 23 | 22 | 10.4240 | 29.8685 | 3.990 | 10231 | 3939 | 01 | 0.613 | 7.87.8 | 2.557 | 4.7108 | 52.852.8 | 6.2143 | 2.354 | 8.6197 | 1.125 | 493 | 368 | 3.580 | 1.228 | 124 | 0.512 | 12.9297 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 12.525 | 3162 | 36 | 1122 | 27.327.3 | 0.51 | 12 | 5050 | 510 | 714 | 71.471.4 | 7.515 | 36 | 10.521 | 0.51 | 36 | 36 | 3.57 | 24 | 00 | 12 | 15.531 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 25 | 15 | 7.4184 | 24601 | 2.972 | 8.1203 | 35.535.5 | 00 | 0.24 | 00 | 1.640 | 2.664 | 62.562.5 | 3.486 | 2.972 | 6.3158 | 0.718 | 1.844 | 250 | 2.256 | 0.513 | 0.37 | 0.614 | 9.3233 | ||||
| 3 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 48 | 45 | 10.3447 | 29.71401 | 3.1154 | 9.5423 | 33.236.4 | 0.23 | 0.620 | 3315.1 | 3.4130 | 5.4223 | 63.558.3 | 6.3279 | 2.5108 | 8.8387 | 156 | 3.2161 | 2.8132 | 3.6173 | 1.559 | 0.856 | 0.727 | 14638 | ||||
| Összesítés | 73 | 60 | 9.6631 | 28.32002 | 3.1226 | 9.1626 | 33.736.1 | 0.13 | 0.524 | 30.212.6 | 3170 | 4.7287 | 63.459.2 | 5.6365 | 2.6180 | 8.2545 | 0.974 | 2.9205 | 2.6182 | 3.2229 | 1.272 | 0.763 | 0.741 | 12.8871 | ||||||